آموزش افترافکت

/آموزش افترافکت
آموزش افترافکت

آموزش افترافکت

توضیحات کلاس :

افترافکت چیست ؟

نرم افزار افتر افکت یکی از محبوب ترین نرم افزار های مجموعه شرکت ادوبی می باشد که در سال 1995 بوجود آمد و از همان ابتدا به یکی از بهترین و کاربردی ترین نرم افزار های کامپیوتری برای ساخت جلوه های بصری و تصاویر گرافیکی تبدیل شد .

افترافکت بهترین نرم افزار برای آموزش

نرم افزار افتر افکت یکی از قدرت مند ترین و کاربردی ترین نرم افزار ها در زمینه ابزار های انیمیشن سازی و ساخت جلوه های ویژه می باشد. نرم افزار افتر افکت این امکان را به کاربران خود می داد که به راحتی از این نرم افزار در محرک سازی تصاویر  ( موشن گرافیک )و ساخت تصویر های دو بعدی و سه بعدی بهره ببرند . این نرم افزار با در اختیار قرار دادن ابزار های نقاشی و طراحی بوسیله ساده ترین وسایل ، از هر جهت به سمت کامل و بی نقص شدن پیشرفت می کند .

همانطور که اشاره کردیم نرم افزار افتر افکت با بهره گیری از چنین امکانات بی نظیری به دنیای هنر و بویژه سینما وارد شد و امروزه به مشهور ترین و کاربردی ترین نرم افزار ساخت جلوه های ویژه و متحرک سازی تبدیل شده است.

آموزش نرم افزار افتر افکت برای تصویر سازی

کاربرد های نرم افزار افتر افکت :

نرم اقزار افتر افکت تنها به کاربری در زمینه هایی که در بالا اشاره کردیم محدود نمی شود و بسته به نیاز هر شخصی ، از این نرم افزار (در کارهای جلوه سازی و طراحی) می تواند به کار گرفته شود .

برای مثال :

  • یک انیماتور می تواند برای ایجاد شخصیت های کارتونی دو بعدی از این نرم افزار استفاده کند .
  • یک ویرایشگر ویدیو می تواند ، برای طراحی و جایگذاری عنوان بر روی صفحه اجرای نمایش از افتر افکت بهره ببرد .

البته این نکته را باید در نظر گرفت که نرم افزار افتر افکت ، نرم افزار مناسب و قابل اتکایی برای ویرایش فیلم نمی باشد و هیچگاه به منظور ویرایش در کار های بزرگ از آن استفاده نمی کنند ، زیرا افتر افکت ویژگی هایی برای پخش که باید در دسترس یک ویرایشگر باشد را در اختیار او قرار نمی دهد و معمولا برای اعمال افکت ها ، بعد از ویرایش فیلم ها مورد استفاده قرار می گیرد . اگر قصد ویرایش حرفه ای فیلم را دارید میتوانید در دوره آموزش پریمیر مجتمع فنی تهران شرکت کنید .

 

تدوین و ویرایش با نرم افزار ادوبی افترافکت

آموزش افتر افکت با استاندارد جهانی :

آموزش افتر افکت در دنیا ، الگو ها  و شیوه های خاصی را دنبال می کنند . و از مهمترین این انواع می توان به شیوه پروژه محور و شیوه تئوریک اشاره کرد .

در شیوه پروژه محور ،  در اختیار هنرجویان پروژه هایی از قبل طراحی شده ، قرار می دهند و سعی می کنند در خلال ارائه مباحث مربوط به ساخت این پروژه ، مطالب را به هنرجو بگویند.

ایرادی که در این سبک تدریس می باشد ، این است که دانشجو صرفا با چالش هایی که برای ساخت آن پروژه وجود دارد ، برخورد می کنند و به نوعی خلاقیت و نو آوری از وی گرفته می شود.

سبک دیگر آموزش افترافکت ، آموزش به شیوه تئوریک می باشد که در این سبک بر خلاف شیوه پروژه محور تمامی چالش ها که ممکن است هنرجو با آن برخورد کند و همچنین تمامی ویژگی های نرم افزار به هنر جو گفته می شود اما ایراد این شیوه نیز آنجاست که در این سبک تدریس دانشجو به حد کافی فرصت برای انجام پروژه های مختلف و انجام آن چیز که آموزش می بیند را ندارد .

در مجتمع فنی تهران شعبه نیاوران سعی بر آن است که با ترکیبی از شیوه پروژه محور و شیوه تئوریک بهترین سبک تدریس را برای علاقه مندان ارائه دهیم .

  • مباحث مقدماتی و پایه و آشنایی با فضای کلی نرم افزار
  • تصویر سازی و موشن گرافی
  • ساخت جلو های ویژه بصری
  • محرک سازی لگو ها و نمایش شناور آن ها
  • بهره گیری از پلاگین های مختلف

و…..

را خدمت هنرجویان عزیر ارائه دهیم و در پایان این دوره آموزشی با ارائه مدرک بین اللملی و معتبر از طرف مجتمع فنی نیاوران بر هنرجو گواهی می شود که از کیفیت و تجربه مناسب در جهت بهره گیری از وی در بازار کار ،  بهره مند می باشد .

 

نرم افزار ادوبی افترافکت

 آموزش افترافکت در مجتمع فنی تهران :

افتر افکت (After Effect) نرم افزار ایجاد جلوه های بصری دیجیتال، موشن گرافیک، و برنامه کاربردی ترکیب عناصر بصری مختلف است که در فرایند پس از تولید در فیلم سازی و تولیدات تلویزیونی مورد استفاده می گیرد.
این نرم افزار یکی از قدرتمند ترین ابزارهای پویا نمایی دوبعدی و جلوه های ویژه سینمایی در جهان است.
از نمونه فیلم های پر هزینه هالیودی که از این نرم افزار برای جلوه های ویژه، تیتراژ و میکس ویدویی استفاده نموده اند می توان Gladiator,SpiderMan,Samurai و … را نام برد.

پیش نیاز دوره آموزش افتر افکت (After Effect):

فتوشاپ به صورت کامل
دانشپذیران پس از گذراندن این دوره مدرک مجتمع فنی تهران (دو زبانه) را دریافت مینمایند.
این دوره طی 78 ساعت آموزشی و با شهریه 16،920،000 ریال در این مجموعه برگزار می گردد.

تاریخ شروع احتمالی : چهارشنبه 14 آبان 1399
مدت دوره : 78 ساعت
شنبه از 17:00 تا 20:00
ظرفیت : 7 نفر
شهریه دوره : 2,350,000 تومان

دیدگاهتان را بنویسید