دوره آموزشی کتیا در مجتمع فنی تهران

Home>مقالات>دوره آموزشی کتیا در مجتمع فنی تهران

دوره آموزشی کتیا در مجتمع فنی تهران

آموزش های نرم افزارهای فنی و مهندسی

کتیا یک نرم افزار طراحی به کمک رایانه است که امروزه علاقمندان بسیاری به دنبال یادگیری این نرم افزار هستند.از مهم ترین مزیت های آموزش کتیا در مجتمع فنی نیاوران این است که تمامی قابلیت های این نرم افزار از جمله دوره های مقدماتی کار با نرم افزار کتیا، دوره های پیشرفته کار با این نرم افزار و سایر ویژگی های که این نرم افزار همراه با نرم افزارهای مکمل به شما به صورت کامل آموزش داده می شود و این آموزش ها به صورت تخصصی با اساتید مجرب می باشد.

معرفی نرم افزار کتیا

کتیا یک نرم افزار چند بعدی است که در زمینه های طراحی به وسیله کامپیوتر، مهندسی تحلیل کامپیوتر و ساخت به کمک رایانه مورد استفاده قرار می گیرد. این نرم افزار در اواخر دهه 1970 و اوایل دهه 1980توسط شرکت داسو سیستم به بازار عرضه شد. این نرم افزار یکی از نرم افزار های محبوب دنیا است که در زمینه های نظیر خودروسازی، طراحی هواپیما، لوازم خانگی و عمران مورد استفاده قرار گرفته است.از این رو می توان گفت تا حدود زیادی آموزش کتیا به عنوان یکی از مهم ترین نرم افزارهای طراحی کامپیوتری محسوب می شود و باید در یک مجتمع حرفه ای انجام شود. آموزش کتیا در مجتمع فنی نیاوران در واقع به منظور طراحی تخصصی در این زمینه ها می باشد.

آموزش های نرم افزار های فنی مهندسی

ویژگی های نرم افزار کتیا چیست؟

از مهم ترین ویژگی های نرم افزار کتیا این است که این نرم افزار هوشمند است و هر دستور را بعد از دستور دیگر اجرا می کند و در واقع دستورات آن به صورت زیر مجموعه های طبقه بندی شده اند. مراحل رسم یک طرح به صورت نمودار درختی مشخص می شود و برای کوتاه کردن و راحت تر کردن این مراحل در کتیا، آموزش های لازم در مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران داده می شود. پس از اتمام طراحی می توانید به طرح خود مراجعه کنید و در هر مرحله که خواستید تغییرات لازم را اجرا کنید.

ویژگی مجموعه ای شکل بودن، این بخش هم جز آموزش کتیا در مجتمع فنی نیاوران و مجموعه ای از توانایی های کتیا محسوب می شود. یکی از مهم ترین ویژگی های که نرم افزار کتیا دارد و شاید شما نتوانید آن را در سایر نرم افزار های طراحی ببیند این است که در این نرم افزار مجموعه از تغییرات که در تاریخچه یک طراحی انجام داده اید را می توانید ببینید. این ویژگی در نرم افزار کتیا باعث می شود که شما بتوانید تنظیمات آن را به گذشته برگردانید و یا اگر می خواهید عملیاتی را به صورت کامل از سیستم حذف کنید. شاید بتوان گفت که آموزش کتیا در مجتمع فنی نیاوران یکی از معدود آموزش های یک سیستم طراحی می باشد که همه مطالب کتیا رو به صورت کامل و جامع ارائه می دهد و هنرآموزان در پایان دوره می توانند در این زمینه به صورت حرفه ای کار کنند.

مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران

سایر توانایی های آموزش کتیا در مجتمع فنی نیاوران

توانایی های نرم افزار کتیا تنها به یک طراحی ساده ختم نمی شود بلکه این نرم افزار دارای امکانات دیگری از جمله طراحی قطعات مکانیکی، محیط های مدل سازی و مدل های ورقه سازی و سایر امکانات آن نیز می باشد. آموزش کتیا در مجتمع فنی نیاوران شامل دیگر امکانات نرم افزار کتیا هم است. از جمله مهم ترین بخش های آموزش کتیا در مجتمع فنی نیاوران طراحی قطعات ساده تا پیچیده از ماوس گرفته تا قطعات پیچیده خودرو است. این آموزش ها نسبت به طراحی های ساده در کتیا بسیار پیچیده تر هستند.

نرم افزار کتیا

مدل سازی کتیا با آموزش کتیا در مجتمع فنی نیاوران

یکی از مهم ترین بخش های آموزش کتیا در مجتمع فنی نیاوران شامل محیط های سازه های مختلف در این نرم افزار می شود. یکی از قسمت های آن مدل های ورقه ای هستند که شامل نقشه کشی صنعتی، تلرانس گذاری و سایر قسمت های طراحی مدل های ورقه ای در معماری و عمران است. بخش دیگر از آموزش کتیا در مجتمع فنی نیاوران که شاید کمی پیچیده تر از مدل های ورقه ای باشد، مدل سازی های سطوح است که انجام مدل سازی روی ابر نقاط و فایل های حاصل از اسکن سه بعدی را نیز دارا می باشد.

مهم ترین فواید آموزش کتیا در مجتمع فنی نیاوران

یکی از مهم ترین دلایل آموزش کتیا در مجتمع فنی نیاوران این است که اکثر شرکت های بزرگ سازنده قطعات خودرو و هواپیما در دنیا برای طراحی قطعات ماشین آلات خود از این نرم افزار بسیار پیشرفته استفاده می کنند. در سال 1984 شرکت بوئینگ یکی از بزرگ ترین شرکت های طراحی هواپیماهای مسافربری وهواپیماهای جنگی نرم افزار کتیا را به عنوان یک نرم افزار طراحی 3 بعدی انتخاب کرد و در ابتدا به بزرگ ترین مشتری این نرم افزار تبدیل شد. سپس در سال 1990 شرکت کشتی سازی جنرال دینامیک نرم افزار کتیا را به عنوان ابزار طراحی سه بعدی خود برای کشتی های زیر دریایی انتخاب کرد. از مهم ترین فوایدی که آموزش کتیا در مجتمع فنی نیاوران دارد این است که اگر شما قصد اقامت در سایر کشور ها را داشته باشید آموزش این نرم افزار به صورت تخصصی می تواند یکی از مهم ترین امتیازات شما محسوب شود.

مجتمع فنی تهران

چرا آموزش کتیا در مجتمع فنی نیاوران را انتخاب کنیم

آموزش های نرم افزار های فنی مهندسی اعم از کتیا و سایر نرم افزار های طراحی در مهندسی به صورت کاملا پیشرفته در این مجتمع آموزش داده می شود همچنین نرم افزار های وابسته به نرم افزار اصلی که شاید بتواند در زیبا سازی بیشتر محیط کار کمک کند به شما معرفی می شوند. از جمله سایر مزیت هایی که این آموزش ها برای شما دارد دریافت مدرک بین المللی از مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران است که در تمام دنیا این مدارک اعتبار دارند. آموزش کتیا در مجتمع فنی نیاوران یکی از این نرم افزار ها است که هم دانش خود نرم افزار برای شما کاربردی خواهد بود و این مدرک بین المللی در تمام دنیا برای شما یک مزیت بزرگ محسوب می شود.

امتیاز دهید.
نویسنده |2023-03-09T15:42:42+03:3020 نوامبر 2018|مقالات|
Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
Open chat
24ساعته پاسخگوی شما هستیم