; آموزش تی ار ایکس (TRX) + ارائه برنامه حرفه ای - مجتمع فنی تهران

آموزش تی ار ایکس (TRX)

Home>آموزش تی ار ایکس (TRX)
آموزش تی ار ایکس (TRX)

آموزش تی ار ایکس (TRX)

تاریخ شروع احتمالی : پنجشنبه 1 اسفند 1398
مدت دوره : 60 ساعت
پنجشنبه و جمعه از 11:00 تا 16:00
ظرفیت : 6 نفر
شهریه دوره : 2,000,000 تومان1,800,000 تومان
امکان ثبت نام کلاس نیست. تاریخ شروع کلاس گذشته است.

توضیحات کلاس :

آموزش تی ار ایکس

امروزه تمامی افراد در هر سنی در تلاشند ، که به اندام متناسب خود برسند . روش های بسیار زیادی برای رسیدن به اندام ایده آل وجود دارد که که محبوب ترین این دوره ها ، دوره آموزش TRX می باشد . کلاس آموزش TRX برای تمامی افراد با هر سن و وزنی مناسب می باشد چرا که این دوره برای افرادی که نیاز به چربی سوزی دارند ، برای کاهش وزن بسیار مناسب است . همچنین افرادی که نیاز به چربی سوزی ندارند می توانند برای عضله سازی و همچنین بالا بردن آمادگی جسمانی ، استقامت بدن و قدرت جسمانی استفاده کنند . دوره آموزش تی ار ایکس کاربردهای پزشکی فراوانی دارد به طور مثال به هماهنگی کارکرد عصب و عضلات کمک می کند به علاوه برای ترمیم بافت ها و عضلات آسیب دیده بسیار مناسب می باشد .

دوره آموزش تی ار ایکس

مزایای دوره آموزش تی ار ایکس TRX :

  1. ورزش تی ار ایکس TRX دارای تاییدیه ی سازمان های استاندارد پزشکی می باشد .
  2. این ورزش دارای تاییدیه ی FDA ایالات متحده می باشد .
  3. از آنجایی که تمرینات و حرکات به صورت همزمان انجام می شود ، کل بدن در طول انجام حرکت درگیر می باشد .
  4. انجام این ورزش باعث افزایش تعادل در بدن و افزایش چابکی فرد می شود .
  5. ورزش تی ار ایکس برای تمامی افراد با هر سنی و هر وزنی و حتی برای افرادی که دارای معلولیت های جسمی می باشد ، مناسب است .

ورزش TRX با استفاده از یک بند انجام می شود که این بند از دو تسمه ، قلاب و دستگیره ها تشکیل می شود . با کمک بند تی ار ایکس می توان صدها ورزش متفاوت را انجام داد اما از آنجایی که انجام این ورزش ها به طرق صحیح امری بسایر حائز اهمیت است ، برای آموزش اصولی تی ار ایکس به مربیان حرفه ای نیاز است . به این منظور ما به شما دوره آموزش تی ار ایکس TRX مجتمع فنی تهران شعبه ی نیاوران را پیشنهاد می دهیم . دوره TRX مجتمع فنی تهران شعبه ی نیاوران ، با به کارگیری مربیان مجرب و متخصص در این دوره به بهترین روش به شما ارائه می شود .

امتیاز دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

Open chat
24ساعته پاسخگوی شما هستیم