دوره آموزشی ICDLII-شروع قطعی

دوره آموزشی ICDLII-شروع قطعی

توضیحات دوره ICDL Level II :

دوره ICDL Level II:
Excel 2016– PowerPoint 2016 – Access 2016
در این دوره نرم افزار صفحه گسترده ۲۰۱۶ Microsoft Excel به دانش پژوهان آموزش داده می شود. آشنایی با انواع داده ها، نحوه ورود، ویرایش و قالب بندی داده ها، مدیریت کاربرگ ها، استفاده از فرمول ها و توابع، ترسیم و ویرایش نمودارها و آماده سازی خروجی چاپ از موارد مطرح شده در این مهارت می باشند.
در مهارت بعد توانایی کار با بانک های اطلاعاتی توسط نرم افزار Access 2016 Microsoftبه دانش پژوهان آموزش داده می شود و نحوه کار با جداول، پرس و جو ها، فرم ها و گزارش ها را می آموزند.
در آخرین مهارت از این دوره دانش پژوهان نرم افزار Microsoft Power Point 2016را فرا خواهند گرفت. در این دوره به دانش پژوهان آموزش داده می شود که چگونه مطالب مورد نظر خود را جهت ارائه در سمینارها و … وارد اسلایدها نموده و با اعمال افکتها و جلوه های ویژه آن را درمعرض دید مخاطبان قرار دهند.

پیش نیازها :

توضیحات کلاس :

در ICDLII   سه مبحث Excel, access,power point  تدریس میشود

دانشجو در بخش Excel  مباحث طراحی فرم های حرفه ای،فرمول نویسی با عملگر ها ،نمودار های اداری ،گزارش گیری مقدماتی و چاپ را فرا میگیرد

در بخش power point  علاوه بر آموزش ابزارهای نرم افزار روش صحیح ارائه مطلب را آموزش میبیند

و در پایان در دوره ی Access  مفهوم صحیح بانک های اطلاعاتی و طراحی بانک های اطلاعاتی ساده مانند یک کتابخانه و مدرسه را به صورت پروژه ایی آموزش میبینند

دوره : ICDL Level II
تاریخ شروع احتمالی : جمعه 17 آذر 1396
مدت دوره : 63 ساعت
جمعه از 09:00 تا 13:45
ظرفیت : 10 نفر
شهریه دوره : 326,000 تومان293,400 تومان
امکان ثبت نام کلاس نیست. تاریخ شروع کلاس گذشته است.