دوره آموزشی پریمیر (Premiere)

/دوره آموزشی پریمیر (Premiere)
دوره آموزشی پریمیر (Premiere)

دوره آموزشی پریمیر (Premiere)

توضیحات کلاس :

آموزش پریمیر

در دوره آموزش پریمیر شما قادر می باشید که به صورت حرفه ای پرده سبز یا آبی (کروماکی) که همان پس زمینه عکس یا فیلم می باشد را حذف کندو تصاویر مختلف را جایگذین آن کنید.

یکی دیگر از ویژگی های خاص دوره آموزش پریمیر  ویرایش ویدیو با فرمت های مختلف می باشد که باعث می شود اتلاف وقت به حداقل برسد زیرا در گذشته کاربران برای ویرایش ویدیو ها با نرم افزارهای دیگر می بایستی از نرم افزارهای واسطه برای تغییر فرمت ویدیو استفاده کنند که باعث اتلاف وقت آنها می شد.

یکی دیگر بخش های آموزش پریمیر ، افزودن متن به ویدیو ها می باشد که می تواند به صورت عنوان (Title) یا زیرنویس و یا تیراژ های آغازی و پایانی می باشد.

دوره آموزش پریمیر:

با گذراندن دوره پریمیر، هنرجویان با محیط کار نرم افزار و نحوه ی کار با ابزارهای آن به صورت کامل آشنا شده و میتوانند انواع فیلم و کلیپ ۳D و HD را به صورت کاملا حرفه ای ویرایش کنند.

به علاوه هنرجویان می توانند انواع مونتاژهای ویدیو را انجام دهند و میکس های بسیار زیبایی تولید کنند. هنرجویان با گذراندن دوره پریمیر می توانند انواع ابزارها، موسیقی، متن و… را به ویدیو اضافه کنند و ویدیوهایی با فرمت های مختلف تولید کنند.

 

معرفی دوره آموزش نرم افزار پریمیر Adobe premier :

نرم افزار پریمیر نرم افراز  طراحی و گرافیک می باشد که ساخت کمپانی ادوبی (Adobe) است. در دوره آموزش نرم افزار پریمیر و با استفاده امکانات و تکنولوژی های ویرایشی می توان ویدیوهای متفاوت با فرمت های مختلف را با ابزار های گوناگون به صورت حرفه ای ویرایش کرد که این ویرایش ها شامل اقداماتی همچون تغییر رنگ و صدا یا افزودن متن و موسیقی و… می باشد.

 

مزایای دوره آموزش پریمیر :

یکی از بزرگترین مزیت های نرم افزار پریمیر سازگاری آن با سایر نرم افزارهای ادوبی می باشد که این نرم افزارها شامل:

۱.نرم افزار افترافکت  (After Effect) :

می توان کلیه کلیپ ها و ویدیوهای افترافکت را به سادگی در نرم افزار پریمیر کپی کرد و در نهایت می توان انواع متن، عناوین و نشانه ها (Logo) را داخل ویدیوها ا    ضافه کرد.

۲.نرم افزار فتوشاپ (Photoshop) :

فایل های فتوشاپ را می توان در نرم افزار پریمیر بارگذاری کرده و تنظیماتی همچون رنگ را بر روی ویدیوها اعمال کرد.

یکی دیگر از مزیت های استفاده از این نرم افزار، سرعت بسیار بالا در ویرایش ویدیوها می باشد.

 

کلاس پریمیر :

مجتمع فنی تهران شعبه نیاوران با سابقه ی درخشان خود در حوزه ی آموزش نرم افزار های ادوبی و با حضور اساتید خبره، کلاس پریمیر را برای علاقمندان به این رشته به بهترین شکل محیا کرده است. علاقمندان می توانند با شرکت در این دوره نرم افزار پریمیر را به صورت فوق حرفه ای آموزش ببینند.

مخاطبین کلاس پریمیر افراد علاقمند به گرافیک و فارغ التحصیلان رشته های عکاسی، فیلم سازی و… می باشد. این دوره می تواند به عنوان شغل دوم پر درآمد برای متغاضیان باشد. هنرجویانی که دوره ی پریمیر را در مجتمع فنی تهران شعبه ی نیاوران می گذرانند، مدرک معتبر دو زبانه از مجتمع دریافت می کنند و پس از گذراندن دوره می توانند در مدت کوتاهی وارد بازار کار شوند.

 

دوره آموزش پریمیر مجتمع فنی تهران :
دوره تدوین (Premiere) فیلم و خلق جلوه های تصویری دپارتمان سینمای دیجیتال مجتمع فنی تهران، کاملترین و بروزترین دوره تدوین فیلم در ایران است. تمامی فیلم های مستند ، داستانی ، میان برنامه ها ،موزک ویدیو ،برنامه های تولیدی استدیویی ، تیزرهای تبلیغاتی و … همگی از زیر دست یک تدوینگر می گذرد که این نشان از وسیع بودن این حوزه را دارد.
این مجموعه با برگزاری دوره کاربردی در این زمینه و آموزش نرم افزار Premiere سعی براین دارد تا نیروی متخصص تربیت و وارد بازار کار کند.
سر فصل های پریمیر (Premiere) :
_ کپچر کردن ویدئو (CAPTURE)
_ طرز استفاده از پنجره PROJECT
_ طرز استفاده از پنجره تایم لاین (TIME LINE)
_ مراحل کار ویرایش
_ آشنایی با ترانزیشنها
_ نحوه عملکرد صوت
_ جلوه های صوتی
_ میکس صدا
_تکنیک های پیشرفته ویرایش
_ ویرایش چند دوربینی
_ RENDERING
پیش نیاز دوره آموزشی پریمیر(Premiere):
فتوشاپ به صورت کامل
دانشپذیران پس از گذراندن این دوره مدرک مجتمع فنی تهران (دو زبانه) را دریافت مینمایند.

تاریخ شروع احتمالی : دوشنبه 20 آبان 1398
مدت دوره : 48 ساعت
شنبه و دوشنبه از 17:30 تا 20:30
ظرفیت : 6 نفر
شهریه دوره : 1,045,000 تومان940,500 تومان