; دوره اصول و فنون مذاکرات تجاری (با مدرک معتبر) - مجتمع فنی تهران نیاوران

دوره اصول و فنون مذاکرات تجاری

Home>دوره اصول و فنون مذاکرات تجاری
دوره اصول و فنون مذاکرات تجاری

دوره اصول و فنون مذاکرات تجاری

تاریخ شروع احتمالی : جمعه 11 آذر 1401/ شروع قطعی/ استاد: آقای مهندس نعمتی
مدت دوره : 24 ساعت
جمعه از 09:00 تا 14:00
ظرفیت : 54 نفر
شهریه دوره : 1,800,000 تومان

توضیحات کلاس :

در دوره اصول و فنون مذاکرات تجاری تمامی تکنیک ها، مهارت ها و دانش لازم برای موفقیت در مذاکرات تجاری و به ثمر رساندن توافقات ایده آل، حتی در سطح بین المللی را در قالب آموزش های عملی و کارگاهی، خواهید آموخت. این دوره آموزشی تخصصی، زیر نظر مجرب ترین اساتید این حوزه برگزار می شود. در پایان دوره نیز خدمت تمامی دانش پذیران گرامی، مدرک معتبر مجتمع فنی تهران اعطا می گردد.

بدون شک یکی از مهم ترین عواملی که تجار و فعالان اقتصادی را به سمت موفقیت هدایت می کند، توانایی آن ها در انجام مذاکرات به بهترین نحو ممکن است. در این شرایط، افراد با تکیه بر مهارت های ارتباطی، فن بیان، نکات روانشناسانه و… طرف مقابل خود را تحت تأثیر قرار داده و حرف خود را به کرسی خواهند نشاند.

جالب است بدانید که مذاکره، یک فن است و انجام آن به نحو احسن، به آموزش و تمرین نیاز دارد. به همین خاطر است که افراد باتجربه در موقعیت های این چنینی، موفق تر از دیگران عمل می کنند. چرا که اصول و تکنیک های مذاکره صحیح را می دانند.

البته تجربه و آزمون و خطا، تنها راه موفقیت در زمینه مذاکرات تجاری نیست. دلیلی ندارد که برای یادگیری این مهارت، فرصت های متعدد خود را از دست بدهید؛ بلکه می توانید به سادگی و با شرکت در دوره اصول و فنون مذاکرات تجاری، این فن و مهارت کاربردی و بسیار ضروری را فرا گرفته و از آن بهره ببرید.

 

اصول و فنون مذاکرات تجاری

مزایای دوره اصول و فنون مذاکرات تجاری مجتمع فنی تهران

اگر صاحب کسب و کار هستید و یا در مذاکرات و فعالیت های تجاری نقش دارید، بدون شک این دوره برای شما مفید خواهد بود و نقش مهمی در موفقیت های آینده‌تان ایفا خواهد کرد؛ چرا که بهره مندی از قدرت مذاکره صحیح و حرفه ای، یکی از مهم ترین عوامل به ثمر رسیدن توافقات ایده آل در دنیای تجارت است.

همچنین افرادی که قصد دارند در مناصب و سمت های بالای یک شرکت یا بنگاه اقتصادی قرار گرفته و از مزایای این موقعیت استفاده نمایند، باید فنون مذاکرات تجاری را به خوبی دانسته و در این زمینه از مهارت بالایی برخوردار باشند تا در موقعیت های مناسب، از منافع تجارت آن دفاع نمایند.

در دوره اصول و فنون مذاکرات تجاری مهارت های لازم در راستای برقراری ارتباط مناسب با رقبا و شرکا را خواهید آموخت و از طریق تمرینات و آموزش های عملی، این توانایی را ارتقا خواهید داد.

در این دوره، بهترین مدرسین حوزه مذاکرات تجاری، با استفاده از جدیدترین متدهای روز دنیا، تجربیات و دانش خود را در اختیار شرکت کنندگان قرار می دهند.

 

 

ضرورت شرکت در دوره اصول و فنون مذاکره

انسان ها مهم ترین بازیگران اقتصادی به حساب می آیند که با تصمیمات و انتخاب های خود، مسیر تحولات و رویدادها را تحت تأثیر قرار داده و به فعالیت های مختلف شکل می دهند. تجارت و به عبارت دیگر، نوع روابط میان این بازیگران، نمود بارز اصل فوق به حساب می آید. بدون شک در جایی که امیال، منافع، احساسات و جهت گیری های فکری بیش از هر چیز دیگری تأثیرگذار هستند، نقش انتخاب های هر فرد و هر گروه، بسیار پررنگ تر خواهد بود.

در چنین شرایطی، موفقیت شخصی یک فعال اقتصادی، منوط بر این است که بتواند توافق و نظر مثبت دیگر بازیگران خرد و کلان را جلب کرده و انگیزه آن ها را برای رسیدن به منافع خود و یا منافع مشترک‌شان، به کار گیرد. در اینجاست که اصول و فنون مذارکات تجاری از اهمیت بالایی برخوردار می گردد؛ چرا که به افراد کمک می کند رقبا و شرکایشان را در شرایط مختلف، با خود همراه ساخته و آن ها را در راستای این همراهی، متقاعد نمایند.

 

دوره اصول و فنون مذاکره

سرفصل های دوره اصول و فنون مذاکرات تجاری

از جمله سرفصل های ارائه شده در دوره اصول و فنون مذاکرات تجاری می توان موارد زیر را برشمرد:

 • تعاریف و کلیات
 • آشنایی با انواع مذاکره
 • آشنایی با معیارهای مذاکره خوب
 • آموزش اصول گفتگوی هدفمند
 • آموزش مسئله یابی در مذاکره
 • آشنایی با روابط انسانی در مذاکره
 • آشنایی با اصول مذاکره
 • آشنایی با مراحل مذاکره
 • آموزش تکنیک های مذاکره
 • آشنایی با توافق و تفاهم
 • آشنایی با تاثیر ارتباطات در مذاکره
 • آموزش اصول فن بیان در مذاکره
 • آموزش اصول روانشناختی در مذاکره
 • آموزش مدیریت مذاکره
 • آشنایی با ملاحظات حقوقی در مذاکره
 • آشنایی با نقش فرهنگ در مذاکره
 • آشنایی با منافع و مواضع در مذاکره

همانطور که می دانید، برخورداری از فن بیان مناسب و قدرت سخنوری، یکی از بزرگترین امتیازات هر مذاکره کننده، در مذاکرات تجاری، به خصوص مذاکرات بین المللی است. شما می توانید با شرکت در دوره فن بیان مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران، مهارت فن بیان و قدرت سخنوری خود را به طرز شگفت انگیزی، ارتقا دهید.

 

دوره آموزشی اصول و فنون مذاکرات تجاری

مخاطبین دوره اصول و فنون مذاکراه

از جمله مخاطبین دوره اصول و فنون مذاکرات تجاری می توان گروه های زیر را نام برد:

 • تجار
 • کارآفرینان
 • صاحب منصبان شرکت ها و بنگاه های اقتصادی
 • کلیه فعالان اقتصادی خرد و کلان

به طور کلی، تمامی افرادی که پیشبرد منافع تجاری‌شان در گرو قدرت سخنوری و مذاکره‌ آن هاست، در شمار مخاطبین دوره آموزشی اصول و فنون مذاکرات تجاری قرار می گیرند.

 

اصول و فنون مذاکرات بین المللی

مدرک دوره اصول و فنون مذاکرات تجاری

در پایان دوره آموزشی اصول و فنون مذاکرات تجاری، خدمت تمامی دانش پذیرانی که دوره را با موفقیت پشت سر گذاشته اند، گواهی پایان دوره و مدرک معتبر مجتمع فنی تهران اعطاء می گردد. لازم به ذکر است که این مدرک، نزد تمامی مراکز استخدامی، از اعتبار بسیار بالایی برخوردار است.

بدون شک اگر قصد شما از شرکت در دوره اصول و فنون مذاکرات تجاری، ارتقای دانش و مهارت خود در حوزه سخنوری و اجرای موفق مذاکرات تجاری و نهایتا پیشرفت در موقعیت های مختلف شغلی است، بهره مندی از این مدرک معتبر، می تواند در رسیدن شما به هدف‌تان بسیار مؤثر واقع شود. مدرک مجتمع فنی تهران، در خارج از کشور نیز از اعتبار بالایی برخوردار است.

 

امتیاز دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

Open chat
24ساعته پاسخگوی شما هستیم