آموزش طراحی مانتو و دوخت تخصصی مانتو

/آموزش طراحی مانتو و دوخت تخصصی مانتو
Manto Design and Sewing Specialty

آموزش طراحی مانتو و دوخت تخصصی مانتو

دوره طراحی مانتو

یکی از جذاب ترین دوره های دپارتمان مد و پوشاک ، دوره طراحی مانتو می باشد. اهمیت به پوشش و ظاهر از دیرباز در میان عموم مردم رواج داشته و به عقیده بسیاری از کارشناسان و تاریخ نگاران ، این امر در میان خانم ها همواره فراگیرتر بوده است. مانتو یکی از اصلی ترین اجزای پوشش بانوان محسوب می شود. به موجب همین امر ، نوع طرح و مدل مانتو برای آنان بسیار حائز اهمیت می باشد. از این رو امروزه افراد بسیاری با ثبت نام در دوره طراحی مانتو و فراگیری مهارت های مختلف این رشته ، سعی در ورود به بازار کار طراحی مانتو و ایجاد تحولی بزرگ در این زمینه دارند.

دوره طراحی مانتو

سر فصل های آموزش طراحی مانتو

در آموزش طراحی مانتو ، تمامی مهارت ها و آموزش های تئوری و عملی مربوط به این رشته ، توسط مجرب ترین اساتید ، به هنرجویان عزیز آموزش داده می شود. از جمله سرفصل های دوره طراحی مانتو می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 •  آشنایی با اصول اولیه طراحی مانتو مانند انتخاب مناسب ترین متریال های پارچه و همچنین ابزار و وسایل خیاطی مخصوص این رشته
 •  آشنایی با انواع مدل مانتو از جمله مانتو کلاسیک ، مانتو اداری و …
 •  آشنایی با الگوهای مختلف ، مانند الگوی آستین ، الگوی یقه و …
 •  آموزش اصول ایده پردازی و ترسیم و طراحی الگوهای مختلف
 •  آموزش پیاده سازی طرح اولیه بر روی کاغذ
 •  آشنایی با نرم افزارهای تخصصی طراحی مانتو و آموزش کار با آن ها
 •  آموزش اصول برش در طراحی مانتو و برش انواع الگوها

و بسیاری دیگر از سرفصل های آموزشی دوره طراحی مانتو.

دوره طراحی و دوخت تخصصی مانتو

برای دوره طراحی و دوخت تخصصی مانتو ، رده سنی خاصی تعریف نشده است. طراحان مانتو معمولاً افرادی با استعداد ، ایده پرداز و خلاق هستند. همچنین به روز بودن نیز از دیگر ویژگی آنان می باشد ، چرا که طراحان مانتو می بایست همواره از آخرین مد ها ، جدیدترین مدل ها و نیز تغییر گرایش و سلایق مردم در زمینه مد و پوشاک آگاهی کامل داشته باشند. البته یقیناً ممکن است هنرجویان در ابتدا تمامی این استعداد ها را به طور کامل در وجود خود احساس نکنند ، اما بدون تردید همه این ویژگی ها در طی کلاس طراحی مانتو ، کامل و کامل تر می شوند.

 

دوخت تخصصی مانتو

 

چرا در دوره دوخت مانتو شرکت کنیم ؟

یکی دیگر از دلایل محبوبیت دوره دوخت مانتو ، بازار کار نسبتاً خوب این رشته می باشد. امروزه به دلیل گرایش بیش از پیش مردم به سمت مد و پوشاک ، بازار کار طراحان لباس در وضعیت نسبتاً خوبی قرار دارد. از آن جا که مانتو یکی از پر استفاده ترین انواع لباس در میان بانوان می باشد ، این وضعیت خوب در کار طراحی مانتو حتی بیشتر حس می شود. شما می توانید با پشت سر گذاشتن دوره طراحی مانتو ویادگیری مهارت های این رشته به صورت اصولی و تخصصی ، با کارگاه های خیاطی ، مزون ها ، تولیدی ها ، کمپانی ها و مراکز تخصصی طراحی و دوخت مانتو ، شروع به همکاری نمایید. همچنین در رده های بالاتر قادر خواهید بود کار طراحی مانتوی افراد سرشناس و هنرمندان را به صورت خصوصی برعهده بگیرید.

آموزش طراحی مانتو

علاوه براین اگر شما علاقه ای به ورود به بازار کار این رشته و کسب درآمد ازآن ندارید ، می توانید طراحی مانتو را به عنوان یک هنر بزرگ ، خلاقانه و جذاب ، تنها نزد خود نگه داشته و برای خود صرف کنید. بالاتر به اهمیت ویژه مد و پوشاک میان بانوان صحبت کردیم و گفتیم  که مانتو یکی از پوشش های مهم و اصلی برای آنان به حساب می آید. بنابراین طبیعی است که بانوان همواره در جست و جوی مانتویی با طرح خاص و زیبا برای خود باشند و پسند چنین مانتویی که متناسب با سلیقه و درخور تیپ و شخصیت شان باشد ، همواره برایشان دغدغه ای بزرگ محسوب می شود. و در بسیاری موارد برای اکثر آن ها پیش آمده که در خرید و انتخاب مانتو دچار مشکل و سردرگمی شوند. اما در این موارد به جای نا امیدی از گشت و گذار در بازار و فروشگاه ها ، می توانند به راحتی با شرکت در دوره طراحی مانتو و فراگیری مهارت های لازم این رشته ، پس از مدتی مانتوی دلخواهشان را در سایز ، رنگ و طرح مورد پسند ، به دست خود طراحی کرده و از خستگی گشت و گذار در بازار های شلوغ رهایی پیدا کنند.

آموزش طراحی مانتو

مخاطبین دوره آموزش طراحی مانتو

همانطور که بالاتر هم گفتیم ، به طورکلی مخاطبین دوره آموزش طراحی مانتو و دوره های طراحی پوشاک ، افراد ایده پرداز و خوش سلیقه ای هستند که به قصد کسب درآمد و یا صرفاً جهت فراگیری یک هنر جدید ، به این رشته وارد می شوند.

 • علاقمندان به طراحی مانتو
 • کلیه طراحان لباس
 • علاقمندان به طراحی و مدلسازی لباس
 • طراحان پارچه
 • علاقمندان به کار در مزون
 • علاقمندان به طراحی لباس های زنانه و کلیه فعالان این حوزه

و تمامی افراد خوش سیلقه و هنرمندی که می توانند استعداد خود را در زمینه مد و پوشاک ، به ویژه طراحی لباس ، پرورش دهند ، از جمله مخاطبین آموزش طراحی مانتو می باشند.

کلاس ها :

کدنام دورهروزهای هفتهمدت دورهظرفیتتاریخ شروع احتمالیقیمتفعالیت
d-mn-3دوره آموزشی دوخت تخصصی مانتوشنبه از 13:00 تا 17:0060 ساعت7 نفرشنبه 30 فروردین 13991,950,000 تومان1,755,000 تومان اطلاعات بیشتر ثبت نام