دوره آموزش مدیریت پروژه حرفه ای (MSp+p6+PMBOK)

/دوره آموزش مدیریت پروژه حرفه ای (MSp+p6+PMBOK)
دوره آموزش مدیریت پروژه حرفه ای (MSp+p6+PMBOK)

دوره آموزش مدیریت پروژه حرفه ای (MSp+p6+PMBOK)

توضیحات کلاس :

ضرورت آموزش مدیریت پروژه :

آموزش مدیریت پروژه بطور کلی به آموزش تمامی مهارت هایی اطلاق می شود که شما را برای مدیریت صحیح و بهینه یک پروژه و پیشبرد اهداف پروژه آماده می سازد. مدیریت پروژه از زمان پیدایش و گسترش کسب و کارها در سطوح بسیار ابتدایی تر همواره وجود داشته است ، اما امروزه به یک دانش تخصصی و یک علم آکادمیک تبدیل شده که از جمله الزامات و امور حیاتی تمام پروژه های کوچک و بزرگ محسوب می شود. دلیل این موضوع هم گستردگی و پیچیده شدن کسب و کارها و تجارت در دنیای امروز است. شما هرقدر هم که در حوزه های مدیریتی و اقتصادی به صورت ذاتی و یا تجربی ، استعداد و توانایی داشته باشید ، برای اجرای موفق یک پروژه ایده آل و پیشی گرفتن از رقبای سرسخت در دنیای تجارت امروز ، نیاز مبرم به آموزش مدیریت پروژه دارید.

دوره مدیریت پروژه

در این دوره از آموزش مدیریت پروژه که دوره مدیریت پروژه حرفه ای نام دارد ، تمامی مهارت ها و مباحث مربوط به برنامه ریزی ، کنترل و مدیریت پروژه در قالب یک پکیج کامل و جامع ، طی 106 ساعت آموزش حضوری خدمت هنرجویان ارائه می گردد.

آموزش PMBOK : اولین بخش از دوره مدیریت پروژه حرفه ای به آموزش مباحث مربوط به مدیریت و کنترل پروژه بر اساس آخرین ویرایش استاندارد PMBOK که توسط مؤسسه PMI (مؤسسه مدیریت پروژه آمریکا) ارائه شده است ، اختصاص دارد.

از جمله موارد ارائه شده در این بخش :

 • آشنایی کامل با ادبیات مدیریت پروژه
 • آشنایی با امور مدیریت پروژه در سطح کارشناسی
 • آشنایی با امور مدیریت پروژه در سطح مدیر پروژه
 • مدیریت و کنترل پروژه از لحظه آغاز تا انتها
 • ترسیم مسیر موفقیت پروژه

آموزش PMBOK

آموزش MS Project : در قسمت دوم از این دوره آموزشی به آموزش برنامه ریزی و کنترل پروژه با استفاده از نرم افزار Microsoft Project پرداخته می شود.

از جمله موارد ذکر شده در این قسمت :

 • مدیریت هزینه
 • مدیریت منابع
 • تقسیم کار
 • تهیه انواع گزارش در سطوح مختلف برای ذینفعان (مدیر پروژه یا کارفرما)

 

مدیرت پروژه با MS Project

آموزش Primavera P6 : در این بخش از دوره آموزش مدیریت پروژه حرفه ای ، مباحث مربوط به برنامه ریزی و کنترل پروژه با استفاده از نرم افزار Primavera P6 ارائه می گردد. این نرم افزار که توسط شرکت اوراکل انتشار یافته ، از جمله حرفه ای ترین ، معتبرترین و جامع ترین نرم افزارها در حوزه برنامه ریزی و کنترل پروژه به ویژه در سازمان های پروژه محور می باشد. کاربرد اصلی Primavera P6 زمانی است که بخواهیم در یک سازمان چند پروژه را با تمامی ابعاد به صورت همزمان بررسی نماییم و جلو ببریم.

از جمله موارد مطرح شده در این بخش :

 • آشنایی کامل با ساختار پروژه ها
 • کنترل و هدایت پروژه های سازمانی
 • چارت سازمانی و برنامه ریزی برای پروژه ها در سازمان
 • برنامه ریزی برای هزینه ها در سازمان
 • برنامه ریزی برای منابع در سازمان
 • تهیه انواع گزارش در سطح کلان و در سطح Detail برای ذینفعان

آموزش مدیریت پروژه با Primavera P6

لازم است بدانید دوره مدیریت پروژه به صورت کاملاً Workshop و کارگاهی برگزار شده و تمامی موارد ذکر شده در بالا در قالب کار بر روی پروژه های عملی خدمت هنرجویان ارائه می گردد. به گونه ای که تمامی هنرجویان در یک فضای کاری شبیه سازی شده ، در حین آموزش ، یک پروژه کامل را از لحظه شروع تا زمان تحویل دهی هدایت و کنترل خواهند کرد.

 

مخاطبین دوره مدیریت پروژه

 • دانشجویان و مهندسین صنایع
 • دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های مدیریتی
 • فعالان حوزه اقتصاد
 • فعالان حوزه مدیریت و مدیران تمامی کسب و کارها
 • مدیران و کارشناسان کنترل پروژه
 • کارفرمایان و پیمانکاران

و تمامی افراد علاقمند به برنامه ریزی ، مدیریت و کنترل پروژه و افرادی که قصد دارند در کسب و کار خود رونق و تحولی عظیم ایجاد کنند یا یک کسب و کار و پروژه جدید را آغاز نمایند ، در شمار مخاطبین دوره آموزش مدیریت پروژه قرار دارند.

 

6 مزیت دوره مدیریت پروژه مجتمع فنی تهران ؟

در دوره آموزش مدیریت پروژه حرفه ای مجتمع فنی نیاوران که توسط گروه صنایع ارائه می گردد ، هدف کلی پرورش هنرجویانی است که بتوانند با استفاده از خلاقیت و مهارت های خود در زمینه مدیریت پروژه و با در نظر گرفتن منابع و هزینه ها ، برای تحقق اهداف و الزامات یک پروژه ، بهترین مسیر را ترسیم نمایند و در نهایت باعث رونق صنعت و اقتصاد کشور شوند. از جمله مزایای این دوره آموزشی می توان موارد زیر را نام برد :

√آموزش تخصصی و به روز : تمامی سرفصل ها و محتویات آموزشی ارائه شده در دوره آموزش مدیریت پروژه مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران ، به صورت کاملاً تخصصی و آکادمیک و مطابق با به روزترین متدهای آموزشی بین المللی می باشد.

√آموزش عملی و پروژه محور : تمامی سرفصل ها و مباحث آموزشی ، علاوه بر آموزش تئوری ، در قالب انجام پروژه های عملی نیز خدمت هنرجویان ارائه می گردد.

√اساتید ممتاز : تمامی اساتید دوره های آموزش مدیریت پروژه این مجموعه در شمار برجسته ترین اساتید در سطح ایران قرار دارند.

√مدرک معتبر بین المللی : پس از پایان دوره ، به تمامی هنرجویانی که دوره را با موفقیت به پایان رسانده اند ، مدرک دو زبانه مجتمع فنی داده می شود. این مدرک نه تنها در داخل ایران ، بلکه در خارج از کشور نیز از اعتبار بالایی برخودار است.

√نردبان بازار کار : تمامی محتویات ارائه شده در دوره آموزش مدیریت پروژه مجتمع فنی نیاوران ، علاوه بر تخصصی و به روز بودن ، کاملاً مطابق با نیازهای بازار کار می باشند. از این رو شرکت در این دوره می تواند نردبانی باشد که هنرجویان را از آموزش به بازار کار و صنعت می رساند.

√آموزش دائمی و همراه : پس از پایان دوره ، هنرجویان با دسترسی به ویدیوی ضبط شده تمامی کلاس ها ، قادر به مرور مباحث آموزشی ارائه شده خواهند بود.

 

 

تاریخ شروع احتمالی : پنجشنبه 15 آبان 1399
مدت دوره : 106 ساعت
پنجشنبه از 14:00 تا 20:00
ظرفیت : 4 نفر
شهریه دوره : 2,700,000 تومان2,430,000 تومان

دیدگاهتان را بنویسید