آموزش طراحی لباس (مقدماتی)

/آموزش طراحی لباس (مقدماتی)
آموزش طراحی لباس (مقدماتی)

آموزش طراحی لباس (مقدماتی)

توضیحات کلاس :

در حال بارگذاری...

دوره آموزش طراحی لباس

دوره آموزش طراحی لباس شامل آموزش تصویر سازی و پرورش بخش ایده پردازی در مجتمع فنی نیاوران شعبه نیاوران برگزار میشود. این دوره شامل آموزش فیگور وآناتومی ،مبانی هنر تجسمی وسبک شناسی،طراحی لباس ،جنسیت سازی،مولاژ وطراحی کالکشن میباشد.هنر جو در پایان دوره توانایی خلق طرح های جدید وارائه آنها با تکنیکهای مختلف رنگی میباشد.

دوره طراحی لباس

به طور کلی دوره طراحی لباس و آموزش طراحی مانتو از جمله رشته های هنری بزرگی می باشد که امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده است. هنرجویان و مشغولان این رشته ، عموماً افرادی خلاق و ریزبین با ذوق و درک هنری بالا هستند. پیدایش و شکل گیری این هنر نیز به اواخر قرن هجدهم میلادی برمی گردد. پیش از آن ، نوع پوشش مردم تنها به دست حاکمان و خاندان های بزرگ هر حکومت تعیین می شد و چیزی تحت عنوان مد و طراحی لباس وجود خارجی نداشت.

پس از شکل گیری هنر طراحی لباس ، شیوه پوشش و ظاهر مردم به مرور تغییر کرد و پس از آن مدها به وجود آمدند. به دلیل تمایل مردم اکثر جوامع به خوش پوشی و داشتن ظاهری مناسب ، اهمیت این رشته هنری با گذشت زمان بیشتر و بیشتر می شد تا جایی که دوره طراحی لباس به عنوان یک رشته تحصیلی اصلی وارد دانشگاه ها و مدارس شد. امروزه نیز علاوه بر دانشگاه ها ، در بسیاری از مؤسسات آموزشی از جمله مجتمع فنی تهران ، دوره های متنوعی در زمینه طراحی لباس مقدماتی درحال برگزاری می باشد.

طراحی لباس مقدماتی

دوره طراحی لباس مقدماتی شامل آموزش تمامی مباحث پایه و اصول طراحی لباس است. در این دوره هنرجو تمامی تکنیک ها و مهارت های مختلف مقدماتی طراحی لباس را آموخته و در پایان دوره قادر به طراحی الگوهای بسیار زیادی خواهد بود.

جدای از بعد آموزشی ، امروزه طراحی لباس به یک صنعت بزرگ تبدیل شده که فرصت های شغلی زیادی را ایجاد نموده است که اتفاقاً از درآمد بسیار بالایی نیز برخوردار می باشند. شما پس از گذراندن دوره طراحی لباس مقدماتی و پس از آن پیشرفته ، می توانید به عنوان طراح لباس با مزون ها و کارگاه های خیاطی شروع به همکاری کنید. علاوه بر این حتی می توانید با ورود به حوزه سینما ، موسیقی و … کار طراحی لباس بسیاری از افراد سرشناس را نیز برعهده بگیرید.

 

تاریخ شروع احتمالی : پنجشنبه 9 مرداد 1399
مدت دوره : 192 ساعت
پنجشنبه از 09:00 تا 17:00
ظرفیت : 6 نفر
شهریه دوره : 4,200,000 تومان4,000,000 تومان

دیدگاهتان را بنویسید