دوره آموزش پایتون

Home>دوره آموزش پایتون
دوره آموزش پایتون

دوره آموزش پایتون

دوره آموزش پایتون برای دانش پذیران مبتدی در برنامه­ نویسی، بهترین انتخاب است. چرا که در سال های اخیر، این زبان به یکی از سه زبان محبوب برنامه نویسی در دنیا تبدیل شده ­است.

در دوره پایتون به آموزش زبان برنامه نویسی پایتون، به صورت حرفه ای و تخصصی از مقدماتی تا پیشرفته، پرداخته می شود. این کلاس به صورت عملی و پروژه محور، زیر نظر بزرگترین اساتید برنامه نویسی پایتون برگزار می گردد. در پایان دوره نیز خدمت تمامی هنرجویان گرامی، مدرک معتبر مجتمع فنی تهران اعطا می گردد.

پایتون یک زبان سطح بالا و چند منظوره است. که بدین ترتیب، برای انواع پروژه ها در زمینه اپلیکیشن های سیستم عامل ، توسعه و ایجاد وب</ span> ، تحلیل داده ، هوش مصنوعی و… مورد استفاده قرار می گیرد. و ساده بودن آن نیز به این منظور نیست که برای برنامه نویسان محدودیت داشته باشد.

مشخصات دوره پایتون

نوع دوره حضوری و آنلاین پروژه‌محور
مدت دوره 60 ساعت
پیشنیاز بدون پیشنیاز
سطح دوره مقدماتی تا پیشرفته

 

چنانچه تمایلی به مطالعه ادامه مقاله ندارید، می توانید با گوش سپردن به فایل صوتی زیر، از تمامی جزئیات و مشخصات دوره پایتون مطلع شوید.

پایتون چیست؟

زبان برنامه نویسی پایتون یک نوع زبان open source و اسکریپتی است. به این معنا که قابلیت اجرایی در پلتفرم های گوناگون نظیر ویندوز ، مکنیتاش و لینوکس را دارد. و با ویژگی های منحصر به فرد خود در شرکت های بزرگ صنعت کامپیوتر مانند گوگل ، یوتیوب ، فیسبوک ، اینستاگرام و … مورد استفاده قرار گرفته و می گیرد.

این زبان برنامه نویسی محبوب، برای نخستین بار در سال 1991 عرضه شد. طراح اصلی پایتون، فردی به نام Guido van Rossum بود که قصد داشت زبانی برای جایگزینی با ای بی سی طراحی نماید.

پایتون در رده زبان های سطح بالای شیءگرا قرار می گیرد. همچنین این زبان برنامه نویسی، از قابلیت مدیریت حافظه خودکار نیز برخوردار است. در واقع عملکرد اصلی پایتون، به هسته آن محدود می شود و البته هسته کوچکی نیز دارد. درست برعکس کتابخانه استاندارد آن که بسیار بزرگتر است. این زبان برنامه نویسی قدرتمند، از قابلیت ها و ویژگی های ارزشمند زیادی برخوردار است که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت. همین قابلیت ها سبب گریده که پایتون به یکی از محبوب ترین زبان ها و دوره پایتون به یکی از پر متقاضی ترین دوره های آموزشی در دنیای برنامه نویسی تبدیل شود.

می توان گفت کند بودن پایتون و سرعت نسبتا پایین اجرای آن، تنها نقطه ضعف قابل توجه این زبان برنامه نویسی قدرتمند است. که آن هم به دلیل قابلیت ها و ویژگی های ذاتی پایتون می باشد.

چرا زبان برنامه نویسی پایتون:

پایتون از جمله زبان های برنامه نویسی کاربردی محسوب می شود که همواره مخاطبان بسیاری را به خود جذب کرده است و در میان برنامه نویسان بسیار محبوب است. اکنون ممکن است این سوال برای مخاطبان ایجاد شود که چرا زبان برنامه نویسی پایتون؟

پایتون زبانی متفاوت:

زبان برنامه نویسی پایتون، جایگزینی مناسب برای سایر زبان های برنامه نویسی می باشد. زیرا با استفاده از این زبان نه تنها می توان کار سایر زبان های مشابه را انجام داد، بلکه می توان ساده تر و سریع تر برنامه نویسی کرد.

پایتون زبانی کاربردی:

پایتون کاربردهای بسیاری در دنیای برنامه نویسی دارد و می توان از آن در هوش مصنوعی، طراحی بازی، توسعه محصول و‌ وب، ایجاد چارچوب های وب و… استفاده کرد. به همین علت یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی دنیا می باشد.

پایتون زبانی سریع:

سرعت اجرا شدن کدهای دستوری در برنامه نویسی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. زبان برنامه نویسی پایتون برخلاف سایر زبان های برنامه نویسی که پس از پایان کد نویسی نتیجه را نشان می دهند، این امکان را به کاربران می دهد تا بلافاصله پس از وارد کردن هر خط از کدهای مورد نظر، نتیجه را ببینند.

پایتون زبانی با بازارکار خوب:

از آنجایی که پایتون زبانی منعطف، کارآمد و کاربردی است، در امور مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. به همین علت بازارکار بسیار خوبی هم در ایران و هم در سایر کشورها دارد. همواره شرکت های بزرگ خارجی و داخلی به وفور از پایتون به عنوان زبان برنامه نویسی استفاده می کنند.

پایتون زبانی در حال رشد:

پایتون هر ساله نسبت به سال گذشته، آپدیت می شود و همراه با گذشت زمان، در حال رشد و توسعه است. در واقع زبان پایتون هرگز قدیمی نمی شود و سریع ترین میزان رشد و توسعه را در میان سایر زبان های برنامه نویسی دارد.

پایتون زبانی همه کاره:

از پایتون به عنوان زبانی همه کاره یاد می شود، چرا که این زبان برنامه نویسی برای کارهای ساده تا کارهای پیچیده مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این زبان برنامه نویسی می تواند به راحتی با سایر زبان های برنامه نویسی ادغام شود و در نهایت بهترین عملکرد را داشته باشد.

 

دوره پایتون

یکی از بزرگترین خصوصیات دوره پایتون ، چند جانبه بودن آن است؛ پایتون یک زبان برنامه نویسی شیء گرا و اسکریپتی می باشد که دوره آموزش پایتون در شمار جذاب ترین و پرمخاطب ترین دوره های برنامه نویسی سطح بالا در جهان قرار دارد .این زبان برنامه نویسی هم برای توسعه نرم افزارها و هم برای توسعه برنامه ها و اپلیکیشن های تحت وب به کار می رود. البته اگر بخواهیم موارد استفاده زبان برنامه نویسی پایتون را با جزئیات بیشتری مورد بررسی قرار دهیم ، باید بگوییم کاربرد پایتون فقط در این چند حوزه خلاصه نشده و موارد کاربرد بسیار بیشتری دارد.

 

پیشنیاز دوره برنامه نویسی پایتون

برای شرکت در دوره برنامه نویسی پایتون مجتمع فنی نیاوران شما نیاز به هیچ پیش نیازی ندارید . چرا که تمامی مطالب از سطح مقدماتی تا پیشرفته تدریس می شود .

 

زبان پایتون مناسب چه افرادی است؟

 1. افراد تازه کاری که تا به حال تجربه برنامه نویسی نداشته و به تازگی شروع کرده اند.
 2. برنامه نویسانی که به دنبال نوشتنن کدها و سینتکس هایی کوتاه تر ، ساده تر و قابل فهم تر هستند.
 3. برنامه نویسان و توسعه دهندگان دیگر زبان های برنامه نویسی که به هر دلیل نیازمند استفاده از این زبان در پروژه های خود می باشند.
 4. افرادی که قصد دارند به صورت تخصصی وارد دنیای وب و توسعه آن شوند.
 5. توسعه دهندگان اپلیکیشن های چندسکویی.
 6. افرادی که نیازمند استفاده از این زبان در پروژه های سیستمی و گرافیکی سنگین هستند.

دوره آموزش پایتون

۷ دلیل برای انتخاب دوره آموزش پایتون

۱- پایتون ، یک زبان ساده

بر خلاف آموزش سی شارپ که برای برخی از افراد دشوار است آموزش پایتون بسیار ساده است. به طور کلی یادگیری ، منطق دستورات و نحوه کارکرد آن برای برنامه نویسان و به خصوص برای افراد مبتدی که تازه به این حرفه وارد شده اند ، بسیار ساده و قابل درک خواهد بود. و با صرف زمان کمی به سرعت می توانند اصول اولیه نوشتن کد را فرا بگیرند. به همین ترتیب برنامه نویسان با مشاهده کدهای نوشته شده به زبان پایتون ، می توانند به راحتی نحوه عملکرد آن را متوجه شوند.
علاوه بر منطق برنامه نویسی، زبان پایتون، از نحو (Syntax) ساده و قابل فهمی نیز برخوردار است.

 

۲- پایتون ، زبان مفسر

از دیگر ویژگی های پایتون می توان به مفسری بودن آن اشاره کرد. به این معنا که کد ها به صورت خط به خط تفسیر می شوند ، و نه به صورت کلی. همان طور که بالاتر توضیح دادیم ، این مفسرها کدها را به  زبان ماشین که قابل فهم برای کامپیوتر است ، ترجمه می  کنند.

 

۳- قابلیت ماژولار

همچنین زبان برنامه نویسی پایتون از قابلیت منحصر به فرد ماژولار برخوردار است که با استفاده از آن می توان ماژول های پر کاربرد را در انواع پروژه ها و در زبان ها و سیستم عامل های متفاوت مورد استفاده قرار داد.

 

۳- پایتون ، زبان منعطف

زبان پایتون بسیار قدرتمند و منعطف است و کدهای نوشته شده به این زبان از قابلیت خوانایی بسیار بالایی برخوردارند. به گونه ای که هر برنامه نویس به راحتی می تواند منطق کد های پایتون را متوجه شود. و همچنین با توجه به قابلیت های شیء گرایی می توان از این زبان در پروژه های بزرگ و سازمانی استفاده کرد.

 

۴- کتابخانه های گسترده

زبان برنامه نویسی پایتون از کتابخانه های بسیار گسترده ای پشتیبانی می کند. توسعه دهندگان پایتون با به روزرسانی و گسترش این کتابخانه ها ، سعی در تسریع و تسهیل کدنویسی دارند. این کتابخانه ها شامل انواع پروتکل های اینترنت  نظیر HTTP  و MiME ، سرویس های اینترنتی ، پایگاه داده  و رابط های سیستم عامل ها می باشند.

 

۵- پایتون ، محبوب بزرگان

و در نهایت آموزش پایتون توسط بزرگان صنعت برنامه نویسی توصیه شده است . و  به کارگیری آن در اهداف مختلف توسط غول های بزرگ صنعت کامپیوتر نظیر گوگل ، آمازون ، Mozila ، drop box  و … سبب شده است این زبان بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد و این شرکت ها همواره به دنبال برنامه نویسان و توسعه دهندگان پایتون باشند.

 

6پایتون ، یک زبان متن باز

پایتون یک زبان برنامه نویسی متن باز یا Open Source است؛ به این معنا که امکان اصلاح و ارتقای آن، برای کاربر فراهم است و در نتیجه، امکان رفع ایرادات احتمالی و یا توسعه قابلیت ها، بسیار بالا بوده و این زبان برنامه نویسی، همواره در مسیر رشد و بهبود قرار دارد.

 

۷پایتون ، یک زبان چند پارادایمی

پایتون یک زبان چند پارادایمی است. یعنی علاوه بر پشتیبانی از خصوصیات شیوه های برنامه نویسی شیءگرا، ویژگی های متعدد برنامه نویسی به روش منطقی، تابعی و جنبه گرا را نیز مورد حمایت قرار می دهد.

برنامه نویسی به زبان پایتون

 کلاس پایتون 

همانطور که گفته شد پایتون از جمله بزرگترین زبان های برنامه نویسی در دنیا می باشد که یادگیری آن مستلزم پشت سر گذاشتن کلاس آموزش پایتون است. اگر بخواهیم تعدادی از سرفصل های آموزشی کلاس پایتون را به طور مختصر نام ببریم ، می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 

سرفصل های کلاس آموزش پایتون

 • معرفی زبان برنامه نویسی پایتون ، تاریخچه ، اهداف و مزایای آن
 • چگونگی شروع کار با پایتون و معرفی و نصب IDE و ابزارهای موردنیاز آن
 • معرفی انواع متغیرها ، عملگرها و عملوندها ، متدها و موارد کاربرد آن ها
 • معرفی آرگومان ها و پارامترها
 • آشنایی با دستورات مختلف مانند دستورات شرطی ، بازگشتی و تکرار
 • آشنایی با لیست ها و رشته ها
 • معرفی کلاس ها و الگوریتم ها و کاربرد آن ها
 • شیء گرایی
 • کاربرد صف ها و پشته ها

و بسیاری از مباحث مقدماتی تا پیشرفته دیگر که در کلاس پایتون تدریس می شود.

 

۷ فرصت شغلی بعد از آموزش پایتون

بعد از فراگیری زبان پایتون فرصت های شغلی بسیاری چه در داخل کشور و چه در خارج از کشور در انتطار شماست . به هفت مورد از آنها اشاره می کنیم :

 1. ساخت بازی های رایانه ای
 2. توسعه و ساخت وب
 3. توسعه و ساخت اپلیکیشن
 4. تحلیل پایگاه داده
 5. امنیت ، شبکه و هک
 6. اسکریپت نویسی و خودکارسازی
 7. یادگیری ماشین و علم داده

 

دوره آموزش پایتون مجتمع فنی تهران

دوره پایتون در مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران با حضور برترین اساتید ایران برگزار می شود . در این دوره مباحث به گونه ای ارائه می شود که دانشجویانی که قصد یادگیری این زبان برنامه نویسی را دارند بدون نیاز به پیش نیاز و شرکت در هیچ دوره برنامه نویسی دیگر بتوانند در این دوره شرکت کنند .

در انتهای دوره آموزشی پایتون مدرک معتبر مجتمع فنی تهران به نام شما صادر می گردد.

ویژگی های دوره آموزش پایتون مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران:

 • دوره آموزش پایتون مجتمع فنی نیاوران شامل آموزش زبان برنامه نویسی پایتون از صفر تا صد می باشد. در واقع هنرجویان بدون نیاز به پیش نیاز می توانند در این دوره شرکت کنند و مطالب را به صورت کامل بیاموزند.
 • دوره پایتون توسط اساتید ماهر و متخصص در مجتمع فنی نیاوران تدریس می شود و اساتید گام به گام در آموزش در کنار هنرآموزان هستند و تمامی هنرجویان در طول دوره می توانند با اساتید در ارتباط باشند و رفع اشکال کنند.
 • این دوره به صورت کاملا عملی برگزار می شود و هنرجویان با انجام کار عملی مباحث را می آموزند. در کلاس پایتون هنرجویان با تمرین و تکرار به مباحث مسلط می شوند.
 • در دوره پایتون مجتمع فنی نیاوران نه تنها کد نویسی و برنامه نویسی به هنرجویان آموزش داده می شود، بلکه بهینه سازی و انجام سریع تر کارها، توسط متخصصین آموزش داده می شود.

دوره آموزش پایتون با مدرک بین المللی

 

آموزش پایتون مقدماتی تا پیشرفته (۰ تا ۱۰۰)

زبان برنامه نویسی پایتون ، در عین کارا و قدرتمند بودن ، زبانی بسیار شیرین و ساده است. به همین سبب ، آموزش پایتون مقدماتی ، یکی از پیشنهادات بسیار خوب برای ورود افراد به دنیای برنامه نویسی می باشد.

اگر بخواهیم این موضوع را با بیان مثالی ساده اثبات کنیم ، می تواینم به سینتکس ها و کدهای مورد استفاده در پایتون اشاره کنیم؛ کدهای به کار رفته در دستورات پایتون ، به نسبت زبان های برنامه نویسی دیگر ، علاوه بر واضح و خوانا بودن ، از حجم کمتری برخوردار بوده و کوتاه تر می باشند. به موجب همین امر ، برنامه نویس تازه کار ، هیچ گاه در هنگام آموزش پایتون دچار خستگی و دلزدگی نشده و دوره پایتون را نیمه کاره رها نخواهد کرد.

 

آموزش پایتون برای هک

بالاتر مفصلاً در رابطه با کاربردهای فروان زبان برنامه نویسی پایتون و سرفصل های دوره آموزش پایتون صحبت کردیم و فهمیدیم که پایتون یکی از قدرتمندترین، پرکاربردترین و محبوب ترین زبان ها در دنیای برنامه نویسی است. در این قسمت می خواهیم یکی دیگر از کاربردهای جالب و هیجان انگیز این زبان برنامه نویسی را بررسی نماییم.

احتمالاً تا بحال نام پایتون را در کنار عباراتی همچون هک، امنیت، تست نفوذ و … زیاد دیده و شنیده باشید. و یا همچنین نام “آموزش پایتون” و “آموزش هک” را در کنار یکدیگر! پایتون یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین زبان های برنامه نویسی در حوزه هک و امنیت می باشد. زبان های مختلفی وجود دارند که در این زمینه مورد استفاده قرار می گیرند، اما بی تردید، پایتون یکی از مهم ترین و کاربردی ترین آن ها است.

پایتون قابلیت های زیادی در حوزه هک، امنیت و تست نفوذ دارد که از جمله آن ها می توان به طراحی برنامه های مخرب و آلوده، طراحی برنامه های امنیتی، اکسپلویت نویسی با پایتون و … اشاره کرد.

اگر بخواهیم دلیل استقبال هکرها از پایتون را بررسی نماییم، می بایست به ویژگی ها و امکانات این زبان برنامه نویسی، که در قسمت های قبلی هم در مورد آن صحبت کردیم، رجوع کنیم. در این جا هم برخی از ویژگی های زبان پایتون که موجب قدرت این زبان برنامه نویسی در حوزه هک و امنیت شده اند را لیست کره ایم:

• خوانایی بالا و نحو آسان

• قابلیت اجرا در سیستم عامل های مختلف

• قابلیت برنامه نویسی چندسکویی

• برخورداری از کتابخانه های قدرتمند (که بسیاری از آن ها در حوزه هک و امنیت، بسیار کاربردی می باشند.)

و …

 

با توجه به مطالب بالا، می بایست یک گروه دیگر را نیز به مخاطبین دوره آموزش پایتون اضافه کنیم؛ که این گروه، هکرها و کلیه افراد مشغول در حوزه هک و امنیت می باشند.

 

مقایسه پایتون با سایر زبان های برنامه نویسی

از سال های اخیر، زبان پایتون محبوب ترین زبان برنامه نویسی دنیا محسوب می شود که تفاوت های دستوری بسیاری با سایر زبان های برنامه نویسی دارد.

این زبان برنامه نویسی منحصر به فرد، به علت خوانایی بهتر طراحی شده است. در واقع می توان زبان پایتون را به زبان انگلیسی تشبیه کرد که کاملا تحت تاثیر ریاضیات است.

برای آشنایی هر چه بهتر شما با این زبان برنامه نویسی، برخی از تفاوت های زبان پایتون با سایر زبان های برنامه نویسی را معرفی می کنیم:

 • در سایر زبان های برنامه نویسی، از پرانتز برای تکمیل کردن یک دستور استفاده می شود. اما در زبان برنامه نویسی پایتون با رفتن به سطر بعد، یک دستور تکمیل می شود.
 • در زبان پایتون برای تعریف اسکوپ ها گوناگون نظیر توابع، کلاس ها و… از فاصله استفاده می شود. در صورتی که در سایر زبان ها برای این منظور از کروشه استفاده می شود.
 • زبان پایتون، به کاربر این امکان را می دهد که بر خلاف سایر زبان های برنامه نویسی از خطوط کد نویسی کمتری استفاده کند. در واقع برنامه نویسان در پایتون، بر خلاف سایر برنامه نویسان، کدهای کمتر با عملکرد بهتر تایپ می کنند.

 

ویژگی های زبان برنامه نویسی پایتون

در این قسمت ویژگی های زبان برنامه نویسی پایتون را به صورت کامل شرح داده ایم تا بتوانید هر چه بهتر با این زبان برنامه نویسی آشنا شوید.

در حال حاضر، زبان برنامه نویسی پایتون، پرکاربردترین زبان برنامه نویسی محسوب می شود که زبانی سطح بالا و کامل است.

این زبان چند منظوره، با انواع کامپیوترها و پلتفرم ها، سازگار است. در واقع کاربر می تواند با پلتفرم های مختلف نظیر ویندوز، مک، لینوکس و… با این زبان برنامه نویسی کار کند.

همچنین از زبان برنامه نویسی پایتون، برای محاسبه معادلات، تحلیل داده، پردازش متن، یادگیری ماشین و هوش مصنوعی و… استفاده می شود. به همین علت در میان جوامع علمی بسیار محبوب است.

 

کاربرد های زبان برنامه نویسی پایتون

این سوال برای برخی از افرادی که قصد دارند در دوره آموزش پایتون مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران شرکت کنند، ایجاد می شود که با پایتون چه کارهایی می توانم انجام دهم؟

در پاسخ به این سوال می توان گفت که پایتون، یکی از زبان های برنامه نویسی محبوب روز دنیا می باشد که مطابق با نیازهای روز دنیا طراحی شده است. این زبان برنامه نویسی، برای افرادی که با سایر زبان های برنامه نویسی آشنا هستند، می تواند مفید باشد. زیرا بستری ساده و پیشرفته دارد. همچنین افرادی که مبتدی هستند می توانند با شرکت در این دوره به این زبان محبوب مسلط شوند.

از جمله فعالیت هایی که با استفاده از زبان برنامه نویسی پایتون انجام می شود، می توان به مواد زیر اشاره کرد:

 1. تولید و ایجاد برنامه های مختلف و کاربردی وب بر روی سرور، یکی از وظایف مهم پایتون می باشد.
 2. با این زبان برنامه نویسی، می توان نرم افزارهای آماده تولید را ایجاد کرد.
 3. در برخی از مواد مشکلات پیچیده ای در داده ها رخ می دهد که می توان این مشکلات را با پایتون حل کرد و داده های بزرگ را مدیریت کرد.
 4. در کنار نرم افزار می توان با استفاده از پایتون نوعی گردش کار ایجاد کرد.
 5. با پایتون می توان سیستم های پایگاه داده را خواند و همچنین در موارد خاص آن ها را اصلاح کرد.

و…

 

 


 

سوالات متداول

 

1- بازار کار زبان برنامه نویسی پایتون چه وضعیتی دارد؟

با توجه گستره کاربرد زبان برنامه نویسی پایتون در حوزه های مختلف، خصوصا حوزه هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ، فرصت های شغلی متعددی برای برنامه نویسان پایتون، هم در داخل و هم در خارج از کشور، مهیا است.

 

2- مدرک دوره پایتون، چه میزان اعتبار دارد؟

مدرک پایتون مجتمع فنی تهران، نزد تمامی مراکز استخدامی، از اعتبار بسیار بالایی برخوردار است. همچنین این مدرک در خارج از کشور نیز معتبر بوده و هنرجویان می توانند به منظور مهاجرت و کاریابی در دیگر کشورها هم از این مدرک استفاده نمایند.

 

3- دوره آموزش پایتون برای چه کسانی مناسب است؟

این دوره آموزشی، برای تمامی توسعه دهندگان وب، اپلیکیشن های چند سکویی، هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ، علم داده، شبکه و هک، خودکارسازی و اتوماسیون، مناسب است.

 

4- مزایای زبان پایتون کدام اند؟

از جمله مهمترین مزایای این زبان برنامه نویسی، می توان به ساده بودن، مفسری بودن، متن باز بودن، چند پارادایمی بودن، برخورداری از قابلیت ماژولار و بهره مندی از کتابخانه های گسترده اشاره کرد.

 

5- برای ثبت نام در دوره پایتون چه باید کرد؟

جهت ثبت نام آنلاین در این دوره، بر روی دکمه ثبت نام در بالای همین صفحه، کلیک نمایید. همچنین می توانید با شماره های مندرج در سایت (02126121107) تماس حاصل فرمایید و یا این که به صورت حضوری، به مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران مراجعه نمایید.

 

کلاس ها :

کدنام دورهمدت دورهظرفیتقیمتفعالیت
11-8-3دوره آموزشی Python60 ساعت4 نفر3,108,000 تومانثبت نام و اطلاعات بیشتر
4-2دوره آموزش python (آنلاین)60 ساعت2,580,000 تومان
Open chat
24ساعته پاسخگوی شما هستیم