دوره آموزشی ICDL II

دوره آموزشی ICDL II

توضیحات دوره ICDL Level II :

دوره ICDL Level II:
Excel 2016– PowerPoint 2016 – Access 2016
در این دوره نرم افزار صفحه گسترده ۲۰۱۶ Microsoft Excel به دانش پژوهان آموزش داده می شود. آشنایی با انواع داده ها، نحوه ورود، ویرایش و قالب بندی داده ها، مدیریت کاربرگ ها، استفاده از فرمول ها و توابع، ترسیم و ویرایش نمودارها و آماده سازی خروجی چاپ از موارد مطرح شده در این مهارت می باشند.
در مهارت بعد توانایی کار با بانک های اطلاعاتی توسط نرم افزار Access 2016 Microsoftبه دانش پژوهان آموزش داده می شود و نحوه کار با جداول، پرس و جو ها، فرم ها و گزارش ها را می آموزند.
در آخرین مهارت از این دوره دانش پژوهان نرم افزار Microsoft Power Point 2016را فرا خواهند گرفت. در این دوره به دانش پژوهان آموزش داده می شود که چگونه مطالب مورد نظر خود را جهت ارائه در سمینارها و … وارد اسلایدها نموده و با اعمال افکتها و جلوه های ویژه آن را درمعرض دید مخاطبان قرار دهند.

پیش نیازها :

توضیحات کلاس :

دوره ICDL II مجتمع فنی تهران

در دوره ICDL II  سه مبحث Excel, access,power point  تدریس میشود

دانشجو در بخش Excel  مباحث طراحی فرم های حرفه ای،فرمول نویسی با عملگر ها ،نمودار های اداری ،گزارش گیری مقدماتی و چاپ را فرا میگیرد

در بخش power point  علاوه بر آموزش ابزارهای نرم افزار روش صحیح ارائه مطلب را آموزش میبیند

و در پایان در دوره ی Access  مفهوم صحیح بانک های اطلاعاتی و طراحی بانک های اطلاعاتی ساده مانند یک کتابخانه و مدرسه را به صورت پروژه ایی آموزش میبیند

برای مشاهده سایر دوره های مجتمع فنی تهران به سایت مجتمع فنی تهران مراجعه کنید .

دوره : ICDL Level II
تاریخ شروع احتمالی : شنبه 10 آذر 1397
مدت دوره : 63 ساعت
شنبه و چهارشنبه از 09:00 تا 14:00
ظرفیت : 10 نفر
شهریه دوره : 360,000 تومان288,000 تومان
امکان ثبت نام کلاس نیست. تاریخ شروع کلاس گذشته است.