; آموزش MCSE | دوره MCSE شبکه 2016 مجتمع فنی تهران نیاوران

دوره آموزش MCSE

Home>دوره آموزش MCSE
دوره آموزش MCSE

دوره آموزش MCSE

تاریخ شروع احتمالی : یکشنبه 3 فروردین 1399
مدت دوره : 260 ساعت
ظرفیت : 10 نفر
شهریه دوره : 3,800,000 تومان3,420,000 تومان
امکان ثبت نام کلاس نیست. تاریخ شروع کلاس گذشته است.

توضیحات کلاس :

آموزش MCSE

آموزش MCSE از جمله مهمترین دوره های تعریف شده توسط کمپانی مایکروسافت در زمینه شبکه های کامپیوتری می باشد. در دوره MCSE آموزشی تمامی دانش و مهارت لازم برای هدایت و مدیریت تخصصی شبکه های کامپیوتری مبتنی بر سیستم عامل های ویندوز کلاینت و ویندوز سرور ، در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.

دوره شبکه MCSE (کارشناسی شبکه)

کمپانی مایکروسافت در زمینه آموزش شبکه ، در سطوح مختلف ، دوره های متفاوتی را ارائه کرده است. که از جمله آن ها می توان به دوره آموزش +Network ، دوره شبکه MCSA ، دوره شبکه MCSE ، دوره Cisco و … اشاره کرد ، که متقاضیان پس از گذراندن دوره های مایکروسافت و سپس شرکت در آزمون های بین المللی مایکروسافت ، می توانند مدرک معتبر مایکروسافت را اخذ نمایند. در هریک از این دوره ها ، بر اساس آن چه که کمپانی مایکروسافت تهیه و تنظیم نموده است ، مطالب آموزشی متفاوتی در زمینه آموزش شبکه مایکروسافت در اختیار علاقمندان قرار داده می شود. اگر دوره MCSA را به عنوان دوره کاردانی مایکروسافت بدانیم ، دوره MCSE که یکی از شاخص ترین دوره های شبکه است ، حکم کارشناسی مایکروسافت را خواهد داشت. در واقع متقضیان برای اخذ مدرک MCSE ، می بایست ابتدا دوره MCSA و سپس دوره MCSE را پشت سر بگذارند.

آموزش MCSE

در دوره MCSE چه چیزی می آموزیم؟

هنرجویانی که در دوره MCSE شرکت می کنند ، بدیهی است که در دوره های آموزشی پیشین (دوره های آموزشی پیش نیاز) ، بخصوص دوره  MCSA ، با مباحث مختلفی همچون مدیریت سیستم عامل های ویندوز سرور و ویندوز کلاینت ، راه اندازی و هدایت شبکه های کامپیوتری ، ایجاد زیرساخت های لازم برای راه اندازی شبکه و … آشنا شده اند. اما در این دوره مباحثی مانند

  • هدایت و مدیریت سیستم های کلاینت
  • هدایت و مدیریت سرورها
  • پشتیبانی و رفع اشکال سیستم ها
  • هدایت و مدیریت شبکه های کامپیوتری
  • پشتیبانی و رفع اشکال شبکه ها
  • رفع مشکلات احتمالی زیرساخت ها

و …

به صورت تخصصی تر و حرفه ای تر مورد بررسی قرار می گیرند.

مزایای دوره MCSE مجتمع فنی تهران نیاوران

سرفصل های آموزشی استاندارد : تمامی مطالب و مفاهیم آموزشی که در دوره آموزش MCSE مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران مورد بررسی قرار می گیرند ، کاملاً مطابق با سرفصل ها و استانداردهای آموزشی ارائه شده توسط کمپانی مایکروسافت می باشد.

اساتید برتر : اساتید دوره آموزش MCSE مجتمع فنی نیاوران از جمله بزرگترین اساتید حوزه شبکه در ایران هستند.

مدرک معتبر : تمامی هنرجویان پذیرفته شده در انتهای دوره ، موفق به کسب مدرک معتبر مجتمع فنی تهران خواهند شد. همراه داشتن این مدرک ، برای تمامی هنرجویان ، امتیازی بسیار بزرگ در بازارکار محسوب خواهد شد.

آمادگی آزمون بین المللی : در این دوره هنرجویان علاوه بر کسب مدرک معتبر مجتمع فنی ، با آشنایی با استانداردهای آموزشی آزمون بین المللی MCSE مایکروسافت ، برای شرکت در این آزمون نیز آماده خواهند شد.

 

دوره شبکه MCSE

بازار کار دوره شبکه MCSE

به طورکلی شبکه در میان شاخه های متعدد حوزه کامپیوتر ، به لحاظ بازارکار و فرصت های شغلی ، در شمار پررونق ترین ها قرار دارد.

همانطور که بالاتر هم گفته شد ، دوره MCSE یکی از مهمترین و بزرگترین دوره های آموزشی تنظیم شده توسط شرکت مایکروسافت در حوزه شبکه می باشد. اخذ مدرک این دوره ، مهر تأییدی بر تخصص شما در زمینه شبکه های کامپیوتری به حساب می آید. مهر تأییدی که در تمامی کشورهای دنیا از اعتبار بسیار بالایی برخوردار است. امروزه بسیاری از شرکت های رایانه ای و غیر رایانه ای در اقصی نقاط دنیا به منظور انجام امور مربوط به راه اندازی ، هدایت و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری و یکپارچه سازی و حفظ امنیت اطلاعات مجموعه خود ، به دنبال یک کارشناس شبکه کاربلد و مطمئن هستند. شما با داشتن مدرک معتبر MCSE می توانید به عنوان یک متخصص و کارشناس شبکه در بسیاری از این مجموعه ها مشغول به فعالیت شوید.

 

پیشنیازهای دوره MCSE

دوره Network+ : دوره Network+ پیشنیاز اولیه تمامی مباحث مربوط به حوزه شبکه مایکروسافت است.

دوره MCSA : مباحث مطرح شده در دوره MCSE به نوعی در ادامه مباحث دوره MCSA می باشند. بنابراین دوره MCSA پیشنیاز الزامی دوره MCSE محسوب می شود. در برخی موارد هم این دو دوره بصورت یکجا و در ادامه یکدیگر برگزار می شوند.

 

امتیاز دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

Open chat
24ساعته پاسخگوی شما هستیم