آموزش تایپ و تندزنی

Home>آموزش تایپ و تندزنی
کلاس تایپ سریع

آموزش تایپ و تندزنی


دوره آموزش تایپ و تندزنی :
دانش پژوهان با شرکت در این دوره مهارت های لازم جهت تایپ ده انگشتی را پیدا می نمایند.

اگر جزو کاربرانی هستید که تایپ سریع و با استفاده از تمام انگشتان به اصطلاح ۱۰ انگشتی را قله ای دست نیافتنی می دانید ، در این مطلب با ما همراه باشید تا به شما بگوییم چگونه یا شرکت در کلاس تایپ مجتمع فنی در کمتر از ۲۰ ساعت میتوانید یک تایپیست حرفه ای شده و حتی از این راه کسب درآمد نمایید.

کلاس تایپ

کلاس تایپ مجتمع فنی تهران طی 15 ساعت آموزش حضوری برگزار می گردد. در این دوره تمامی مباحث مقدماتی تا پیشرفته تایپ به صورت کاملاً علمی و با استفاده از آخرین متدهای روز دنیا در زمینه تایپ و نیز آخرین نسخه نرم افزار های آموزشی ، مورد تدریس قرار می گیرد.
همچنین در کلاس تایپ دانشجویان با اصول و قواعد اصلی تایپ از جمله چگونگی به خاطر سپردن جایگاه حروف و اعداد و… کاملاً آشنا و به آن ها مسلط می شوند.

کلاس تایپ ده انگشتی

در کلاس تایپ ده انگشتی ابتدا به دانشجویان دوره نحوه ایجاد شرایط مناسب آموزش داده میشود.
در تایپ سریع شما در نخستین گام با محل قرار گیری صحیح دست و انگشتان اشنا می شوید.
اگر جزو کسانی هستید که مدت زیادی از وقت خود را پای رایانه سپری می کنید ، باید بدانید که اگر از نحوه صحیح قرار گیری دست بر روی صفحه کلید مطلع نباشید ، ممکن است بعد از گذشت مدتی دچار عارضه هایی در ناحیه مچ دست شده و حتی در مواردی نیاز به جراحی داشته باشید. که این امر می تواند بسیار ناخوشایند باشد.
در کلاس تایپ ده انگشتی دانشجویان می آموزند که چگونه با نگاه کردن به مانیتور و لمس صفحه کلید عبارت و یا مطلب مورد نظر خود را در کمترین زمان ممکن و با حداقل خطا تایپ کنند.
آموزش تایپ سریع و ۱۰ انگشتی شامل ۲ بخش فارسی و انگلیسی میشود.

مزایای  کلاس تایپ سریع

  1. ورود به بازار کار در کمترین زمان: شما پس از سپری کردن آموزش تایپ سریع با کمی تجربه و تمرین می توانید به راحتی به صورت فریلنسر و یا استخدامی در شرکت هایی که نیاز به تایپیست حرفه ای دارند ، مشغول به کار شوید.
  2.  صرفه جویی در هزینه : بعد از این دوره نیازی نیست برای تبدیل اسناد فیزیکی با الکترونیکی خود هزینه ای پرداخت کنید ، چرا که به راحتی میتوانید در کمترین زمان خودتان این کار را انجام دهید.
  3. استفاده بهینه از زمان: در کمترین زمان و بدون اتلاف وقت ، می توانید مطالب مدنظر خود را تایپ نمایید و در واقع سرعت تایپ شما نسبت به گذشته که از یک یا دو انگشت برای تایپ استفاده می کردید ، بسیار بیشتر می شود.

دوره پیشنهادی : دوره اکسل پیشرفته می تواند بهترین انتخاب برای کسانی باشد که تصمیم به یادگیری دوره های ICDL دارند

این دوره برای چه کسانی مفید است؟
آموزش تایپ سریع جزو مهارت های مورد نیاز برای هر فردی است اما مطمئناً برای افردای که با رایانه و کیبورد سرو کار بیشتری دارند ، از اهمیت بالاتری برخوردار است. شرکت در این دوره برای برنامه نویسان ، نویسندگان ، تولید کنندگان محتوا و مقاله نویس ها تقریبا جزو الزامات می باشد.

کلاس ها :

کدنام دورهمدت دورهظرفیتقیمتفعالیت
it-fast-03دوره آموزشی تایپ و تندزنی (fast type)15 ساعت3 نفر336,000 تومانثبت نام و اطلاعات بیشتر
Open chat
24ساعته پاسخگوی شما هستیم