; دوره MSP (آموزش MS Project با مدرک معتبر) - مجتمع فنی تهران نیاوران

دوره MSP

Home>دوره MSP
دوره MSP

دوره MSP

تاریخ شروع احتمالی : پنجشنبه 13 بهمن 1401/ شروع قطعی /مدرس: آقای مهندس میرمرتضوی
مدت دوره : 45 ساعت
پنجشنبه از 14:00 تا 18:00
ظرفیت : 8 نفر
شهریه دوره : 2,300,000 تومان
تاریخ شروع احتمالی : یکشنبه 20 فروردین 1402/ شروع قطعی/ مدرس: آقای مهندس میر مرتضوی
مدت دوره : 45 ساعت
یکشنبه و سه شنبه از 17:30 تا 20:30
ظرفیت : 8 نفر
شهریه دوره : 2,300,000 تومان

توضیحات کلاس :

دوره آموزشی MSP

در دوره MSP کار با نرم افزار مدیریت پروژه MS Project را از مقدماتی تا پیشرفته، در قالب آموزش های عملی و پروژه محور، خواهید آموخت. این دوره آموزشی، زیر نظر مجرب ترین اساتید این حوزه برگزار می گردد. در پایان دوره نیز خدمت تمامی شرکت کنندگان گرامی، مدرک معتبر مجتمع فنی تهران اعطا می گردد.

ابزارهای تکنولوژی، روز به روز عرصه های بیشتر و بیشتری را به تصرف خود در می آورند و در فعالیت هایی چون مدیریت و برنامه ریزی در زمینه های مختلف، نقش پررنگ تری را به خود اختصاص می دهند. به نحوی که امروزه مدیریت پروژه و کنترل و ارزیابی فرایندهای مختلف مربوط به انجام آن، با کمک نرم افزارهای پیشرفته و تخصصی، چون MS Project صورت می گیرد. در دوره MSP با این نرم افزار جذاب و قابلیت های متعدد مربوط به آن بیشتر آشنا می شوید.

این نرم افزار که از محصولات کاربردی شرکت مایکروسافت به حساب می آید، امروزه توسط بسیاری از مدیران و برنامه ریزان مورد استفاده قرار گرفته و از محبوبیت بسیاری برخوردار می باشد. در نتیجه افرادی که نحوه کار با MS Project را می دانند، بسیار بیشتر از رقبا در به دست آوردن فرصت های شغلی مناسب، موفق خواهند بود.

همچنین لازم است بدانید که MS Project یکی از سه نرم افزار مورد آموزش در دوره مدیریت پروژه است. با شرکت در دوره جامع مدیریت پروژه مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران، می توانید علاوه بر تسلط بر MSP، کار با دو نرم افزار بزرگ دیگر، یعنی Primavera P6 و PMBOK را نیز در حوزه مدیریت پروژه بیاموزید.

 

چنانچه تمایلی به مطالعه ادامه مطلب ندارید، می توانید با گوش سپردن به فایل صوتی زیر، از تمامی جزئیات و مشخصات دوره MSP مطلع شوید.

 

دوره MSP مجتمع فنی تهران

دوره MSP مجتمع فنی تهران

با توجه به قابلیت های فراوان نرم افزار Microsoft Project که در ادامه بیشتر با آن ها آشنا می شوید، مشخص است که بسیاری از شرکت ها و نهادها در سراسر جهان و به خصوص در کشورهای پیشرفته و توسعه یافته، به استفاده از این نرم افزار حرفه ای تمایل نشان می دهند.

در ایران نیز افراد جویای کار، به خصوص در بخش های صنعتی و عمرانی، باید نحوه کار با MSP را دانسته و به آن مسلط باشند؛ تا بتوانند فرصت های شغلی ایده آل را از آن خود سازند. MS Project به مدیران این امکان را می دهد که با صرف حداقل زمان، انرژی و هزینه، بهترین نتایج ممکن را به دست آورده و به بهینه ترین شکل، از منابع و امکانات در دسترس خود استفاده نمایند. همچنین فارغ التحصیلان جویای کار نیز می توانند با آموختن این نرم افزار، مزیتی قابل توجه نسبت به رقبای خود کسب نمایند.

نحوه کار با این نرم افزار پیشرفته، معمولا در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، آموزش داده نمی شود. اما افراد می توانند از طریق شرکت در دوره MSP مهارت های تکمیلی مورد نیاز برای حضور موثر در بازار کار را آموخته و با کسب مدرک معتبر مجتمع فنی تهران، مسیر خود را به سمت فرصت های شغلی مناسب، هموار سازند.

پس از شرکت در دوره آموزش MS Project می توانید با شرکت در دوره پریماورا (Primavera P6) و پرداختن به آموزش تخصصی نرم افزار Oracle Primavera P6 دانش و تخصص خود را در زمینه مدیریت پروژه هوشمند، ارتقا دهید.

 

نرم افزار MS Project

نرم افزار MS Project

نرم افزار MSP یا به عبارت دیگر MS Project یا Microsoft Project یکی از محصولات بسیار جذاب و محبوب شرکت مایکروسافت در زمینه مدیریت پروژه ها و برنامه ریزی در زمینه پیشبرد و اجرای آن ها است که نخستین بار در سال 1984 به کاربران عرضه شد. با توجه به پیشرفت سریع شرکت ها در زمینه مدیریت و استفاده از راهکارهای نوین در این عرصه، نرم افزار Microsoft Project به صورت گسترده و به خصوص برای اجرای پروژه های مهم و عظیم مورد استفاده قرار می گیرد.

به کمک MSP می توانید مراحل مختلف اجرای پروژه را برنامه ریزی کرده و به نمایش درآورید. همچنین این نرم افزار به شما در تخمین زمان اجرای هر پروسه و اتمام فرایند کلی، کمک خواهد کرد. Microsoft Project به شما این امکان را می دهد که هر زمان، اطلاعات مربوط به انجام مراحل مختلف پروژه را به آن وارد کرده و از طریق MSP گزارش هایی دقیق و مناسب از چگونگی پیشبرد کار، دریافت نمایید. از دیگر مزایای این نرم افزار، می توان به قابلیت های آن در زمینه مدیریت منابع اشاره نمود؛ به نحوی که در برآورد منابع مورد نیاز و کنترل نحوه استفاده از آن ها، به کاربر کمک خواهد کرد. این همان چیزی است که در دوره MSP می آموزید.

نرم افزار Microsoft Project در زمینه پردازش و تجزیه و تحلیل اطلاعات، بسیار قدرتمند است و با ارائه یک فضای کاربری مناسب، امکان استفاده از قابلیت های متعدد خود را در اختیار طیف وسیعی از کاربران قرار داده است. از آنجایی که MSP از نرم افزارهای مایکروسافت به حساب می آید، امکان برقراری ارتباط و تبادل داده با سایر نرم افزارهای این شرکت، برای کاربران Microsoft Project فراهم می باشد که بدون شک، خود مزیتی بسیار مهم به حساب می آید.

اساس کار در این نرم افزار بدین صورت است که ابتدا با وارد کردن فعالیت های پروژه در نرم افزار و مشخص کردن ارتباط بین این فعالیت ها، منابع مورد استفاده در پروژه ها نیز روی فعالیت ها اعمال شود.

 

 

مزایای آموزش MS Project

در پروژه های ساختمانی، صنعتی، نرم افزاری و در هر نوع پروژه دیگر که فعالیت های مختلف در آن به طور منظم انجام می شوند، می توان از نرم افزار MSP برای زمان بندی و کنترل پروژه و برآورد هزینه ها، استفاده کرد.

این نرم افزار دارای ویژگی های جذابی است که سبب می شود بسیاری از مدیران و دست اندرکاران پروژه های بزرگ، به استفاده از آن روی آورده و با شرکت در دوره MSP برای آموختن نحوه کار با این نرم افزار پیشرفته، اقدام نمایند. در ادامه به برخی از این مزایا و قابلیت ها خواهیم پرداخت.

 

 • کاربری آسان: محیط کاربری Microsoft Project تا حد بسیاری به دیگر محصولات این شرکت شباهت دارد و از این رو یادگیری نحوه استفاده از آن، برای اغلب افراد، ساده است.
 • تطبیق با سایر نرم افزارها: Microsoft Project به خوبی با دیگر نرم افزارهای شرکت مایکروسافت هماهنگ شده و فعالیت کاربر را تسهیل می نماید.
 • تخمین و زمانبندی دقیق: این نرم افزار بر اساس برنامه ارائه شده، زمان پایان پروژه را تخمین می زند و در ادامه کار، با دسترسی به داده هایی که کاربر در اختیار آن قرار می دهد، مدت زمان واقعی پیشبرد پروژه را به طور تقریبی مشخص می کند.
 • بررسی ادواری و ارائه گزارش: MSP به صورت دوره ای، میزان پیشرفت پروژه را بررسی کرده و از فرایندهای کلی انجام شده، گزارشی ارائه می دهد.
 • مدیریت بودجه و منابع: نرم افزار فوق به کاربر کمک می کند تا میزان بودجه و منابع مورد نیاز پروژه را اندازه گیری نموده و به تخصیص بهینه آن ها بپردازد. همچنین این نرم افزار با کاهش تعداد نیروی انسانی مورد نیاز، در بودجه پروژه صرفه جویی می کند.
 • نمایش اطلاعات: نرم افزار Microsoft Project اطلاعات مورد نیاز کاربر را در اشکال مختلفی چون انوع جدول، نمودار، جدول زمانی و… به نمایش در می آورد.
 • صرفه جویی در زمان
 • قدرت بالا در پردازش
 • تصمیم گیری بهینه
 • امکان استفاده از نسخه وب
 • پشتیبانی از انواع فرمت ها

 

سرفصل های دوره MSP

سرفصل های دوره MSP

از جمله سرفصل های آموزشی دوره MSP می توان موارد زیر را نام برد:

 • آشنایی با مفاهیم ابتدایی و فضای کاربری
 • آموزش تنظیمات و سفارشی سازی
 • آموزش مدیریت پروژه
 • آموزش مدیریت زمان و ارائه زمان بندی
 • آموزش ارائه گزارش
 • آموزش Update داده ها
 • آشنایی با نحوه ترسیم نمودار و جدول
 • آشنایی با شیوه های مدیریت منابع
 • آشنایی با نماهای مختلف

 

 

مخاطبین دوره آموزشی MSP

از جمله مخاطبین دوره MSP می توان به گروه های زیر اشاره کرد:

 • کلیه دانش آموزان، دانشجویان، معلمین و اساتید
 • کلیه کارمندان و سرپرست ها در مجموعه های مختلف
 • مدیران و برنامه ریزان شرکت ها و پروژه ها در سطح خرد و کلان
 • دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های مدیریت
 • دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته مهندسی صنایع
 • دانشجویان و فارغ التحصیلان مهندسی عمران
 • دانشجویان و فارغ التحصیلان مهندسی شهرسازی

 

دوره آموزشی MSP

مدرک دوره MSP

در پایان دوره آموزشی MSP، خدمت تمامی دانش پذیرانی که دوره را با موفقیت پشت سر گذاشته اند، گواهی پایان دوره و مدرک معتبر MSP مجتمع فنی تهران اعطاء می گردد. لازم به ذکر است که این مدرک، نزد تمامی مراکز استخدامی، از اعتبار بسیار بالایی برخوردار است.

بدون شک اگر قصد شما از شرکت در دوره MSP، ارتقای دانش و تخصص خود در زمینه کار با این نرم افزار تخصصی و نهایتا ورود به بازار کار است، بهره مندی از این مدرک معتبر، می تواند در رسیدن شما به هدف‌تان بسیار مؤثر واقع شود. مدرک مجتمع فنی تهران، در خارج از کشور نیز از اعتبار بالایی برخوردار است.

 

 


 

سوالات متداول

 

1- شرکت در دوره MS Project چه ضرورتی دارد؟

MS Project یکی از قدرتمندترین و کاربردی ترین نرم افزارهای مدیریت پروژه است. در دنیای امروز مدیریت، کنترل و ارزیابی تمامی پروژه ها در تمامی حوزه ها، وابسته به نرم افزارهای حرفه ای مدیریت پروژه است.

 

2- مدرک دوره MSP چه میزان اعتبار دارد؟

مدرک MS Project مجتمع فنی تهران، نزد تمامی مراکز استخدامی، از اعتبار بسیار بالایی برخوردار است. همچنین این مدرک در خارج از کشور نیز معتبر بوده و هنرجویان می توانند به منظور مهاجرت و کاریابی در دیگر کشورها هم از این مدرک استفاده نمایند.

 

3- دوره آموزشی MSP برای چه کسانی مناسب است؟

این دوره آموزشی برای کلیه دانش آموزان، دانشجویان و فارغ التحصیلان تمامی رشته های حوزه مدیریت و اقتصاد، مهندسی صنایع، مهندسی عمران، مهندسی شهرسازی و کلیه مدیران، کارفرمایان، پیمانکاران و برنامه ریزان شرکت ها و پروژه ها مناسب است.

 

4- سرفصل های دوره آموزش MS Project کدام اند؟

از جمله مهمترین این سرفصل ها، می توان به آموزش تنظیمات و سفارشی سازی نرم افزار، آموزش مدیریت پروژه، آموزش مدیریت زمان و ارائه زمان بندی، آموزش ارائه گزارش و آموزش مدیریت منابع اشاره کرد.

 

5- برای ثبت نام در دوره MSP چه باید کرد؟

جهت ثبت نام آنلاین در این دوره، بر روی دکمه ثبت نام در بالای همین صفحه، کلیک نمایید. همچنین می توانید با شماره های مندرج در سایت (02126121107) تماس حاصل فرمایید و یا این که به صورت حضوری، به مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران مراجعه نمایید.

 

4.6/5 - (116 امتیاز)

6 نظر

 1. سیاوش رضایی 11/12/2022 at 2:40 ب.ظ - Reply

  سلام وقتتون بخیر. اموزش msp برای مدیریت پروژه کافیه؟

  • مجتمع فنی نیاوران 11/12/2022 at 4:53 ب.ظ - Reply

   سلام جناب رضایی گرامی
   بله کافیه – اما اگر شما نیاز به آموزش جامع مدیریت پروژه دارید، می تونید با شرکت در دوره مدیریت پروژه مجتمع فنی نیاوران، هر سه نرم افزار محبوب مدیریت پروژه، یعنی MS Project و PMBOK و Primavera P6 رو به صورت همزمان یاد بگیرید.

 2. Rasouli 11/12/2022 at 2:42 ب.ظ - Reply

  درود فراوان
  آیا دوره msp پیشنیاز داره؟

  • مجتمع فنی نیاوران 11/12/2022 at 4:54 ب.ظ - Reply

   سلام جناب رسولی گرامی
   خیر – دوره MSP مجتمع فنی نیاوران پیشنیاز خاصی نداره

 3. نسترن مقامی 11/12/2022 at 2:44 ب.ظ - Reply

  سلام خسته نباشید. میخواستم بپرسم ایا اموزشها صرفا جنبه تئوری داره؟ ممنون میشم پاسخ بدین

  • مجتمع فنی نیاوران 11/12/2022 at 4:56 ب.ظ - Reply

   سلام خانم مقامی محترم
   خیر – آموزش کار با نرم افزار MS Project در دوره MSP مجتمع فنی نیاوران، به صورت کاملا عملی و پروژه محور ارائه میشه.

دیدگاهتان را بنویسید

Open chat
24ساعته پاسخگوی شما هستیم