دپارتمان فنی ومهندسی

Home>دپارتمان فنی ومهندسی
دپارتمان فنی ومهندسی2018-02-18T15:02:09+03:30

دپارتمان فنی ومهندسی

دپارتمان فنی و مهندسی مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران شامل بخشهای مختلفی علوم مهندسی، معماری، گرافیک می باشد که به صورت مختصر در زیر توضیح مختصر در مورد هر کدام داده شده است.

علوم مهندسی

این گروه شامل دوره های جامع محاسبات ساختمان به کمک Safe/ETABS، تهیه نقشه های کارگاهی با X-steel، برآورد و صورت وضعیت نویسی با عنوان متره، تهیه نقشه های سازه با نرم افزار Revit، طراحی سازه های خاص با SAP و… می باشد.

گروه مکانیک شامل دوره های Autocad برای ترسیم نقشه¬های مهندسی و صنعتی ، Solidwork برای طراحی و مدلسازی، CATIA طراحی صنعتی در صنایع هوافضا، دریائی، خودروسازی، ادوات صنعتی …
می باشد.

مهمترین نرم افزار این گروه MSP یا همان کنترل پروژه برای تخمین مدت زمان اجرای پروژه به همراه نرم افزار P6 می باشد. نرم افزار Comfar پرکاربردترین نرم افزار در زمینه ارزیابی اقتصادی پروژه ها وPMBOK که مربوط به معرفی مدیریت پروژه واستانداردهای پروژه می باشد نیز مربوط به این گروه است.

سایر نرم افزار

Matlab که یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای محاسبات عددی و رسم پیشرفته نمودار و همچنین در زمینه های متنوع مهندسی نظیر ریاضیات پیشرفته، جبر خطی، مهندسی سیستم در حوزه هوا فضا بیولوژی اقتصاد، مخابرات، الکترونیک، کنترل،پردازش تصویر، اتوماسیون استفاده می شود.
SPSS معروفترین نرم افزار آماری برای تجزیه و تحلیل اطلاعات، تحلیل پرسشنامه های تحقیقات میدانی و آزمایش ها در تمامی رشته های دانشگاهی می باشد.
ArcGIS نرم افزاری برای جمع آوری، بررسی و تحلیل و مدیریت نقشه ها و اطلاعات جغرافیایی در داخل پایگاه داده ها می باشد.

معماری

این گروه شامل نرم افزارهای معروف AutoCad در زمینه نقشه کشی دو بعدی و سه بعدی ساختمان.
3DSmax ساخت مدلهای سه بعدی ، شبیه سازی تصاویر، دوره ی جامع مدل سازی با محوریت معماری.
Vray مدیریت رنگ و نورپردازی و انواع سایه و رندرینگ، ارائه کامل یک فضای بیرونی یا داخلی بصورت یک پروژه ی کامل
Revit نرم افزار نرم افزار مدلسازی یکپارچه ساختمانی که ترسیمات دو بعدی و سه بعدی در آن به صورت همزمان اتفاق می افتد و پس از مدلسازی اجزای ساختمان مثل در ،دیوار ،سقف،پله ،نرده و… به راحتی می توان از پروژه نما و مقطع دریافت نمود.
نرم افزار Rhino نرم افزاری بر پایه ی CAD و بسیار ساده جهت ساخت نرم افزارهای پیچیده و فرکتال ،که بسیار user friendly برده و میتوان به سادگی هر فرم دلخواهی اعم از خودرو ،لوازم ،جواهرات ,المان ساختمان و هر آنچه که مورد نیاز شماست در آن مدل سازی می شود .

گرافیک

این گروه شامل نرم افزارهای Photoshop که معروف ترین نرم افزار در ویرایش تصاویر ، Illustrator برای طراحی لوگو رسم تصاویر، Indesign جهت صفحه بندی و تنظیم کتاب می باشد.

Open chat
24ساعته پاسخگوی شما هستیم