دوره آموزشی روشهای اجرای ساختمان از فونداسیون تا نازک کاری

/دوره آموزشی روشهای اجرای ساختمان از فونداسیون تا نازک کاری
دوره آموزشی روشهای اجرای ساختمان از فونداسیون تا نازک کاری

دوره آموزشی روشهای اجرای ساختمان از فونداسیون تا نازک کاری

توضیحات کلاس :

آموزش اجرای ساختمان

در دوره آموزش اجرای ساختمان تمامی مباحث مربوط به روش های اجرایی ساختمان به صورت جامع و کامل خدمت هنرجویان ارائه می گردد.

روش های اجرایی یکی از مهم ترین و کاربردی ترین دروس برای دانشجویان در دوره کارشناسی محسوب می شود. که متأسفانه  در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی به اندازه دروس محاسباتی مثل فولاد و بتن و مقاومت مصالح و… ، به این درس پرداخته نمی شود. نکته مهم و قابل توجه راجع به روش های اجرایی و دوره اجرای ساختمان ، این است که این مبحث به نوعی پیوند دهنده دانشگاه ها و کارگاه های عمرانی است. هرچقدر این مبحث ، پربارتر و کامل تر به دانشجویان ارائه شود ، آن ها تجربه کارگاهی بیشتری کسب می کنند. و بالعکس هر میزان کوتاهی در آموزش و فراگیری روش های اجرایی ، فرصت کسب تجربه در طول دوره تحصیل را از دانشجویان سلب کرده و در آینده به نقطه ضعفی برای آنان تبدیل می گردد.

توجه : دوره اجرای ساختمان از فونداسیون تا نازک کاری انحصارا در مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران برگزار می شود .

جای خالی کسب این تجربه زمانی احساس می شود که کارفرما توقع دارد فرد بی تجربه ای که به تازگی به تیم پروژه ملحق شده ، آزمون و خطاهای خود را پیش از این در دانشگاه انجام داده باشد. اما همانطور که گفته شد ، با توجه به فضای معمول در اکثر دانشگاه های کشور ، دروسی که به انتقال تجربه های کاربردی از اساتید کارکشته به دانشجویان تازه کار کمک می کنند ، از اهمیت چندانی برخوردار نبوده و عموماً جدی گرفته نمی شوند.

 

آموزش اجرای ساختمان

دوره اجرای ساختمان مجتمع فنی تهران (نیاوران)

در مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران سعی بر آن است تا با برگزاری دوره اجرای ساختمان زیر نظر اساتید مجرب در بازار کار و با سابقه در تدریس ، این خلأ آموزشی به بهترین شکل ممکن به نقطه قوتی برای دانشجویان شرکت کننده در این دوره آموزشی تبدیل گردد. این دوره زیر نظر دپارتمان آموزش معماری مجتمع فنی تهران برگزار می شود.

آموزش صفر تا صد اجرای ساختمان

آموزش صفر تا صد اجرای ساختمان را تنها در ۷۰ ساعت فرا می گیرید ؛ به نحوی که حتی اگر کسی کمتر آشنایی با اصول ساخت و ساز و تجربه های کارگاهی داشته باشد ، با شرکت در دوره اجرای ساختمان مجتمع فنی نیاوران ، به تسلط خوبی بر این مبحث دست خواهد یافت.

سرفصل های دوره اجرای ساختمان

سر فصل های ارائه شده در دوره آموزش اجرای ساختمان عبارت است از :

 • معرفی انواع اسکلت های ساختمانی شامل ساختمان های اسکلت فلزی ، ساختمان های اسکلت بتنی (بتن آرمه) و…
 • آشنایی با انواع مصالح کاربردی در ساختمان
 • روش های گود برداری و نکات ایمنی مربوط به گود برداری
 • روش های پی سازی و پی ریزی با تکنیک های اجرایی نوین
 • جزئیات اجرایی مصالح ساختمان
 • روش های اجرای سایر بخش های ساختمان
 • اقتصاد در مهندسی منابع و مصالح
 • روش های مدیریت ساخت و مدیریت بر نظارت های مرحله ای در ساختمان
 • روش های بهینه سازی و صرفه جویی در مصرف انرژی
 • روش های زهکشی و دفع فاضلاب
 • و…

آموزش صفر تا صد اجرای ساختمان

۳ مزیت دوره جامع اجرای ساختمان

میانبری برای رسیدن به بازارکار : دوره آموزش اجرای ساختمان به نوعی یک میانبر قابل اعتماد برای دانشجویانی است که قصد دارند بلافاصله پس از اتمام دوره کارشناسی خود ، جذب بازار کار شوند. به نحوی که با توجه به سر فصل های ارائه شده ، اگر خود شخص بخواهد این تجربه هارا به واسطه کارآموزی کسب کند ، با هدر رفت سرمایه اصلی خود ، یعنی زمان ، مواجه خواهد شد.

فرصتی برای کسب تجارب کارگاهی : از دیگر مزیت های دوره اجرای ساختمان مجتمع فنی نیاوران این است که مباحث آموزشی این دوره صرفاً محدود به فضای کلاس و مباحث تئوری نمی شود و دانشجویان با حضور در مکان اجرای پروژه های عمرانی ، می توانند این تجربه ها را خیلی ملموس تر کسب کرده و به درک بهتری از تعاریف و سر فصل های ارائه شده در کلاس برسند.

کوله باری پر برای شروع کار : همه آن چیزی که لازم باشد تا شما به حد قابل قبولی از تجربه و مهارت ساختمان سازی برسید ، در دوره اجرای ساختمان گرد هم آمده اند. پس از گذراندن این دوره آموزشی ، دانشجویان می توانند با دستی پر و مهارتی مطلوب به بازار کار برسند. تجربه این سال ها به ما یادآوری می کند که این آموزش ها چقدر می تواند در ورود به بازار کار به دانشجویان کمک کند و تا چه حد می تواند اطمینان کارفرما را نسبت به افراد تازه وارد تحت تأثیر قراردهد.

 

دوره جامع اجرای ساختمان

 

دوره اجرای ساختمان از فونداسیون تا نازک کاری انحصارا در مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران

روش های اجرای ساختمان از صفر تا صد به صورت علمی،تخصصی و کاربردی را در دوره اجرای ساختمان از فونداسیون تا نازک کاری بیاموزید تا بتوانید :مجری ساختمان های خود باشید و با همه روش های:

گودبرداری،فونداسیون،اسکلت بتنی،فلزی،انواع سقف ها،نما سازی،محوطه سازی و مشاعات،سیستم های تاسیساتی مکانیکی و الکتریکی و ….آشنا شوید.

به همراه بازدید کارگاهی در طول دوره.

این دوره مناسب همه علاقمندان و همه  افراد فعال در صنعت ساخت و ساز، همه دانشجویان و فارغ التحصیلان معماری و عمران که با اجرای ساختمان به صورت عملی آشناییندارند، میباشد تا به راحتی بتوانند ناظر، سرپرست کارگاه و طراح باشند.

با اهدای مدرک دو زبانه مجتمع فنی تهران 

 

 

تاریخ شروع احتمالی : سه شنبه 27 آبان 1399
مدت دوره : 78 ساعت
یکشنبه و سه شنبه از 17:00 تا 21:00
شهریه دوره : 4,290,000 تومان
امکان ثبت نام کلاس نیست. تاریخ شروع کلاس گذشته است.

دیدگاهتان را بنویسید