دوره مدیریت بازاریابی دیجیتالی ( دیجیتال مارکتینگ )

/دوره مدیریت بازاریابی دیجیتالی ( دیجیتال مارکتینگ )
دوره مدیریت بازاریابی دیجیتالی ( دیجیتال مارکتینگ )

دوره مدیریت بازاریابی دیجیتالی ( دیجیتال مارکتینگ )

توضیحات کلاس :

  • مبانی بازاریابی دیجیتال
  • تبلیغات در شبکه های اجتماعی (Social Marketing)
  • ایمیل مارکتینگ و خبرنامه (Email Marketing & Newsletter)
  • تبلیغات گوگل (Google AdWords)
  • گوگل آنالیتیکس (Google Analytics)
  • تدوین کمپین تبلیغاتی آنلاین
  • کانتنت مارکتینگ و افزایش بازدید سایت (Content Marketing & SEO)
  • موبایل ادز (Mobile Ads)

دوره دیجیتال مارکتینگ مجتمع فنی تهران  

دوره دیجیتال مارکتینگ مجتمع فنی تهران ، یکی از جذاب ترین و پر مخاطب ترین دوره های این مؤسسه محسوب می گردد. در این دوره ابزارها ، مهارت ها و تکنیک های مؤثر Digital Marketing به هنرجویان آموزش داده می شود که از جمله آن ها می توان مباحث و سرفصل های مختلفی همچون آشنایی با مفهوم بازاریابی دیجیتال و ضرورت بکارگیری آن در فضای تمامی کسب و کارها ، آشنایی با مفهوم SEM و مباحثی پیرامون تأثیر ترافیک وبسایت و سایر بسترهای آنلاین در تبلیغات ، آشنایی با مفهوم  و تکنیک های SEO و اهمیت فوق العاده بالای آن در تبلیغات و فروش ، تکنیک های تولید محتوا ، بازاریابی در شبکه های اجتماعی و سایر ابزارها و مهارت های Digital Marketing را نام برد.

کلاس دیجیتال مارکتینگ

اگر بخواهیم تعریفی برای کلاس دیجیتال مارکتینگ ارائه دهیم ، باید بگوییم دیجیتال مارکتینگ تمامی اعمال و تکنیک هایی که جهت بازاریابی و تبلیغ محصولات و خدمات در فضای دیجیتال صورت می گیرد را شامل می شود. این اعمال و تکنیک ها و همچنین ابزارها ، همان هایی هستند که در کلاس دیجیتال مارکتینگ طی سرفصل های مختلف ، مورد بحث و تدریس قرار می گیرند. با همین تعریف کوتاه و خلاصه باید متوجه اهمیت و ضرورت دیجیتال مارکتینگ در حوزه بازاریابی و تبلیغات در دنیای پیچیده امروزی شده باشید. امروزه با توجه به رشد ابزارهای تکنولوژی و گرایش بیش از پیش مردم به سمت آن ها ، مؤثر و کارآمدترین شیوه تبلیغات و بازاریابی ، همین بازاریابی دیجیتال است.

اشتیاق و تمایل دانشجویان ، افراد جویای کار و حتی کارآفرینان و صاحبان مشاغل به سمت شرکت در دوره دیجیتال مارکتینگ ، گواه حرف های بالا می باشد.

ضرورت کلاس آموزش دیجیتال مارکتینگ 

قدمت دیجیتال مارکتینگ به کمتر از دو دهه گذشته باز می گردد. پیش از آن بیشتر از مفهوم تبلیغات یا بازاریابی اینترنتی استفاده می شد که گستردگی آن به اندازه آموزش دیجیتال مارکتینگ نبوده و تنها  یک سری روش های نسبتاً ساده جهت تبلیغات و معرفی محصولات در فضای اینترنت (وبسایت ها) را دربرمی گرفت. پیش از بازاریابی اینترنتی هم تقریباً می توان گفت تبلیغات و بازاریابی در فضای مجازی و دیجیتال وجود خارجی نداشته و بی معنی بود.

 

 

تاریخ شروع احتمالی : شنبه 20 اردیبهشت 1399
مدت دوره : 51 ساعت
شنبه و چهارشنبه از 17:30 تا 20:30
ظرفیت : 7 نفر
شهریه دوره : 1,865,000 تومان