; دوره ساخت موزیک ویدیو (با مدرک معتبر) - مجتمع فنی نیاوران

دوره ساخت موزیک ویدیو

Home>دوره ساخت موزیک ویدیو
دوره ساخت موزیک ویدیو

دوره ساخت موزیک ویدیو

توضیحات کلاس :

آموزش ساخت موزیک ویدیو

در دوره ساخت موزیک ویدیو هر آن چه را که برای ساخت یک موزیک ویدیوی حرفه ای و استاندارد نیاز دارید، در قالب آموزش های کاملا عملی و پروژه محور خواهید آموخت. این دوره آموزشی، زیر نظر بزرگترین اساتید این حوزه برگزار می شود و در پایان دوره نیز خدمت تمامی هنرجویان، مدرک معتبر مجتمع فنی تهران اعطا می گردد.

ساخت و تولید موزیک ویدیو، از جمله هنرهایی است که به توانایی و استعداد بالا در درک محتوای بصری و کار با انواع نرم افزارها نیاز دارد. این حرفه در حوزه موسیقی، تبلیغات و… از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و افرادی که در این زمینه، از تخصص و توانایی بالایی برخوردار باشند، می توانند به خوبی در بازار کار جذب شده و به کسب درآمد بپردازند. به همین خاطر است که شرکت در دوره ساخت موزیک ویدیو به شما کمک می کند تا با کسب مهارت ها و توانایی های لازم، به این حرفه جذاب و پردرآمد وارد شده و استعدادهای خود را شکوفا نمایید.

آموزش ساخت موزیک ویدیو

 

مزایای شرکت در دوره ساخت موزیک ویدیو مجتمع فنی تهران

در دوره ساخت موزیک ویدیو با اصول و شیوه کار ساخت انواع موزیک ویدیو آشنا می شوید و مبانی زمینه های مرتبطی چون تصویربرداری، نورپردازی، روایت داستان و البته کارگردانی را می آموزید. این دوره به شما کمک می کند تا از خلاقیت و توانایی های خود، در زمینه ساخت جذاب ترین و تأثیرگذارترین موزیک ویدیوها استفاده نمایید و مهارت های کاربردی مورد نیاز برای ورود به بازار کار این رشته هنری دوست داشتنی را کسب نمایید.

همچنین این دوره آموزشی، برای دانشجویان رشته های هنری، مانند کارگردانی، فرصتی مناسب تلقی می شود؛ تا از طریق آن، مهارت های تکمیلی مورد نیاز برای فعالیت گسترده در ابعاد مختلف را به دست آورده و با اندوخته ای پربارتر به بازار کار و فعالیت هنری وارد شوند.

در دوره آموزش ساخت موزیک ویدیو مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران، مدرسین باتجربه و توانمند آماده اند تا مهارت هایشان را با شما عزیزان به اشتراک بگذارند. در این دوره، از متدهای جدید آموزشی و دانش روز دنیا برای آموزش مباحث مختلف استفاده می شود. در واقع شما ساخت موزیک ویدیو را مطابق با استانداردهای بین المللی خواهید آموخت.

همچنین اگر شما به صورت کلی، علاقمند به دنیای تدوین و ساخت قطعات ویدیویی هستید، پس از سپری کردن دوره آموزش موزیک ویدیو، می توانید با شرکت در دوره ساخت تیزر تبلیغاتی و یادگیری ساخت انواع تیزرهای تبلیغاتی به صورت حرفه ای و استاندارد، فرصت های شغلی پیش روی خود در بازار کار حوزه تدوین، ویدیو و تبلیغات را دو چندان نمایید.

 

 

مهارت های مورد نیاز ساخت موزیک ویدیو

برای فعالیت در این عرصه، به برخورداری از دانش و مهارت در زمینه های متعددی چون داستان پردازی، تصویربرداری، انتخاب لوکیشن مناسب و… نیاز دارید. بدون شک توجه به هر کدام از این جزئیات در تأثیرگذاری و اثربخشی کلی یک موزیک ویدیو، نقش بسیار مهمی را ایفا خواهد نمود.

در اینجا، آشنایی با بسیاری از اصول کارگردانی، امر بسیار مهمی است. چرا که فرد، باید نوعی داستان را روایت کند. به نحوی که علاوه بر انتقال حال و هوا و پیام مورد نظر، مخاطب از تماشای آن نیز لذت ببرد. این کار، نیازمند به کارگیری خلاقیت و آشنایی با بسیاری از زمینه های هنری است.

همچنین یادگیری نحوه کار با شماری از نرم افزارهای مورد استفاده در این حوزه، نظیر نرم افزار ادوبی پریمیر، امری ضروری است. چرا که امروزه هنر و به ویژه هنرهای تصویری، تا حد بسیاری، مدیون تکنولوژی هستند. برای یادگیری کار با این نرم افزارها به صورت حرفه ای و تخخصی، می توانید از دوره های آموزشی ارائه شده، نظیر دوره پریمیر مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران، استفاده نمایید. لازم به ذکر است که نرم افزار ادوبی پریمیر، یکی از بهترین و قدرتمندترین ابزارهای دیجیتال، برای تدوین موزیک ویدیو و سایر قطعات ویدیویی است.

به علاوه، شناخت تجهیزات و ابزارآلات حرفه ای و نحوه به کار بردن آن ها نیز از جمله ویژگی هایی است که یک سازنده موزیک ویدیو و کلیپ، باید از آن ها برخوردار باشد.

در کنار تمامی این موارد، کارگردان باید توانایی برقراری ارتباط میان عناصر داستان را داشته و بتواند به خوبی بخش های مختلف، نظیر تصویر، صدا، نور و… را با یکدیگر هماهنگ کند و فضایی دوست داشتنی و مطلوب خلق نمایند.

در دوره ساخت موزیک ویدیو مهارت های مورد نیاز برای ساخت موزیک ویدیوهای حرفه ای را آموخته و می توانید در این رشته هنری هیجان انگیز و پردرآمد، به فعالیت بپردازید.

 

سرفصل های دوره ساخت موزیک ویدیو

سرفصل های دوره ساخت موزیک ویدیو

از جمله مهمترین سرفصل های آموزشی ارائه شده در دوره ساخت موزیک ویدیو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • آموزش مفاهیم اولیه و اصطلاحات
 • آشنایی با اصول کارگردانی
 • آموزش اصول داستان پردازی
 • آموزش اصول شخصیت پردازی
 • آشنایی با اصول تصویربرداری
 • آموزش مبانی نورپردازی
 • آشنایی با نرم افزارهای مورد نیاز برای ساخت موزیک ویدیو (مانند نرم افزار پریمیر)
 • آشنایی با تجهیزات و آموزش کار با آن ها

اگر شما پیش از شرکت در دوره آموزش ساخت موزیک ویدیو، با شرکت در دوره تصویربرداری، مهارت های فیلمبرداری و تصویربرداری را به صورت اصولی و تخصصی بیاموزید، در زمینه ساخت موزیک ویدیو، حرف های زیادی برای گفتن خواهید داشت و بسیار حرفه ای تر عمل خواهید کرد. هر چند که در دوره ساخت موزیک ویدیو حرفه ای مجتمع فنی نیاوران، مهارت های لازم در زمینه تصویربرداری موزیک ویدیو، به صورت کامل به شما آموزش داده می شود.

 

مخاطبین دوره آموزش ساخت موزیک ویدیو

مخاطبین دوره آموزش ساخت موزیک ویدیو

از جمله مخاطبین دوره ساخت موزیک ویدیو می توان گروه های زیر را برشمرد:

 • علاقمندان و فعالان حوزه کارگردانی
 • علاقمندان و فعالان حوزه گرافیک
 • علاقمندان و فعالان حوزه تصویربرداری
 • علاقمندان و فعالان حوزه تدوین و ویرایش ویدیو
 • کلیه علاقمندان به هنرهای بصری
 • علاقمندان و فعالان دنیای موسیقی
 • دانش آموزان، فارغ التحصیلان و دانشجویان رشته های مرتبط

چنانچه شما از جمله علاقمندان و فعالان حوزه کارگردانی هستید و قصد یادگیری دانش و مهارت های کارگردانی، خصوصا کارگردانی سینما را دارید، پیشنهاد ما به شما، شرکت در دوره کارگردانی سینما در مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران است. این دوره آموزشی، زیر نظر بزرگترین اساتید حوزه کارگردانی برگزار می گردد.

 

 

فرصت های شغلی دوره ساخت موزیک ویدیو

فرصت های شغلی برای افراد توانمند این زمینه متعددند و کسانی که بتوانند با استفاده از مهارت و استعداد خود، موزیک ویدیوهای جذاب و در عین حال حرفه ای و استاندارد تهیه نمایند، در کسب درآمد بالا و جایگاه شغلی مناسب، موفق خواهند بود.

امروزه از انواع موزیک ویدیوها در زمینه تبلیغات، صنعت موسیقی و… استفاده می شود و به علاوه، بسیاری از فعالان فضای مجازی نیز به این رشته هنری نیازمند هستند. به همین خاطر است که موقعیت های متعددی برای کسب درآمد، پیش روی شرکت کنندگان دوره ساخت موزیک ویدیو خواهد بود.

 

مدرک دوره ساخت موزیک ویدیو

مدرک دوره ساخت موزیک ویدیو

در پایان دوره آموزش ساخت موزیک ویدیو، خدمت تمامی هنرجویانی که دوره را با موفقیت پشت سر گذاشته اند، گواهی پایان دوره و مدرک معتبر ساخت موزیک ویدیو مجتمع فنی تهران اعطا می گردد. لازم به ذکر است که این مدرک، نزد تمامی مراکز استخدامی، از اعتبار بسیار بالایی برخوردار است.

بدون شک اگر قصد شما از شرکت در دوره ساخت موزیک ویدیو، ورود به بازار کار این حوزه هنری جذاب است، بهره مندی از این مدرک معتبر، می تواند در رسیدن شما به هدف‌تان بسیار مؤثر واقع شود. مدرک مجتمع فنی تهران، در خارج از کشور نیز از اعتبار بالایی برخوردار است.

 

5/5 - (18 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

Open chat
24ساعته پاسخگوی شما هستیم