دوره آموزشی Python

/دوره آموزشی Python
دوره آموزشی Python

دوره آموزشی Python

توضیحات دوره دوره برنامه نویسی با پایتون :

شاید یک زبان عالی برای دانشجویان مبتدی در برنامه­ نویسی این زبان باشد در سالهای اخیر این زبان به یکی از سه زبان جذاب در دنیا تبدیل شده ­است این زبان هم برای اپلیکیشن ­های دسکتاپ و هم تحت وب قابل اجرا است در نتیجه می­توان اکثر پروژه ­ها رو با کمک آن انجام داد، ضمنا با توجه به اینکه میتوان به راحتی خروجی برای سیستم ­عامل­های مختلف تهیه کرد و نیز منبع ­باز می­باشد طرفداران زیادی پیدا کرده­است.

 

دوره پایتون

یکی از بزرگترین خصوصیات دوره پایتون ، چند جانبه بودن آن است؛ پایتون یک زبان برنامه نویسی شیء گرا و اسکریپتی می باشد که دوره آموزش پایتون در شمار جذاب ترین و پرمخاطب ترین دوره های برنامه نویسی سطح بالا در جهان قرار دارد .این زبان برنامه نویسی هم برای توسعه نرم افزارها و هم برای توسعه برنامه ها و اپلیکیشن های تحت وب به کار می رود. البته اگر بخواهیم موارد استفاده زبان برنامه نویسی پایتون را با جزئیات بیشتری مورد بررسی قرار دهیم ، باید بگوییم کاربرد پایتون فقط در این چند حوزه خلاصه نشده و موارد کاربرد بسیار بیشتری دارد.

طراحی این زبان برنامه نویسی ، به دهه ۱۹۸۰ و ۱۹۹۰ میلادی و انتشار آن به حوالی ۱۹۹۱ در کشور هلند باز می گردد. طراح پایتون نیز یک برنامه نویس هلندی به نام خودوفان روسوم است که در زمان انتشار پایتون ، تنها ۳۴ سال داشت. جالب است که بدانید دو کمپانی بزرگ NASA و Yahoo ، در برخی از پروژه های خود از زبان برنامه نویسی پایتون بهره برده اند و بسیاری از کمپانی های بزرگ آموزشی دوره پایتون را به صورت خصوصی و یا کلاس های عمومی برای دانشجویان خود برگزار می کنند..

 

دوره پایتون مقدماتی تا پیشرفته

زبان برنامه نویسی پایتون ، در عین کارا و قدرتمند بودن ، زبانی بسیار شیرین و ساده است. به همین سبب ، آموزش پایتون مقدماتی ، یکی از پیشنهادات بسیار خوب برای ورود افراد به دنیای برنامه نویسی می باشد.

اگر بخواهیم این موضوع را با بیان مثالی ساده اثبات کنیم ، می تواینم به سینتکس ها و کدهای مورد استفاده در پایتون اشاره کنیم؛ کدهای به کار رفته در دستورات پایتون ، به نسبت زبان های برنامه نویسی دیگر ، علاوه بر واضح و خوانا بودن ، از حجم کمتری برخوردار بوده و کوتاه تر می باشند. به موجب همین امر ، برنامه نویس تازه کار ، هیچ گاه در هنگام آموزش پایتون دچار خستگی و دلزدگی نشده و دوره پایتون را نیمه کاره رها نخواهد کرد.

دوره آموزش پایتون مجتمع فنی تهران

دوره پایتون در مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران با حضور برترین اساتید ایران برگزار می شود . در این دوره مباحث به گونه ای ارائه می شود که دانشجویانی که قصد یادگیری این زبان برنامه نویسی را دارند بدون نیاز به  پیش نیاز و شرکت در هیچ دوره برنامه نویسی دیگر بتوانند در این دوره شرکت کنند .

 کلاس پایتون 

همانطور که گفته شد پایتون از جمله بزرگترین زبان های برنامه نویسی در دنیا می باشد که یادگیری آن مستلزم پشت سر گذاشتن کلاس آموزش پایتون است. اگر بخواهیم تعدادی از سرفصل های آموزشی کلاس پایتون را به طور مختصر نام ببریم ، می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • معرفی زبان برنامه نویسی پایتون ، تاریخچه ، اهداف و مزایای آن
  • چگونگی شروع کار با پایتون و معرفی و نصب IDE و ابزارهای موردنیاز آن
  • معرفی انواع متغیرها ، عملگرها و عملوندها ، متدها و موارد کاربرد آن ها
  • معرفی آرگومان ها و پارامترها
  • آشنایی با دستورات مختلف مانند دستورات شرطی ، بازگشتی و تکرار
  • آشنایی با لیست ها و رشته ها
  • معرفی کلاس ها و الگوریتم ها و کاربرد آن ها
  • شیء گرایی
  • کاربرد صف ها و پشته ها

و بسیاری از مباحث مقدماتی تا پیشرفته دیگر که در کلاس پایتون تدریس می شود.

تاریخ شروع احتمالی : چهارشنبه 16 بهمن 1398**** شروع قطعی
مدت دوره : 60 ساعت
دوشنبه و چهارشنبه از 17:30 تا 20:30
ظرفیت : 5 نفر
شهریه دوره : 900,000 تومان810,000 تومان