; آموزش نتورک پلاس | دوره +Network مقدماتی تا پیشرفته - مجتمع فنی تهران

دوره +Network

Home>دوره +Network
دوره +Network

دوره +Network

تاریخ شروع احتمالی : پنجشنبه 13 بهمن 1401 🔔شروع قطعی ✔️نوع اجرا : ترکیبی ✔️ مدرس : رضا حسین زاده*** ظرفیت تکمیل شد
مدت دوره : 30 ساعت
پنجشنبه از 16:00 تا 21:00
ظرفیت : -2 نفر
شهریه دوره : 732,000 تومان585,600 تومان
تاریخ شروع احتمالی : چهارشنبه 19 بهمن 1401 🔔شروع قطعی ✔️نوع اجرا : ترکیبی ✔️ مدرس : رضا حسین زاده
مدت دوره : 30 ساعت
چهارشنبه از 16:00 تا 21:00
ظرفیت : 5 نفر
شهریه دوره : 732,000 تومان

توضیحات کلاس :

آموزش نتورک پلاس

دوره آموزش نتورک پلاس پایه ای ترین دوره آموزشی ارائه شده در حوزه شبکه های کامپیوتری است که برای ورود به این حوزه لازم است این دوره را پشت سر بگذارید. در دوره نتورک پلاس شما بطور تخصصی با مبانی شبکه آشنا خواهید شد.

 

دوره مبانی شبکه (+Network) ورود به دنیای شبکه !

همانطور که می دانید شبکه یکی از اصلی ترین و پرطرفدارترین گرایش های فناوری اطلاعات (IT) است. اگر شما یکی از علاقمندان به حوزه شبکه هستید و تابحال فعالیتی در این زمینه نداشته اید و نمی دانید باید از کجا شروع کنید ، باید این نکته را به یاد داشته باشید که اولین قدم برای فتح قله شبکه ، بدون تردید شرکت در دوره آموزش نتورک پلاس است. به بیان دیگر +Network کلید ورود به دنیای شبکه های کامپیوتری می باشد.

آموزش نتورک و مبانی شبکه

در دوره +Network چه چیزی می آموزیم؟

همانطور که بالاتر گفته شد ، دوره آموزش +Network به مبانی شبکه اختصاص دارد. در این دوره شما بصورت تخصصی و آکادمیک و در قالب آموزش های استاندارد علمی و کارگاهی ، مفاهیم و مهارت های پایه شبکه را خواهید آموخت.

در واقع در این دوره آموزشی ، شما پس از آشنایی با مفاهیم کلی شبکه و شناخت انواع شبکه های کامپیوتری و مبانی و تعاریف تخصصی شبکه ، مباحثی همچون راه اندازی ، مدیریت و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری را در سطح یک تکنسین شبکه ، می آموزید.

 

سرفصل های دوره آموزش نتورک پلاس

 1. آشنایی با مفاهیم ابتدایی شبکه
 2. آشنایی با انواع شبکه های کامپیوتری
 3. آشنایی با انواع مدل های شبکه ای و بررسی معایب و مزایای آن ها
 4. بررسی کامل انواع بسترهای ارتباطی نظیر انواع ارتباطات بی سیم و کابلی
 5. بررسی انواع ابزارها و پروتکل های موردنیاز
 6. بررسی انواع نرم افزارهای موردنیاز شبکه ، مانند نرم افزارهای مربوط به دسترسی از راه دور
 7. بررسی مباحث مربوط به سخت افزار شبکه و ابزارهای موردنیاز
 8. بررسی مباحث مربوط به CMD به صورت کامل
 9. آشنایی کامل با انواع سیستم های سرور و سیستم های کلاینت
 10. آموزش طراحی و راه اندازی شبکه
 11. آموزش تنظیم ، مدیریت و کنترل شبکه
 12. بررسی انواع راه های دسترسی به شبکه
 13. بررسی مباحث تخصصی همچون سوئیچ ، روتر و …
 14. بررسی تخصصی مباحث مربوط به IP ها
 15. آشنایی با مباحثی همچون بهینه سازی و مجازی سازی شبکه
 16. آموزش پشتیبانی و عیب یابی شبکه و رفع ایرادات احتمالی
 17. آشنایی با امنیت شبکه و روش های تأمین امنیت

 

این ها بخشی از سرفصل ها و موارد آموزشی هستند که در دوره آموزش نتورک پلاس خدمت علاقمندان ارائه خواهند شد.

 

دوره +Network برای چه کسانی مناسب است؟

کلیه دانشجویان ، مهندسین و علاقمندان رشته مهندسی کامپیوتر

کلیه دانشجویان ، مهندسین و علاقمندان گرایش فناوری اطلاعات

کلیه دانشجویان ، مهندسین و علاقمندان گرایش مهندسی نرم افزار

کلیه علاقمندان و فعالان حوزه شبکه های کامپیوتری

و کلیه افرادی که تصمیم دارند با ورود به دنیای شبکه و کسب دانش و مهارت های لازم ، ضمن دستیابی به تخصص در این زمینه ، به درآمد نیز برسند ، از جمله متقاضیان دوره آموزش +Network می باشند.

آموزش نتورک پلاس

دوره نتورک پلاس مجتمع فنی تهران

شما با شرکت در دوره آموزش +Network مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران ، موفق به کسب مدرک بین المللی و معتبر +Network خواهید شد. با کسب این گواهی شما به عنوان یک تکنسین شبکه می توانید مشغول به فعالیت شوید.

شما می توانید در شرکت های رایانه ای و یا هر مجموعه و شرکت دیگری که برای انجام امور مربوط به حوزه شبکه (طراحی و ایجاد شبکه های کامپیوتری و اتصال سیستم های مجموعه به این شبکه ، مدیریت و کنترل شبکه ، پشتیبانی و عیب یابی شبکه و …) به یک تکنسین شبکه احتیاج دارند ، فعالیت کاری خود را آغاز نمایید.

اما خب پیشنهاد ما به شما این است که برای ارتقای دانش ، تخصص و جایگاه خود در این زمینه ، بهتر است به دوره آموزش Network+ اکتفا نکرده و آموزش شبکه را در سطوح بالاتر و دوره های پیشرفته تر مانند دوره های شبکه مایکروسافت ، ادامه دهید. تا بدین ترتیب بتوانید به یک مهندس و کارشناس حرفه ای شبکه تبدیل شوید.

اهمیت آموزش نتورک پلاس

یک تصور نادرست که در خصوص دوره آموزش نتورک پلاس وجود دارد، این است که “دوره نتورک پلاس، تنها یک پیش نیاز برای شروع یادگیری شبکه است و نه بیشتر.” گرچه همانطور که گفتیم، دوره آموزش نتورک پلاس، اولین گام برای ورود به حوزه شبکه محسوب می شود و هر کس که می خواهد در هر گرایشی از شبکه، مشغول به فعالیت شود، در ابتدا می بایست این دوره را پشت سر گذارد، اما این تصور که این دوره یک پیش نیاز صرف است، کاملاً اشتباه می باشد.

چرا در دوره نتورک پلاس شرکت کنیم ؟

شما با شرکت در دوره نتورک پلاس، علاوه بر آشنایی با مفاهیم پایه و تئوری شبکه، بسیاری از مفاهیم کاربردی و مهم، نظیر راه اندازی، مدیریت و عیب یابی انواع شبکه های کابلی و بی سیم را می آموزید. که تمامی این ها، در قالب آموزش های کارگاهی و عملی، در اختیار شما قرار می گیرد. در واقع با یادگیری این مفاهیم، شما به یک تکنسین شبکه تبدیل خواهید شد و می توانید در مراکز مرتبط، مشغول به کار شوید. و در عین حال، می توانید پس از پایان دوره آموزش نتورک پلاس، به منظور ارتقای دانش، مهارت و تخصص خود، سایر دوره های شبکه، مانند دوره های شبکه مایکروسافت یا دوره های سیسکو را دنبال کنید.

یادگیری نتورک پلاس

فرصت های شغلی نتورک پلاس

شبکه شاخه های متفاوتی دارد که شما می توانید برای فعالیت در حوزه شبکه ، هریک از این گرایش ها را انتخاب نمایید. اما فراموش نکنید که برای فعالیت در هر یک از شاخه های شبکه ، لازم است ابتدا با شرکت در دوره آموزش +Network ، در جایگاه یک تکنسین شبکه قرار بگیرید.

پس از اتمام دوره نتورک پلاس نیز می توانید آموزش های شبکه را در گرایش های مختلف نرم افزاری ، سخت افزاری ، امنیت و … تا سطوح مختلف ادامه داده و به تخصص دست یابید.

به عنوان مثال می توانید با شرکت در دوره های شبکه مایکروسافت ، مانند دوره MCSA و دوره آموزش MCSE ، فعالیت تخصصی در حوزه شبکه را بر بستر نرم افزار دنبال کرده و به یک کارشناس شبکه تبدیل شوید.

و یا با شرکت در دوره های Cisco مانند دوره CCNA سیسکو ، دوره CCNP و دوره آموزشی CCIE ، کار شبکه را بر بستر سخت افزار پیگیری نمایید.

سیسکو و مایکروسافت از جمله معتبرترین کمپانی های فعال در حوزه شبکه هستند که دوره های آموزشی متفاوتی را برای علاقمندان به این حوزه ارائه داده اند. این دوره ها مانند دوره آموزش +Network از جمله استانداردترین دوره های آموزشی شبکه در جهان می باشند. و شما با کسب مدارک آن ها می توانید آینده شغلی خود را در هرکجای دنیا تضمین نمایید.

3.2/5 - (5 امتیاز)

نظر

 1. سهند محمدزاده 10/26/2021 at 1:02 ق.ظ - Reply

  مدرک دوره ی آنلاین با مدرک دوره حضوری فرقی داره؟

دیدگاهتان را بنویسید

Open chat
24ساعته پاسخگوی شما هستیم