قوانین و مقررات آموزشی، انضباطی و انصراف

Home>قوانین و مقررات آموزشی، انضباطی و انصراف
قوانین و مقررات آموزشی، انضباطی و انصراف2022-06-12T11:55:33+03:30

مقررات انضباطی:

  1. رعایت کامل شئونات و حجاب اسلامی و حفظ حرمت فضای آموزشی و همکاری کامل با مسئولین مجتمع الزامی میباشد.
  2. دانش پژوهان مسئول حفظ و نگهداری تجهیزاتی که آموزشگاه در اختیارشان قرار میدهد؛ میباشند و در صورت خسارت متعهد به جبران آن میباشند
  3. استفاده از تلفن همراه و هرگونه مواد غذایی، در داخل کلاسها ممنوع می باشد.همچنین استعمال دخانیات در کلیه فضاهای مجتمع ممنوع می باشد.
  4. کلیه فضاهای مجتمع فنی تهران مجهز به دوربین مدار بسته است و دانش پژوه از این حیث حق اعتراضی نخواهد داشت.
  5. در صورت تخطی دانش پژوه از هر یک از موارد انظباطی از حضور وی در مجتمع ممانعت به عمل میآید و شهریه دوره به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.

قوانین آموزشی :

  1. تشکیل کلاسها منوط به احراز حد نصاب لازم جهت تشکیل کلاس میباشد. احراز شرایط حد نصاب در اختیار دپارتمان مربوطه می باشد.
  2. انتخاب یا تغییر مدرس پیش از شروع دوره در اختیار دپارتمان است و اعتراض به آن مسموع نمی باشد.
  3. حداکثر میزان غیبت مجاز دانش پژوه معادل 20 % از کل زمان دوره می باشد. و پس از آن امکان شرکت در آزمون و صدور گواهینامه وجود نخواهد داشت.
  4. در صورت عدم تسویه شهریه دوره، پس از گذشت 5% از زمان دوره، دپارتمان مجاز به ثبت انصراف دانشجو طبق قوانین انصراف میباشد.
  5. درصورت تشکیل کلاس باتعدادکمتر از حدنصاب ،کلاس نیمه خصوصی محسوب شده و ساعات برگزاری طبق صلاحدید دپارتمان کاهش مییابد. دپارتمان موظف به ارائه تمام سرفصل آموزشی دوره در مدت اعلام شده می باشد.
  6. حضور به موقع در سر کلاس الزامی است و مدرس مختار به جلوگیری از حضور بی موقع دانش پژوه میباشد.
  7. دانش پژوه پس از پایان دوره و کسب نمره قبولی حداکثر به مدت یکسال مجاز به ثبت درخواست صدور مدرک و دریافت آن می باشد. شرکت در آزمون مجدد و درخواست صدور گواهینامه المثنی مشمول پرداخت هزینه مربوطه است.
  8. دانش پژوه موظف است فرم ثبت نام را به صورت صحیح پر کرده و در صورت اعلام دپارتمان مدارک شناسایی معتبر ارائه دهد.در غیر این صورت مجتمع مسئولیتی در قبال صدور گواهینامه و یا مغایرت در گواهینامه صادر شده ندارد و دانش پژوه حق اعتراض را از خود سلب مینماید.
  9. در خصوص کلاسهای نیازمند سیستمهای کامپیوتری مجتمع متعهد میباشد که حداکثر برای هر 2 نفر یک سیستم اختصاص دهد.
  10. مدت زمان رزرو و استفاده از کلاس تنها تا پایان سال جاری امکان پذیر می باشد . در صورت موافقت دپارتمان با رزرو برای سال آینده، باید ماوتفاوت شهریه پرداخت گردد در غیر این صورت شهریه پرداختی برای سال آینده قابل استفاده نمی باشد.
  11. در صورت اعلام تعطیلی توسط دولت و یا سایر نهادهای ذیربط در مواقع آلودگی هوا، اپیدمی و غیره کلیه کلاسها به صورت آنلاین برگزار خواهندشد و هنرجو موظف به حضور در کلاسهای آنلاین میباشد. عدم شرکت در کلاس آنلاین به به منزله غیبت از کلاس تلقی میشود

قوانین انصراف

 1. تا قبل از زمان اعلام شروع قطعی دوره کل شهریه مسترد می گردد.
 2. در صورت انصراف از تاریخ ثبت نام تا گذشت 5% از شروع کلاس، 20% از شهریه کل دوره کسر می گردد و الباقی مسترد
  می گردد.
 3. در صورت انصراف پس از گذشت 5% کل دوره ، به هیچ عنوان شهریه استرداد نمی گردد.
 4. در صورت رزرو دوره دانشجو اجازه انصراف دوره را نخواهد داشت.
 5. استرداد شهریه دوره تا 7 روز کاری پس از زمان ثبت درخواست انصراف میسر می باشد.
 6. در زمان بروز حوادث غیر مترقبه و پیشبینی نشده که امکان ادامه کار به هر نحوی غیرممکن شود تعهدات طرفین “کان لم یکن” تلقی شده و هیچ ادعایی به یکدیگر نخواهند داشت.

 

 

 

 

 

 

Open chat
24ساعته پاسخگوی شما هستیم