دوره های مایکروسافت

دوره های مایکروسافت شبکه

دوره های مایکروسافت

 

دوره مایکروسافت ، فرمانروای سرزمین شبکه

دوره مایکروسافت تمامی دانش و مهارتی را که برای تسلط بر سیستم عامل ویندوز کلاینت و ویندوز سرور کمپانی مایکروسافت احتیاج دارید ، در اختیارتان می گذارد. و شما را به یک فرمانروای قدرتمند در سرزمین شبکه های رایانه ای تبدیل می کند. مایکروسافت یکی از بزرگترین و به نام ترین کمپانی های جهان در حوزه ارائه نرم افزارهای رایانه ای است. از جمله مهمترین محصولات این شرکت که همه با آن آشناییم ، سیستم عامل ویندوز می باشد که این سیستم عامل هم برای سیستم های سمت سرور و هم برای سیستم ها و پلتفرم های سمت کاربر توسعه یافته است. به همین دلیل است که ویندوز همواره به عنوان یکی از بهترین سیستم عامل ها جهت مدیریت و کنترل سیستم های شبکه ای شناخته شده و شرکت مایکروسافت نیز در زمینه شبکه و ارائه آموزش های مربوط به این حوزه همواره پیشتاز بوده است. به موجب همین امر می توان گفت بهترین دوره پیشنهادی برای علاقمندان به شبکه و افرادی که قصد دارند در حوزه شبکه های رایانه ای و امنیت شبکه مشغول به فعالیت شوند ، دوره مایکروسافت می باشد.

آموزش شبکه مایکروسافت

آموزش شبکه مایکروسافت

تقریباً می توان گفت امروزه تمامی شرکت ها ، مؤسسات ، آموزشگاه ها ، بانک ها و سایر سازمان ها و ارگان ها برای یکپارچه سازی سیستم های فعال در محیط کاری ، به ایجاد شبکه های رایانه ای احتیاج دارند. اما مطمئناً راه اندازی و کنترل یک شبکه رایانه ای منسجم و یکپارچه کار آسانی نبوده و نیاز به تخصص و مهارت خاص خود دارد. حال هرچه مجموعه موردنظر بزرگتر بوده و گجت ها و سیستم های رایانه ای بیشتری در آن وجود داشته باشند ، کار مدیریت شبکه و به خصوص برقراری امنیت در شبکه ، سنگین تر و تخصصی تر نیز خواهد بود. به همین منظور شرکت مایکروسافت با ارائه امکانات ، ویژگی ها و سرویس های مختلف در سیستم عامل های ویندوز سرور و ویندوز کلاینت ، همواره در تلاش بوده تا با بسترسازی مناسب ، کار راه اندازی ، مدیریت و امنیت سیستم های شبکه ای را بهبود و ارتقا بخشد.

در واقع می توان گفت شبکه یکی از گرایش های اصلی حوزه کامپیوتر است و انجام فعالیت تخصصی در این رشته مستلزم پشت سر گذراندن دوره های مختلف شبکه بخصوص آموزش شبکه مایکروسافت می باشد.

 

4 دوره شبکه مایکروسافت (برترین دوره های شبکه در ایران)

دوره مایکروسافت در حوزه شبکه شامل دوره های مختلفی از جمله آموزش Network+ ، آموزش MCSA ، آموزش MCSE و دوره آموزش CISCO می باشد.

  1. دوره آموزش نتورک پلاس : به مباحث اصولی و پایه ای آموزش شبکه می پردازد. در واقع می توان گفت دوره Network+ پیش نیاز تمامی دوره های تخصصی شبکه است.
  2. دوره آموزش MCSA : به مباحث تخصصی راه اندازی ، مدیریت و امنیت شبکه اختصاص دارد.
  3. در دوره آموزش MCSE : تمامی مباحث فوق به صورت حرفه ای تر و در سطوح بالاتر مطرح می گردد. به نوعی دوره MCSE در ادامه و تکمیل کننده دوره MCSA می باشد.
  4. دوره CCNA  : به مباحث سخت افزاری حوزه شبکه و راه اندازی شبکه های رایانه ای بر بسترهای سخت می پردازد.

 

در این دوره ها تمامی مباحث مربوط به مبانی شبکه ، سیستم های عامل ، IP ها و آی پی آدرس ها ، بایوس ، مدیریت سرورها و کلاینت ها ، انتقال و اشتراک اطلاعات ، امنیت شبکه ، شبکه های Domain و WorkGroup ، سطوح دسترسی و بسیاری از مفاهیم و مباحث دیگر به صورت کامل مورد بررسی قرار می گیرند.

 

دوره های شبکه مایکروسافت

بازار کار دوره های شبکه مایکروسافت

دوره های آموزشی ذکر شده در بالا ، دوره های استانداردی هستند که توسط کمپانی مایکروسافت در حوزه آموزش مایکروسافت شبکه ، تعریف و برنامه ریزی شده اند. شما پس از گذراندن این دوره ها می توانید به عنوان کارشناس و مهندس شبکه در سازمان ها و شرکت های رایانه ای و سایر مجموعه هایی که برای راه اندازی و مدیریت سیستم های شبکه ای خود به یک متخصص شبکه احتیاج دارند ، مشغول به کار شوید. که با توجه به تعداد زیاد شرکت ها و سازمان ها و تمایل آن ها برای استفاده از سیستم عامل ویندوز بر روی سیستم های رایانه ای خود و نیز ضرورت یکپارچه سازی تمامی این سیستم ها ، می توان گفت بازار کار شبکه ، بازار کاری نسبتاً شلوغ و پر رونق است. البته این نکته را نیز بدانید که فرصت های شغلی حوزه شبکه تنها به داخل کشور محدود نبوده و کمپانی های خارجی نیز برای انجام امور شبکه همواره به دنبال استخدام متخصصین و مهندسین این رشته می باشند. آمارهای جهانی نشان می دهد در میان تمامی گرایش های IT و کامپیوتر ، شبکه از جمله پردرآمدترین ها می باشد.

مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران با برگزاری دوره مایکروسافت زیر نظر مجرب ترین کادر آموزشی حوزه شبکه و اعطای مدرک دو زبانه بین المللی ، سعی دارد علاوه بر آموزش تخصصی و کاربردی ، مسیر شغلی هنرجویان را نیز هموار نماید.

 

مخاطبین دوره مایکروسافت

تمامی افردی که قصد دارند در زمینه های شغلی زیر مشغول به فعالیت شوند و یا مهارت های خود را ارتقا ببخشند ، در شمار مخاطبین دوره مایکروسافت و شبکه قرار دارند :

  • کنترل و هدایت سیستم های سرور
  • کنترل و هدایت سیستم های کلاینت
  • مدیریت سیستم عامل
  • کنترل و هدایت شبکه
  • امنیت شبکه
  • پشتیبانی شبکه

و بسیاری از دیگر بخش ها…

مخاطبین و کاربرد شبکه مایکروسافت

گروه شبکه مایکروسافت مجتمع فنی تهران
شرکت Microsoft به عنوان یکی از بزرگان پیشتاز در دنیای فناوری اطلاعات، سالهاست با اقدام به طراحی بسته آموزشی با عنوان MCSE، علاقمندان به این رشته پر کاربرد و درآمد زا را از سطح پایه تا رسیدن به سطح حرفه ای در مدیریت شبکه های کامپیوتری (راه اندازی ، پشتیبانی و مدیریت کلاینت­ها و سرورها) هدایت و همراهی می نماید.  آخرین ورژن از این بسته آموزشی MCSE 2016 می­باشد. دانشجویان پس از پایان دوره به مهارت های زیر دست خواهند یافت :

آشنایی کامل با نحوه نصب و تنظیمات ویندوز10 و ویندوز سرور 2016 در سطح حرفه ای

رفع ایرادات احتمالی در عملکرد کلاینت ها و سرورها در شبکه

کلاس ها :

کدنام دورهمدت دورهظرفیتقیمتفعالیت
11-7دوره +Network30 ساعت5 نفر732,000 تومانثبت نام و اطلاعات بیشتر
it-mcsa-04دوره آموزش MCSA Pack 2019230 ساعت4 نفر8,784,000 تومانثبت نام و اطلاعات بیشتر
Open chat
24ساعته پاسخگوی شما هستیم