; دوره آموزشی ICDLI+ICDLII - مجتمع فنی تهران - نمایندگی نیاوران

دوره آموزشی ICDLI+ICDLII

>دوره آموزشی ICDLI+ICDLII
دوره آموزشی ICDLI+ICDLII

دوره آموزشی ICDLI+ICDLII

توضیحات دوره دوره ICDL :

دوره آموزش ICDL

دوره ICDL یک دوره کاربردی و مفید در زمینه آموزش پایه ای مبانی کامپیوتر و نرم افزارهای کاربردی کامپیوتر می باشد.

ICDL گواهینامه بین المللی کاربردی رایانه می باشد که توسط شرکتی با همین نام ارائه می گردد. دریافت این مدرک به معنای آن است که فرد با شرکت دوره ICDL به درجه ای مطلوب از مهارت در کار با کامپیوتر و نرم افزارهای رایانه ای رسیده است. اخذ این مدرک می تواند مهر تاییدی مطمئن بر این ادعا باشد.

دوره آموزش ICDL

آموزش مهارت های هفت گانه ICDL

دوره های آموزش ICDL شامل آموزش مهارت های هفت گانه اساسی کامپیوتر است که این هفت مهارت به ترتیب به شرح زیر می باشند :

 1. آشنایی با مفاهیم اولیه و ابتدایی فناوری اطلاعات Information Technology
 2. آشنایی با مفهوم ویندوز و چگونگی مدیریت فایل ها و ابزار ها در فضای رایانه ای مبتنی بر سیستم عامل Windows
 3. آشنایی با ویژگی های نرم افزار واژه پرداز Word و کار با آن
 4. آشنایی و کار با نرم افزار صفحه گسترده Excel
 5. آشنایی با بانک اطلاعات و دسترسی به این اطلاعات در رایانه با استفاده از نرم افزار Access
 6. آشنایی و کسب مهارت در زمینه ارائه های کامپیوتری به واسطه نرم افزار PowerPoint
 7. آشنایی با صفحات اینترنتی و کسب مهارت در حوزه Web و وبگردی

آموزش مهارت های هفت گانه ICDL

 

ضرورت شرکت در دوره ICDL

با توجه به پیشرفت روز افزون نرم افزارهای کامپیوتری و رشد بدون مرز میزان استفاده از نرم افزارها و ابزارهای دیجیتال در تمامی حوزه ها از جمله حوزه های کاری و تحصیلی ، تقریباً می توان گفت فراگیری اصولی کار با کامیپوتر و نرم افزارهای کاربردی و نحوه استفاده از آن ها ، برای همه افراد لازم و ضروری می باشد.

استفاده از رایانه ها و ابزارهای دیجیتال نرم افزاری و سخت افزاری گوناگون در امور مختلف ، به دلیل کم خطا و سریع بودن آن ها ، می تواند زندگی انسان را در حوزه های گوناگون با یک روند رو به جلو همراه سازد. اتفاقی که هم اکنون کم و بیش در جای جای جهان شاهد آن هستیم.

به همین دلیل است که در کشور های پیشرفته تر ، این آموزش ها از سنین پایین شروع می گردد و خیلی جدی تر و با متدهای آموزشی اصولی به آموزش این مباحث پرداخته می شود. اما در کشورهایی که هنوز اهمیت کاربرد رایانه و ابزارهای دیجیتال ، آن طور که باید و شاید روشن نشده است ، اغلب در طول دوران تحصیل این نوع آموزش ها به صورت رایگان و همگانی در اختیار افراد قرار نمی گیرد.

کلاس آموزش ICDL

کلاس آموزش ICDL برای همه

جای خالی این آموزش ها آنجا احساس می شود که در آینده ای نزدیک که بسیاری از این دانش آموزان وارد دانشگاه می شوند ، از کار کردن با نرم افزارهای تخصصی رشته خود عاجز می مانند. چرا که با اصول و پایه کار با کامپیوتر و نرم افزارهای رایانه ای به خوبی آشنا نشده اند.

در این موارد ، افراد با خودآموزی سعی می کنند تا این مهارت ها را یاد بگیرند. که این روش آموزشی گاهی ممکن است به صورت ناقص اتفاق بیفتد و یا مدت زمانی که برای یادگیری صرف می شود ، طولانی و خسته کننده شده و به نوعی باعث از دست رفتن انگیزه در شخص گردد. در اینجا وظیفه آموزشگاه ها و مؤسسات آموزشی است که با برگزاری دوره های آموزشی مختلف در این زمینه ، همچون دوره ICDL ، این خلأ آموزشی را جبران نمایند.

 

دوره ICDL مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران

دوره های ICDL به دو بخش پیشرفته و مقدماتی تقسیم می شوند که کسب مهارت های 7گانه در بخش مقدماتی قرار دارد. در بخش پیشرفته نیز آموزش های تکمیلی به هنرجویان ارائه می گردد که این آموزش ها شامل موارد زیر می باشد :

 • استفاده از کامپیوتر به منظور ویرایش تصاویر
 • آشنایی با ساخت وبلاگ و ویرایش صفحات وب
 • آشنایی با امنیت و مدیریت اطلاعات
 • آشنایی با مدیریت پروژه های نرم افزاری
 • معرفی سیستم اطلاعات سلامت

آموزش مهارت های کامپیوتر

در دوره ای سی دی ال چه می آموزیم

در این دوره دانش پژوهان ابتدا با مبانی کامپیوتر آشنا میشوند و مفاهیم ICT مانند: سخت افزار، نرم افزار، شبکه، کاربردهای روزمره فناوری اطلاعات و اصول امنیتی را آموزش می بینند. در مهارت دوم دانش پژوهان با سیستم عامل Windows8 آشنا می شوند در این مهارت، ایجاد و مدیریت فایلها و پوشه ها، استفاده از برنامه های کمکی، ویروس های کامپیوتری و مدیریت چاپ آموزش داده می شود. مهارت سوم شامل آموزش نرم افزار Microsoft Word 2016 دانش پژوهان در این مهارت می آموزند که چگونه متون خود را تایپ و آنها را قالب بندی نمایند، از موضوعات موجود در برنامه استفاده نمایند، از قابلیت ادغام پستی استفاده نموده و تنظیمات چاپ را انجام دهند. در مهارت آخر این دوره توانایی کار با اینترنت، جستجوی وب ساخت و کار با E-mail وهم چنین مدیریت Email ها توسط نرم افزار Outlook به دانش پژوهان آموزش داده می شود.

کلاس آموزش ICDL مقدماتی

شخصی که دوره ICDL مقدماتی را پشت سر می گذارد ، به نوعی پایه و زیر بنای اصولی برای آموزش نرم افزارهای تخصصی مرتبط با رشته تحصیلی خود را فراهم می آورد. در واقع باید گفت دوره ICDL دانش عمومی کامپیوتری را هدف قرار داده است و در طول دوره سعی بر تقویت و آموزش اصولی و گام به گام این دانش توسط اساتید مجرب حوزه کامپیوتر و فناوری اطلاعات شده است.

تجربه چند ساله به ما نشان می دهد که افراد حاضر در دوره های آموزش ICDL تا چه حد مسیر دست یابی به اهداف خود ، در حوزه کامپیوتر را هموارتر نموده اند. همچنین در انتهای دوره ICDL ، خدمت تمامی هنرجویانی که دوره را با موفقیت به پایان رسانده اند ، مدرک دو زبانه مجتمع فنی تهران ارائه می گردد. این مدرک نه تنها داخل ایران ، بلکه خارج از کشور نیز از اعتبار بسیار بالایی برخوردار است.

دوره : دوره ICDL
تاریخ شروع احتمالی : پنجشنبه 29 مهر 1400***آنلاین***
مدت دوره : 131 ساعت
پنجشنبه از 09:00 تا 14:00
ظرفیت : 1 نفر
شهریه دوره : 1,152,000 تومان921,600 تومان
امکان ثبت نام کلاس نیست. تاریخ شروع کلاس گذشته است.
on
دوره : دوره ICDL
تاریخ شروع احتمالی : چهارشنبه 5 آبان 1400
مدت دوره : 131 ساعت
شنبه و چهارشنبه از 17:00 تا 20:00
ظرفیت : 3 نفر
شهریه دوره : 1,152,000 تومان

3 نظر

 1. نیما فتاحی زاده 08/02/2021 at 9:44 ق.ظ - Reply

  سلام چرا icdl یک تشکیل نمیدین چند ماهه

 2. نازنین میرزایی 09/02/2021 at 12:27 ب.ظ - Reply

  سلام وقت بخیر
  آیا کلاس ICDL به صورت حضوری تشکیل میشه؟؟؟ و اینکه فقط ساعت ۲ تا ۵ روزهای یکشنبه سه شنبه هست؟؟ تایم و روز دیگه این کلاس رو ندارین؟؟

  • مجتمع فنی نیاوران 09/15/2021 at 12:59 ب.ظ - Reply

   سلام وقتتون بخیر بله تشکیل میشود برای دریفات برنامه کلاس ها با مجتمع تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید