; دوره حسابداری ویژه بازار کار + کلاس حسابداری با مدرک مهاجرت - مجتمع فنی نیاوران

دوره حسابداری ویژه بازار کار

Home>دوره حسابداری ویژه بازار کار
دوره حسابداری ویژه بازار کار

دوره حسابداری ویژه بازار کار

تاریخ شروع احتمالی : یکشنبه 27 فروردین 1402/ MFT ID:274776/
مدت دوره : 180 ساعت
یکشنبه و سه شنبه از 17:30 تا 20:30
ظرفیت : 1 نفر
شهریه دوره : 10,506,000 تومان7,879,500 تومان
تاریخ شروع احتمالی : پنجشنبه 31 فروردین 1402/ MFT ID:273899/
مدت دوره : 180 ساعت
پنجشنبه و جمعه از 09:00 تا 14:00
ظرفیت : 1 نفر
شهریه دوره : 10,506,000 تومان7,879,500 تومان

توضیحات کلاس :

دوره حسابداری ویژه بازار کار، یکی از بهترین و جامع ترین دوره های آموزش حسابداری است. در این دوره، تمامی مباحث حسابداری در مدت زمان 180 ساعت، به صورت تخصصی و پروژه محور، توسط اساتید خبره، به دانشجویان آموزش داده می شود.

پس از پایان یافتن این دوره آموزشی 180 ساعته، دانشجو با دریافت مدرک معتبر مجتمع فنی تهران، آماده ورود به بازار کار و فعالیت در حوزه حسابداری خواهد بود.

لازم به ذکر است که کلاس حسابداری مجتمع فنی نیاوران، پیش نیاز خاصی ندارد و تمامی افراد می توانند بدون بهره مندی از دانش حسابداری و حتی بدون داشتن هیچ گونه مدرک دانشگاهی، در این کلاس شرکت نمایند.

مدت دوره: 180 ساعت⏱
سطح آموزش: مقدماتی تا پیشرفته✔️
مدرک: مدرک مجتمع فنی🔖
پیش نیاز: بدون پیش نیاز👌🏼
مشاوره رایگان: 02126121107📞
نوع دوره: حضوری و آنلاین
بازار کار: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

در واقع در دوره آموزش حسابداری مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران، شما هر آن چه را که برای تبدیل شدن به یک حسابدار درجه یک و حرفه ای نیاز دارید، از 0 تا 100 خواهید آموخت. این دوره آموزشی پروژه محور، مخصوص بازار کار بوده و زیر نظر برجسته ترین اساتید و مشاوران مالی برگزار می گردد.

شما با شرکت در دوره حسابداری مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران و کسب دانش و مهارت های اصولی و تخصصی علم حسابداری به صورت تئوری و عملی، می توانید پس از مدتی، به عنوان یک حسابدار متخصص و با دانش، با قدرت و اعتماد به نفس بالا، راهی بازار کار شوید.

کلاس حسابداری

کلاس حسابداری

حسابدار به زبان ساده به کسی می گویند که مسئولیت انجام حسابرسی ها و امور مالی را در یک مجموعه بر عهده دارد. حسابداری یکی از پر متقاضی ترین رشته های دانشگاهی و نیز یکی از عناوین شغلی محبوب و همواره پر رونق در سال های اخیر بوده است، که اتفاقا با توجه به دقیق تر شدن فرآیندهای مالی، هر روز بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته و برای علاقمندان به این رشته، فرصت های شغلی بیشتری فراهم می گردد.

همین پر رونق بودن بازار کار حسابداری، سبب شده که علاوه بر دانشجویان حسابداری و رشته های مرتبط با آن، بسیاری از افراد که حتی رشته تحصیلی و تخصص آن ها، ارتباطی با حسابداری ندارد نیز مایل باشند تا با طی کردن دوره حسابداری، دانش لازم و مهارت های عملی لازم برای ورود به بازار کار جذاب و پررونق این رشته را کسب نمایند.

در این راستا، دوره آموزش حسابداری در مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران، متناسب با نیازهای بازار کار برگزار می شود که افراد علاقمند و مستعد، می توانند با نام نویسی و شرکت در این دوره آموزشی، تخصص و مهارت های شغلی و حرفه ای خود را در این زمینه ارتقا بخشند.

 

دوره آموزش حسابداری

مخاطبین کلاس آموزش حسابداری ویژه بازار کار

از جمله مخاطبین دوره حسابداری ویژه بازار کار، می توان به گروه های زیر اشاره کرد:

 • کلیه دانش آموزان، دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته حسابداری
 • کلیه دانش آموزان، دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های مالی، مدیریتی و اقتصاد
 • حسابدارانی که مدرک دارند، اما تجربه کار عملی ندارند.
 • حسابداران علاقمند به ارتقای دانش و تخصص
 • کارمندان شرکت ها، به منظور ارتقای اطلاعات و مهارت های مالی و حسابداری
 • مدیران شرکت ها برای نظارت دقیق بر امور حسابداری
 • مدیران مالی
 • مشاوران مالی و اقتصادی
 • دانشجویان فارغ التحصیلان سایر رشته ها
 • کلیه علاقمندان به یادگیری حسابداری برای ورود به بازارکار

نکته جالب و حائز اهمیت در خصوص حسابداری، این است که این رشته محبوب، چه در حوزه تحصیلی و چه در حوزه کاری، سن و سال نمی شناسد. چیزی که در حسابداری مهم است، میزان دانش و تخصص شما است. مدیران مجموعه ها و شرکت ها هنگام استخدام یک حسابدار، معمولاً کمتر به سن و سال او توجه می کنند. زیرا همانطور که گفتیم، به دلیل حساسیت بالای کار حسابداری، تخصص و دانش در آن حرف اول را می زند. و مدیران نیز انتظارشان از یک حسابدار خوب، دقیقا همین است؛ خواه او یک فرد ۲۰ ساله باشد، یا یک فرد ۷۰ ساله!
بنابراین می توان گفت شرکت در دوره حسابداری، به رده سنی خاصی اختصاص ندارد و هر کسی با هر سن و سالی می تواند در شمار مخاطبین این دوره آموزشی قرار گیرد و از محتوای آموزشی ارائه شده، به منظور ورود به بازار کار، بهره ببرد.

 

دوره حسابداری

اهمیت دوره حسابداری ویژه بازار کار

همانطور که می دانید، تمامی واحدهای تجاری و اقتصادی، نیازمند حسابدار هستند و از این رو افرادی که در این زمینه مهارت داشته باشند، به خصوص اگر با نرم افزارهای کاربردی حسابداری نیز آشنا بوده و بر آن ها مسلط باشند، می توانند به سادگی شغلی متناسب با انتظارات خود را یافته و به کسب درآمد بپردازند.

همانطور که بالاتر هم گفتیم، رشته حسابداری، همواره از بازار کار پر رونقی برخوردار بوده است و شغل حسابداری، یکی از پر رونق ترین عناوین شغلی در دنیای امروز محسوب می گردد. اما این پر رونق بودن، به معنای آن نیست که هر کسی به صرف پاس کردن چندی از دروس دانشگاهی و تسلط نسبی بر مباحث تئوری حسابداری، بتواند به راحتی در این حوزه صاحب شغل شود. چرا که مشغول شدن در این رشته و کسب درآمد از آن، نیاز به آموزش های تئوری و عملی اصولی و ویژه دارد. بدیهی است که انجام کوچکترین اشتباهات در امور مالی یک مجموعه یا یک شرکت، می تواند خسارات بزرگی را به بار آورد. اینجاست که اهمیت شرکت در دوره حسابداری ویژه بازار کار مشخص می شود!

مزایای شرکت در دوره حسابداری ویژه بازار کار

بسیاری از فارغ التحصیلان حسابداری در جستجوی شغل مناسب، ناکام می مانند. بدون شک علت اصلی این امر، عدم برخورداری از تخصص و مهارت های کاربردی مورد نیاز بازار کار است که این مورد در اغلب دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، عموما مورد غفلت قرار می گیرد.

اما خوشبختانه برای آموختن این دست مهارت ها، راه های دیگری نیز وجود دارد. شرکت در دوره حسابداری ویژه بازار کار، یکی از بهینه ترین و متناسب ترین این راهکارهاست. دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته حسابداری، می توانند با شرکت در این دوره آموزشی تخصصی، تخصص و مهارت های عملی خود را برای یافتن موقعیت های شغلی پول ساز و مناسب در زمینه حسابداری، افزایش دهند.

همچنین سایر افراد علاقمند به حرفه حسابداری نیز می توانند با شرکت در کلاس حسابداری، بدون نیاز به طی کردن تحصیلات دانشگاهی، از فرصت های موجود برای یافتن شغلی ایده آل استفاده نمایند.

قطعاً ورود به دانشگاه برای تحصیل در رشته حسابداری، کار بی فایده و بی ثمری نیست. اما از آن جایی که در دانشگاه ها غالباً به بیان مباحث تئوری پرداخته می شود، نمی توان آن را برای ورود به بازار کار حسابداری کافی دانست. اما خب می توان به عنوان یک پیش نیاز خوب در این زمینه، روی آن حساب کرد. گرچه دوره آموزش حسابداری در مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران، احتیاج به پیشنیاز و مدارک دانشگاهی در رشته حسابداری نداشته و تمامی افراد می توانند با شرکت در این دوره آموزشی، صفر تا صد حسابداری را بیاموزند.

سرفصل های دوره حسابداری ویژه بازار کار

سرفصل های دوره آموزش حسابداری

سرفصل های کلی دوره حسابداری ویژه بازار کار، به شرح زیر می باشد:

 • آموزش مباحث پایه و مقدماتی حسابداری
 • آموزش حسابداری مالی خدماتی
 • آموزش حسابداری مالی بازرگانی
 • آموزش حسابداری مالیاتی و کلیه امور مربوط به مالیات (محاسبه مالیات، جریمه، معافیت، بخشودگی، اظهارنامه مالیاتی و …)
 • آموزش حسابداری صنعتی
 • آموزش چرخه کامل حسابداری شرکت های بازرگانی
 • آموزش حسابداری حقوق و مزایا (محاسبه حقوق، پاداش، حق بیمه، کسری ها و کلیه مباحث مربوط به محاسبات مالی اداری)
 • آموزش تهیه و تنظیم گزارشات و صورتحساب های مالی جهت ارائه به مدیران یا سازمان های دولتی مربوطه
 • آموزش حسابداری با متد کارگاهی
 • آموزش کاربردی ترین نرم افزارهای حسابداری
 • آموزش کار با نرم افزار حسابداری سپیدار
 • آموزش کار با نرم افزار حسابداری هلو
 • آموزش کار با نرم افزار اکسل (کاربرد اکسل در حسابداری)
 • آموزش حسابداری مکانیزه
 • آموزش لیست بیمه
 • آموزش مباحث مربوط به مؤسسات و صندوق های مالی

تمامی موارد ذکر شده در بالا به همراه بسیاری سرفصل های دیگر، از جمله مواردی هستند که در دوره آموزش حسابداری، به صورت مفصل به آن ها پرداخته می شود. تا بدین ترتیب شما علاقمندان به این رشته، هرچه بهتر و نیز هرچه زودتر، برای ورود به بازار کار حسابداری آماده شوید.

پیش نیاز دوره جامع حسابداری

تنها پیش نیاز دوره جامع حسابداری مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران، داشتن حداقل مدرک دیپلم است. (دیپلم تمامی رشته ها مورد قبول است.)

غیر از این مورد، این دوره آموزشی هیچ پیش نیاز دیگری نداشته و تمامی افراد، بدون داشتن مدارک دانشگاهی و بدون برخورداری از کوچک ترین دانشی در زمینه حسابداری، می توانند در دوره حسابداری مجتمع فنی نیاوران، شرکت نمایند.

 

دوره آموزش حسابداری مجتمع فنی تهران

آموزش حسابداری مجتمع فنی تهران

از جمله مزایای دوره حسابداری مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دوره آموزش حسابداری در مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران، زیر نظر بزرگترین اساتید و مدیران ارشد مالی برگزار می گردد.
 • در این دوره، تمامی مباحث آموزشی تئوری و عملی لازم برای ورور به بازار کار، خدمت متقاضیان گرامی ارائه می گردد.
 • کلاس حسابداری مجتمع فنی تهران، کوتاه ترین راه ممکن برای ورود به بازار کار حسابداری می باشد.
 • با ثبت نام در این دوره، صفر تا صد حسابداری را به صورت کاملاً اصولی و تخصصی آموخته و احتیاج به هیچ آموزش دیگری نخواهید داشت!
 • در پایان دوره، با دریافت مدرک معتبر مجتمع فنی تهران، می توانید تخصص خود را رسمی کرده و کار استخدام خود را ساده تر نمایید.
 • در این دوره آموزشی، ضمن حضور در کلاس حسابداری به صورت حضوری، می توانید با دریافت فیلم های کلاس، مطالب آموزشی را تا آخر عمر با خود داشته باشید!

مدرک حسابداری مجتمع فنی تهران

پس از پایان یافتن دوره حسابداری، به تمامی دانشجویانی که دوره را با موفقیت به اتمام رسانده اند، مدرک معتبر مجتمع فنی تهران اعطا می گردد.

لازم به ذکر است که این مدرک از اعتبار بسیار بالایی برخوردار بوده و کار هنرجویان را برای پذیرش در موقعیت های شغلی ایده آل در بازار کار حسابداری، بسیار ساده می نماید.

 

موقعیت های شغلی دوره حسابداری

موقعیت های شغلی دوره حسابداری

در این دوره، تمامی مهارت های مقدماتی و پیشرفته مورد نیاز برای انجام امور مالی و حسابداری بنگاه ها و مراکز تجاری و اقتصادی، به صورت کامل، به افراد آموزش داده می شود. در نتیجه دانشجویان دوره آموزش حسابداری، پس از شرکت در این دوره، می توانند با خیالی آسوده به جستجوی شغل های ایده آل و پردرآمد بپردازند.

همچنین در این دوره، نحوه کار با نرم افزارهای پرکاربرد حسابداری، نظیر نرم افزار سپیدار و نرم افزار هلو، به صورت کاملا تخصصی و کاربردی، به هنرجویان آموزش داده می شود که بدون شک تسلط بر این نرم افزارها در رقابت های شغلی، امتیاز بسیار مهمی به حساب خواهد آمد. (علاوه بر نرم افزارهای تخصصی سپیدار و هلو، کاربردهای نرم افزار اکسل در حوزه حسابداری نیز در این دوره، به دانشجویان آموزش داده می شود. البته اگر علاقمند به یادگیری نرم افزار اکسل به صورت پیشرفته هستید، پیشنهاد ما به شما شرکت در دوره اکسل پیشرفته است؛ این دوره مختص به آموزش پیشرفته نرم افزار اکسل می باشد.)

در واقع می توان گفت، دانشجویان در پایان دوره حسابداری ویژه بازار کار، توانایی انجام امور مالی و حسابداری شرکت های خدماتی، بازرگانی و سایر ارگان ها، موسسات و سازمان ها را خواهند داشت و به راحتی می توانند با نرم افزارهای مالی، به ثبت و مدیریت امور مالی و حسابداری یک شرکت یا سازمان بپردازند.

4.7/5 - (27 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

Open chat
24ساعته پاسخگوی شما هستیم