; دوره آموزش اجرای ساختمان (۰ تا ۱۰۰) از فونداسیون تا نازک کاری (مجتمع فنی تهران)

دوره آموزش اجرای ساختمان (فونداسیون تا نازک کاری)

Home>دوره آموزش اجرای ساختمان (فونداسیون تا نازک کاری)
دوره آموزش اجرای ساختمان (فونداسیون تا نازک کاری)

دوره آموزش اجرای ساختمان (فونداسیون تا نازک کاری)

تاریخ شروع احتمالی : چهارشنبه 23 فروردین 1402
مدت دوره : 78 ساعت
دوشنبه و چهارشنبه از 17:00 تا 21:00
ظرفیت : 10 نفر
شهریه دوره : 8,800,000 تومان
تاریخ شروع احتمالی : پنجشنبه 17 فروردین 1402
مدت دوره : 78 ساعت
پنجشنبه از 13:00 تا 18:00
ظرفیت : 10 نفر
شهریه دوره : 8,800,000 تومان6,600,000 تومان

توضیحات کلاس :

آموزش اجرای ساختمان

در دوره آموزش اجرای ساختمان تمامی مباحث مربوط به روش های اجرایی ساختمان به صورت جامع و کامل خدمت هنرجویان ارائه می گردد.

روش های اجرایی یکی از مهم ترین و کاربردی ترین دروس برای دانشجویان در دوره کارشناسی محسوب می شود. که متأسفانه  در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی به اندازه دروس محاسباتی مثل فولاد و بتن و مقاومت مصالح و… ، به این درس پرداخته نمی شود. نکته مهم و قابل توجه راجع به روش های اجرایی و دوره اجرای ساختمان ، این است که این مبحث به نوعی پیوند دهنده دانشگاه ها و کارگاه های عمرانی است. هرچقدر این مبحث ، پربارتر و کامل تر به دانشجویان ارائه شود ، آن ها تجربه کارگاهی بیشتری کسب می کنند. و بالعکس هر میزان کوتاهی در آموزش و فراگیری روش های اجرایی ، فرصت کسب تجربه در طول دوره تحصیل را از دانشجویان سلب کرده و در آینده به نقطه ضعفی برای آنان تبدیل می گردد.

بازار کار: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
سطح آموزش: 0 تا 100✔️
مدرک: مدرک مجتمع فنی🔖
پیش نیاز: بدون پیش نیاز👌🏼
مشاوره رایگان: 02126121107📞
نوع دوره: حضوری و آنلاین
مدت دوره: 78 ساعت⏱

توجه : دوره اجرای ساختمان از فونداسیون تا نازک کاری انحصارا در مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران برگزار می شود .

جای خالی کسب این تجربه زمانی احساس می شود که کارفرما توقع دارد فرد بی تجربه ای که به تازگی به تیم پروژه ملحق شده ، آزمون و خطاهای خود را پیش از این در دانشگاه انجام داده باشد. اما همانطور که گفته شد ، با توجه به فضای معمول در اکثر دانشگاه های کشور ، دروسی که به انتقال تجربه های کاربردی از اساتید کارکشته به دانشجویان تازه کار کمک می کنند ، از اهمیت چندانی برخوردار نبوده و عموماً جدی گرفته نمی شوند.

 

آموزش اجرای ساختمان

دوره اجرای ساختمان مجتمع فنی تهران (نیاوران)

در مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران سعی بر آن است تا با برگزاری دوره اجرای ساختمان زیر نظر اساتید مجرب در بازار كار و با سابقه در تدریس ، این خلأ آموزشی به بهترین شكل ممكن به نقطه قوتی برای دانشجویان شركت كننده در این دوره آموزشی تبدیل گردد. این دوره زیر نظر دپارتمان آموزش معماری مجتمع فنی تهران برگزار می شود.

آموزش صفر تا صد اجرای ساختمان

آموزش صفر تا صد اجرای ساختمان را تنها در 78 ساعت فرا می گیرید ؛ به نحوی كه حتی اگر كسی كمتر آشنایی با اصول ساخت و ساز و تجربه های كارگاهی داشته باشد ، با شرکت در دوره اجرای ساختمان مجتمع فنی نیاوران ، به تسلط خوبی بر این مبحث دست خواهد یافت.

پیش نیازهای دوره آموزش اجرای ساختمان:

اگر قصد دارید در دوره آموزش اجرا ساختمان مجتمع فنی نیاوران شرکت کنید، نیاز به گذراندن هیچ گونه پیش نیازی نیست. دوره آموزش اجرای ساختمان در مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران به صورت کامل از صفر تا صد بیان می شود و نیازی به تجربه اجرایی و یا کارگاهی نیست.

تمامی افرادی که در رشته های مرتبط تحصیل کرده اند و یا رشته تحصیلی آن ها کاملا نامرتبط با این رشته است، می توانند در دوره صفر تا صد اجرا ساختمان شرکت کنند و تمامی مطالب را به صورت کاملا عملی آموزش ببینند.

 

دوره اجرای ساختمان

سرفصل های دوره اجرای ساختمان

سر فصل های ارائه شده در دوره آموزش اجرای ساختمان عبارت است از :

 • معرفی انواع اسكلت های ساختمانی شامل ساختمان های اسكلت فلزی ، ساختمان های اسكلت بتنی (بتن آرمه) و…
 • آشنایی با انواع مصالح كاربردی در ساختمان
 • روش های گود برداری و نكات ایمنی مربوط به گود برداری
 • روش های پی سازی و پی ریزی با تکنیک های اجرایی نوین
 • جزئیات اجرایی مصالح ساختمان
 • روش های اجرای سایر بخش های ساختمان
 • اقتصاد در مهندسی منابع و مصالح
 • روش های مدیریت ساخت و مدیریت بر نظارت های مرحله ای در ساختمان
 • روش های بهینه سازی و صرفه جویی در مصرف انرژی
 • روش های زهکشی و دفع فاضلاب
 • و…

مزایای شرکت در دوره اجرا ساختمان مجتمع فنی نیاوران؟

 1. استفاده از دانش و تخصص به روز مدرسین مجتمع فنی نیاوران
 2. افزایش حس خودباوری و ایجاد اعتماد به نفس با انجام پروژه های موفق
 3. دریافت مدرک معتبر در داخل و خارج از کشور
 4. کسب مهارت های فنی و اجرای ساختمان
 5. ایجاد فرصت های شغلی در داخل و خارج از کشور
 6. امکان دریافت پروژه های اجرایی پس ار اتمام دوره

آموزش صفر تا صد اجرای ساختمان

۳ مزیت دوره جامع اجرای ساختمان

میانبری برای رسیدن به بازارکار : دوره آموزش اجرای ساختمان به نوعی یک میانبر قابل اعتماد برای دانشجویانی است که قصد دارند بلافاصله پس از اتمام دوره کارشناسی خود ، جذب بازار کار شوند و مهارت هایی را کسب کنند که سبب برتری آنان نسبت به سایر فارغ التحصیلان این شاخه گردد و در رقابت بر سر به دست آوردن مشاغل مناسب، برای آن ها مزیت ایجاد کند. به نحوی که با توجه به سر فصل های ارائه شده ، اگر خود شخص بخواهد این تجربه هارا به واسطه کارآموزی کسب کند ، با هدر رفت سرمایه اصلی خود ، یعنی زمان ، مواجه خواهد شد.

فرصتی برای کسب تجارب کارگاهی : از دیگر مزیت های دوره اجرای ساختمان مجتمع فنی نیاوران این است که مباحث آموزشی این دوره صرفاً محدود به فضای کلاس و مباحث تئوری نمی شود و دانشجویان با حضور در مکان اجرای پروژه های عمرانی ، می توانند این تجربه ها را خیلی ملموس تر کسب کرده و به درک بهتری از تعاریف و سر فصل های ارائه شده در کلاس برسند.

همانطور که می دانید، بسیاری از رشته های تحصیلی و مشاغل علاوه بر بعد تئوریک، یعنی اهمیت یادگیری نظریه ها و مطالب از طریق مطالعه و شرکت در کلاس های درس، دارای بعد عملی می باشند. به خصوص در شاخه های مختلف مهندسی که قرار است تخصص و مهارت های دانشجو برای قرارگیری در فاز اجرایی مهیا شود. در این حوزه ها، تفهیم بهتر مطالب و محتوای آموزشی از طریق برگزاری کارگاه های عملی و آشنایی هر چه بیشتر دانشجو با بعد عملی و فضای کار حقیقی، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در اینجا، از بر کردن اصول تئوری و کسب نمرات بالا در امتحانات، نمی تواند از دانشجو، مهندس بسازد!

بدون شک سرفصل های کارگاهی ارائه شده در دوره آموزش اجرای ساختمان، مواردی هستند که هر دانشجو و مهندس عمران، معماری و سایر شاخه های مربوطه، برای ورود به بازار کار ساختمان و فعالیت در این حوزه، باید آن ها را پشت سر بگذارد.

کوله باری پر برای شروع کار : همه آن چیزی که لازم باشد تا شما به حد قابل قبولی از تجربه و مهارت ساختمان سازی برسید ، در دوره اجرای ساختمان گرد هم آمده اند. پس از گذراندن این دوره آموزشی ، دانشجویان می توانند با دستی پر و مهارتی مطلوب به بازار کار برسند. تجربه این سال ها به ما یادآوری می کند که این آموزش ها چقدر می تواند در ورود به بازار کار به دانشجویان کمک کند و تا چه حد می تواند اطمینان کارفرما را نسبت به افراد تازه وارد تحت تأثیر قراردهد.

مخاطبان دوره آموزش اجرای ساختمان:

دوره آموزش اجرای ساختمان، دوره ای کامل می باشد و تمامی مطالب از مبتدی تا پیشرفته آموزش داده می شود‌. مخاطبان این دوره به شرح زیر است:

 • دانشجویان و مهندسین رشته معماری
 • دانشجویان و مهندسین رشته عمران
 • مهندسین اجرایی که شامل مدیران پروژه، سرپرست های کارگاه، ناظران و مجریان ساختمان و… می شود.
 • مدرسین رشته های فوق
 • کارفرماها و سازنده ها
 • و تمامی افرادی که علاقمند به اجرا ساختمان های بتنی هستند.

دوره جامع اجرای ساختمان

 

مهارت های اکتسابی در پایان دوره اجرای ساختمان:

دوره اجرا ساختمان به صورت کاملا عملی انجام می شود و در تمام مراحل یادگیری، اساتید ماهر و خبره ما در کنار شما هستند. در این دوره هنرجویان به صورت کامل با بخش های مختلف اجرا ساختمان آشنا می شوند و می توانند به صورت حرفه ای  پروژه های پیش رو را به اتمام رسانند. به صورت کلی مهارت های اکتسابی پس از اتمام دوره اجرا ساختمان به شرح زیر است:

 • تسلط به اصول عملیات تخریب در پروژه های مختلف
 • تسلط به نحوه گود برداری
 • تسلط به سفت کاری و نازک کاری و همچنین اجرا نماهای سازه های مختلف
 • تسلط به اجرا سازه های گوناگون نظیر تاسیسات مکانیکی، برقی و…
 • تسلط به ضوابط ساخت و ساز
 • آشنایی با مراحل مختلف اکتساب جواز و همچنین آشنایی با نحوه اخذ پایان کار
 • تسلط به نحوه اجرا سقف های گوناگون
 • تسلط به نحوه اجرا اسکلت ساختمان های بتی و همچنین فلزی

دوره اجرای ساختمان از فونداسیون تا نازک کاری انحصارا در مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران

روش های اجرای ساختمان از صفر تا صد به صورت علمی،تخصصی و کاربردی را در دوره اجرای ساختمان از فونداسیون تا نازک کاری بیاموزید تا بتوانید :مجری ساختمان های خود باشید و با همه روش های:

گودبرداری،فونداسیون،اسکلت بتنی،فلزی،انواع سقف ها،نما سازی،محوطه سازی و مشاعات،سیستم های تاسیساتی مکانیکی و الکتریکی و ….آشنا شوید.

به همراه بازدید کارگاهی در طول دوره.

این دوره مناسب همه علاقمندان و همه  افراد فعال در صنعت ساخت و ساز، همه دانشجویان و فارغ التحصیلان معماری و عمران که با اجرای ساختمان به صورت عملی آشناییندارند، میباشد تا به راحتی بتوانند ناظر، سرپرست کارگاه و طراح باشند.

با اعطای مدرک معتبر مجتمع فنی تهران 

 

 

 


 

سوالات متداول

 

1- مهمترین مزیت دوره اجرای ساختمان مجتمع فنی نیاوران چیست؟

مهمترین مزیت دوره آموزش اجرای ساختمان مجتمع فنی نیاوران، سرفصل های کارگاهی ارائه شده در این دوره است که امکان قرار گرفتن در شرایط کاری و تجربه پروژه های عمرانی واقعی را برای دانش پذیران، ممکن می سازد.

 

2- مدرک دوره اجرای ساختمان، چه میزان اعتبار دارد؟

مدرک اجرای ساختمان مجتمع فنی تهران، نزد تمامی مراکز استخدامی، از اعتبار بسیار بالایی برخوردار است. همچنین این مدرک در خارج از کشور نیز معتبر بوده و هنرجویان می توانند به منظور مهاجرت و کاریابی در دیگر کشورها هم از این مدرک استفاده نمایند.

 

3- دوره اجرای ساختمان برای چه کسانی مناسب است؟

این دوره آموزشی، برای تمامی دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های مرتبط با حوزه ساختمان، نظیر مهندسی عمران، مهندسی معماری، مهندسی شهرسازی، تمامی مهندسین اجرایی و کلیه علاقمندان و فعالان حوزه عمران و ساختمان، مناسب است.

 

4- سرفصل های آموزشی دوره اجرای ساختمان کدام اند؟

برخی از مهمترین سرفصل های آموزشی دوره اجرای ساختمان عبارتند از: معرفی انواع اسكلت های ساختمانی، روش های پی سازی و پی ریزی با تکنیک های اجرایی نوین، اقتصاد در مهندسی منابع و مصالح.

 

5- برای ثبت نام در دوره اجرای ساختمان چه باید کرد؟

جهت ثبت نام آنلاین در این دوره، بر روی دکمه ثبت نام در بالای همین صفحه، کلیک نمایید. همچنین می توانید با شماره های مندرج در سایت (02126121107) تماس حاصل فرمایید و یا این که به صورت حضوری، به مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران مراجعه نمایید.

 

4.6/5 - (101 امتیاز)

32 نظر

 1. رضا 08/13/2020 at 11:08 ب.ظ - Reply

  سلام لطفا برای دوره بعد به من خبر بدید .البته اگه این دوره بشه عالیه

  • دپارتمان معماری 08/15/2020 at 1:34 ب.ظ - Reply

   سلام وقت بخیر. این دوره چون انحصارا در مجتمع نیاوران برگزار میشه ظرفیت ها زود پر میشه. لطفا ثبت نامتون رو از سایت انجام بفرمایید یا شماره تماس بدین تا همکاران با شما تماس بگیرند. موفق باشید

 2. علیرضا عمویی 09/17/2020 at 3:02 ب.ظ - Reply

  سلام
  رشته تحصیلی من مهندسی مکانیک گرایش طراحی جامدات است. آیا مطالب این دوره برای من قابل فهم و درک است یا اینکه بصورت تخصصی برای مهندسین عمران میباشد؟

  • دپارتمان معماری 09/22/2020 at 1:18 ب.ظ - Reply

   سلام.این کلاس از پایه روش ساخت و ساز رو آموزش میده که فرقی نمیکنه چه رشته ای باشین. در هر صورت بعد از گذراندن دوره میتونین وارد عرصه ساختمان سازی بشین.

 3. سپیده 10/02/2020 at 9:24 ب.ظ - Reply

  سلام زمان اموزش 5 الی 9 شب و پاییز ساعت 6 تاریک پس آموزش عملی چگونه انجام میشه؟؟؟؟

  • دپارتمان معماری 10/04/2020 at 4:51 ب.ظ - Reply

   سلام.وقت بخیر. تا 9 شب کلاس موسسه هست. بازدید از کارگاه های ساختمانی با هماهنگی و در ساعات اداری انجام میشه.

 4. علیرضا مقدسی 10/17/2020 at 10:30 ق.ظ - Reply

  سلام مدرک قابل قبول سازمان شهر سازی هست .؟

  • دپارتمان معماری 10/27/2020 at 12:04 ب.ظ - Reply

   سلام.مدرک دوزبانه مجتمع فنی معتبر هست. اما برای جزییات بیشتر استعلام بگیرید.

 5. شجاعی 10/19/2020 at 3:36 ب.ظ - Reply

  سلام.لطفا زمان دوره بعدی را بفرمایید.

  • دپارتمان معماری 10/27/2020 at 11:24 ق.ظ - Reply

   سلام.وقت بخیر. یکشنبه سه شنبه 17 الی 21

 6. Neda Sayadighazan 11/14/2020 at 9:59 ق.ظ - Reply

  سلام ایا این مدرک قابل استفاده برای استرالیا میباشد؟

  • دپارتمان معماری 11/18/2020 at 1:26 ب.ظ - Reply

   سلام. بله اما میتونید استعلام هم بگیرین.موفق باشین.

 7. دپارتمان معماری 12/22/2020 at 4:05 ب.ظ - Reply

  سلام لطفا با موسسه تماس بگیرید.

 8. اکرم ابراهیمی 01/29/2021 at 11:17 ق.ظ - Reply

  سلام وقت شما بخیر
  دوره بعدی کی شروع میشه؟؟
  ممکنه برای دوره بعدی به من اطلاع بدین؟

  • دپارتمان معماری 02/06/2021 at 5:29 ب.ظ - Reply

   سلام وقت بخیر.کد جدید یکشنبه سه شنبه 17 الی 20 هست. لطفا شماره تماس بدین به دپارتمان تا با شما تماس بگیرند.

 9. مهدی محمدی 01/29/2021 at 11:19 ق.ظ - Reply

  با سلام و عرض خسته نباشید
  برای شرکت در این دوره ، پیش نیاز خاصی باید بگذرونم؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  • مجتمع فنی نیاوران 02/02/2021 at 3:38 ب.ظ - Reply

   برای دریافت مشاوره با مجتمع تماس بگیرید

 10. بهروز اسدی 01/29/2021 at 11:30 ق.ظ - Reply

  سلام خسته نباشید
  در پایان دوره ما می تونیم وارد بازار کار بشیم؟؟ معلومات ما کافی بعد از گذراندن دوره؟

  • مجتمع فنی نیاوران 02/02/2021 at 3:37 ب.ظ - Reply

   سلام. روزتون بخیر
   بله دوره اجرای ساختمان مجتمع فنی تهران کاملا کاربردی و برای ورود به بازار کار است.
   برای دریافت مشاوره با مجتمع تماس بگیرید.

 11. سمانه خسروی 01/29/2021 at 11:36 ق.ظ - Reply

  سلام خدمت کادر مجتمع
  کلاس فقط به صورت تئوری انجام میشه یا قیمت هایی به صورت عملی هم داره ؟
  ممنون از پاسخگویی شما عزیزان

  • مجتمع فنی نیاوران 02/02/2021 at 3:37 ب.ظ - Reply

   برای دریافت مشاوره با مجتمع تماس بگیرید.

 12. مرجان یادگاری 01/29/2021 at 11:39 ق.ظ - Reply

  سلام خسته نباشید من فارغ التحصیل رشته معماری هستم اما برای ورود به بازارکار آمادگی لازم رو ندارم . خواستم ببینم این رشته میتونه به من کمک کنه تا تمامی مطالب رو به صورت عملی یاد بگیرم؟؟

  • مجتمع فنی نیاوران 02/02/2021 at 3:36 ب.ظ - Reply

   سلام. روزتون بخیر
   بله دوره اجرای ساختمان مجتمع فنی تهران کاملا کاربردی و برای ورود به بازار کار است.
   برای دریافت مشاوره با مجتمع تماس بگیرید.

 13. امید میرآقاسی 01/29/2021 at 11:47 ق.ظ - Reply

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم این دوره چه مدت طول میکشه؟؟

  • مجتمع فنی نیاوران 02/02/2021 at 3:36 ب.ظ - Reply

   سلام روز بخیر
   ساعت دوره در توضیحات نوشته شده است.

 14. محمدحسین 01/31/2021 at 9:10 ب.ظ - Reply

  سلام
  آیا این دوره برای کسی که هیچ مدرک دانشگاهی ندارد کاربرد دارد؟
  مباحث از مبتدی اموزش داده میشود؟

  • مجتمع فنی نیاوران 02/02/2021 at 3:33 ب.ظ - Reply

   سلام .
   این دوره آموزش صفر تا صد ساختمان سازی و اجرای ساختمان است . برای دریافت مشاوره با مجتمع تماس بگیرید.

 15. مصطفی 05/18/2021 at 12:18 ب.ظ - Reply

  سلام
  این دوره فقط مختص رشته معماریه یا عمرانم شامل میشه
  من رشتم عمرانه

  • دپارتمان معماری 06/07/2021 at 1:06 ب.ظ - Reply

   سلام وقت بخیر. این رشته برای همه علاقمندان به حوزه ساختمان هست و تفاوتی نمیکنه چه رشته ای باشید از پایه اموزش داده میشه به همراه بازدید های ساختمانی کارگاهی.

 16. مجتبی توکلی 06/30/2021 at 2:32 ب.ظ - Reply

  سلام
  دوره صفر تا 100 ساختمان چند است؟؟
  و
  کی برگزار می شود؟؟

  • دپارتمان معماری 07/11/2021 at 9:40 ق.ظ - Reply

   سلام.شهریه دوره در حال حاضر معادل 5/580/000تومان میباشد. گروهی که ظرفیت خالی دارد شنبه ها 17 الی 21 میباشد.

  • دپارتمان معماری 05/24/2022 at 4:33 ب.ظ - Reply

   سلام
   دوست عزیز در حال حاضر هفت میلیون و پانصد و پنجاه هزار ریال میباشد و روزهای پنج شنبه 13 الی 18 میبااشد .

دیدگاهتان را بنویسید

Open chat
24ساعته پاسخگوی شما هستیم