; دوره آموزش دیپ لرنینگ - آموزش یادگیری عمیق - مجتمع فنی نیاوران

دوره آموزش دیپ لرنینگ

Home>دوره آموزش دیپ لرنینگ
دوره آموزش دیپ لرنینگ

دوره آموزش دیپ لرنینگ

تاریخ شروع احتمالی : پنجشنبه 18 اسفند 1401
مدت دوره : 56 ساعت
پنجشنبه از 09:00 تا 14:00
ظرفیت : 6 نفر
شهریه دوره : 2,112,000 تومان
امکان ثبت نام کلاس نیست. تاریخ شروع کلاس گذشته است.

توضیحات کلاس :

آموزش یادگیری عمیق

در دوره آموزش دیپ لرنینگ هر آنچه را که باید در رابطه با فناوری Deep learning (یادگیری عمیق) و ورود به بازار کار آن بدانید، در قالب آموزش های عملی و پروژه محور، خواهید آموخت. دوره آموزش یادگیری عمیق زیر نظر بزرگترین اساتید حوزه دیپ لرنینگ و هوش مصنوعی برگزار شده و در پایان دوره نیز مدرک معتبر مجتمع فنی تهران، خدمت دانش پذیران گرامی، اعطا می گردد.

بازار کار: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
سطح آموزش: مقدماتی تا پیشرفته✔️
مدرک: مدرک مجتمع فنی🔖
پیش نیاز: بدون پیش نیاز👌🏼
مشاوره رایگان: 02126121107📞
نوع دوره: حضوری و آنلاین
مدت دوره: 56 ساعت⏱

این روزها تکنولوژی با سرعتی توقف ناپذیر در حال رشد و ترقی است؛ به نحوی که هر روز، دستاوردهایی تازه و شگفت انگیز به همراه می آورد و همه مردم جهان را از آن منتفع می سازد. از مهم ترین جنبه های فناوری که اتفاقا کاربردهای آن همواره در حال رشد و افزایش‌اند، می توان به هوش مصنوعی اشاره کرد؛ مجموعه قابلیت هایی که به رایانه و ماشین آلات، این امکان را می دهد که همانند انسان و البته بهتر و موفق تر از او، به تجزیه و تحلیل، ادراک و فعالیت هوشمندانه بپردازند.

دیپ لرنینگ یا یادگیری عمیق نیز از مهم ترین و کاربردی ترین حوزه های هوش مصنوعی است که روز به روز اهمیت آن در دنیای علم و تکنولوژی افزایش می یابد. در دوره آموزش دیپ لرنینگ مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران، با این حوزه جذاب و بسیار مفید از هوش مصنوعی، آشنا خواهید شد.

آموزش یادگیری عمیق

 

دوره آموزش دیپ لرنینگ مجتمع فنی تهران

با  توجه به نکات ذکر شده، شرکت در دوره آموزش دیپ لرنینگ و یادگیری دانش های مرتبط با آن، می تواند در موقعیت شغلی و حرفه ای شما بسیار تأثیرگذار بوده و فرصت های بسیاری را پیش رویتان قرار دهد.

همچنین با توجه به رونق بسیار کسب و کارهای مربوط به هوش مصنوعی، ماشین لرنینگ و دیپ لرنینگ در کشورهای پیشرفته، شرکت در این دوره آموزشی، رزومه کاری و تحصیلی شما را برای مهاجرت و یا همکاری با شرکت های معتبر تقویت خواهد نمود.

در این دوره تمامی مباحث آموزشی، توسط بهترین و توانمندترین متخصصین و اساتید حوزه هوش مصنوعی و Deep learning خدمت دانش پذیران گرامی، آموزش داده می شود.

 

 

Deep learning چیست؟

دیپ لرنینگ (Deep learning) یا یادگیری عمیق نوعی فناوری است که با الهام گرفتن از سیستم عصبی و عملکرد مغز انسان، به ماشین آلات و تجهیزات مدرن کمک می کند همانند انسان ها بیاندیشند و از قابلیت های فکری و ذهنی آن ها برخوردار شوند.

از نمونه های کنونی این فناوری، می توان به دستیارهای هوشمند تلفن همراه یا رایانه مانند Cortana و Siri اشاره کرد که در انجام سریع تر انواع فرآیندها، به افراد کمک می کنند و بر اساس الگوهایی از پیش تعیین شده، به برقراری ارتباط با کاربر می پردازند.

از مهمترین ویژگی های دیپ لرنینگ، می توان به تغییر و ارتقای مداوم آن اشاره کرد. از آنجایی که این فناوری نمونه ای شبیه سازی شده از ذهن انسان است، درست مانند نوع بشر، با دریافت اطلاعات تازه و پردازش مداوم آن ها، توانایی های خود را افزایش داده و رشد می یابد. به عبارت دیگر، به صورت بی وقفه آموزش می بیند و روز به روز، مؤثرتر از قبل عمل می کند.

این فناوری تازه، هنوز در مراحل ابتدایی رشد خود به سر می برد، اما بدیهی است که آینده ای بسیار روشن دارد و افرادی که از اکنون به دنبال آموزش دیپ لرنینگ رفته و در این زمینه به کسب مهارت و دانش می پردازند، می توانند در فرآیند رشد و توسعه آن، نقش مهمی را ایفا نمایند.

بدیهی است که دیپ لرنینگ، از بسیاری جهات می تواند برای زندگی انسان سودآور و کمک کننده باشد. به خصوص واضح است که در آینده ای نه چندان دور، نقش این فناوری در دنیای صنعت بسیار پررنگ خواهد بود.

Deep learning چیست؟

 

دیپ لرنینگ چگونه کار می کند؟

هدف اصلی در فناوری Deep learning یا یادگیری عمیق که خود بخشی از ماشین لرنینگ یا یادگیری ماشین به حساب می آید، تقلید از فرآیندهای ذهنی و ادراکی انسان است. برای دست یابی به این مقصود، باید از طریق شناخت دقیق سیستم عصبی بشر، ساز و کارهای مشابهی را در دنیای ماشین ایجاد نمود.

یادگیری عمیق، نوعی سیستم عصبی متشکل از گره ها و لایه های متعدد دارد که در نتیجه برقراری ارتباط میان همه آن ها، عمل پردازش انجام می گیرد. این نمونه ای شبیه سازی شده اما به مراتب ساده تر از ذهن انسان است که می تواند در تجزیه و تحلیل انواع داده های عمیق و پیچیده، نقش آفرینی نماید. همچنین بدیهی است که هرچه تعداد این گره ها و لایه ها بیشتر باشد، شبکه مورد نظر پیشرفته تر و کارآمدتر خواهد بود.

سیستم های عصبی در فناوری دیپ لرنینگ، از سه بخش عمده تشکیل می شوند؛ لایه ورودی، لایه پنهانی و لایه خروجی.

 

 • لایه ورودی: وظیفه اصلی این بخش، به دست آوردن دیتا یا داده از منابع متعدد است. این اطلاعات می توانند توسط محیط و یا شخص کاربر به سیستم وارد شوند. مانند اتوموبیل های خودران که خود، علائم راهنمایی را تشخیص می دهند.
 • لایه پنهانی: در اینجا اطلاعات دریافت شده، همانند آن چه در مغز انسان رخ می دهد، تجزیه و تحلیل و پردازش می شوند. عملکرد این لایه از اهمیت بالایی برخوردار است و طراحی آن، نیازمند دانش و تخصص بسیاری است.
 • لایه خروجی: درست برعکس لایه ورودی عمل می کند. یعنی اطلاعات پردازش شده در لایه پنهانی را به کاربر ارائه داده و یا بر اساس آن ها عمل می نماید.

 

 

کاربردهای آموزش دیپ لرنینگ

امروزه در بسیاری از سیستم ها و نرم افزارها از این فناوری جذاب و پیشرو استفاده میشود همچون:

 • دستیارهای هوشمند مانند Siri، Google، Cortana و…
 • Google Translate
 • CamFind
 • Google planet
 • Deepmind’s WaveNet
 • PayPal

و بسیاری از سیستم های دیگر که شما در دوره آموزش دیپ لرنینگ با چگونگی کاربرد Deep learning در این سیستم ها و نرم افزارها، آشنا خواهید شد.

 

سرفصل های دوره آموزش دیپ لرنینگ

سرفصل های دوره آموزش دیپ لرنینگ

از جمله مهمترین سرفصل های آموزشی ارائه شده در دوره آموزش دیپ لرنینگ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • آشنایی با اصطلاحات و مبانی یادگیری عمیق
 • معرفی شبکه های عصبی دیپ لرنینگ
 • آشنایی با شبکه های عصبی چند لایه
 • آشنایی با انواع سیستم ها، مانند CNN و RNN و VAE و GAN
 • آموزش ریاضی دیپ لرنینگ
 • آشنایی با توابع
 • آشنایی با روش های آموزش سیستم

 

 

مخاطبین دوره دیپ لرنینگ

از جمله مخاطبین دوره آموزش دیپ لرنینگ می توان گروه های زیر را برشمرد:

 • علاقمندان و فعالان حوزه هوش مصنوعی
 • برنامه نویسان و کلیه علاقمندان به برنامه نویسی (خصوصا زبان پایتون)
 • مهندسین نرم افزار
 • مهندسین IT
 • دانش آموزان، دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های مرتبط، خصوصا رشته مهندسی نرم افزار گرایش هوش مصنوعی

 

 

آموزش یادگیری عمیق با پایتون

آموزش عمیق در دوره آموزش دیپ لرنینگ مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران، بر بستر زبان برنامه نویسی پایتون آموزش داده می شود. بنابراین نیاز است پیش از شرکت در دوره آموزش یادگیری عمیق، با کلیات زبان برنامه نویسی Python آشنا شوید. برای این منظور، می توانید از دوره پایتون مجتمع فنی نیاوران استفاده نمایید. در این دوره آموزشی، زبان برنامه نویسی پایتون را به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای، از مقدماتی تا پیشرفته، خواهید آموخت.

 

دوره آموزش دیپ لرنینگ

فرصت های شغلی آموزش یادگیری عمیق

از آنجایی که هوش مصنوعی روز به روز عرصه های بیشتری را به تصرف خود در می آورد و امکانات و قابلیت های کاربردی خود را پیش روی انواع صنایع و کسب و کارها قرار می دهد، پیداست که متخصصین این حوزه، به خصوص فناوری های نوین مربوط به آن مانند یادگیری عمیق، می توانند از شرایط موجود بهره برده و موقعیت های شغلی مناسبی را به دست آورند.

امروزه در اغلب استارتاپ ها و کسب و کارهای نوین و البته سودآور، از هوش مصنوعی و دیپ لرنینگ استفاده می شود. به علاوه، با توجه به آینده قابل پیش بینی این رشته، افرادی که بتوانند مهارت های مربوط به آن را فرا گیرند، فرصت های شغلی و اقتصادی متعددی را پیش روی خود خواهند یافت.

همچنین، شرکت های معتبری که در زمینه تجهیزات هوشمند و نرم افزارهای به روز فعالیت می کنند، روز به روز بیشتر از قبل به استفاده از این فناوری متمایل می شوند. به همین خاطر است که کسب تخصص در این زمینه، می تواند مسیر شما را برای پیشرفت های بسیار مهیا سازد.

 

 

مدرک دوره آموزش دیپ لرنینگ

در پایان دوره آموزش یادگیری عمیق، به تمامی دانش پذیرانی که دوره را با موفقیت پشت سر گذاشته اند، گواهی پایان دوره و مدرک معتبر دیپ لرنینگ مجتمع فنی تهران ارائه می گردد. لازم به ذکر است که این مدرک، نزد تمامی مراکز استخدامی، از اعتبار بسیار بالایی برخوردار است.

بدون شک اگر قصد شما از شرکت در دوره آموزش دیپ لرنینگ، ارتقای دانش و تخصص خود در حوزه هوش مصنوعی و Deep learning و ورود به بازار کار این حوزه است، بهره مندی از این مدرک معتبر، می تواند در رسیدن شما به هدف‌تان بسیار مؤثر واقع شود. مدرک مجتمع فنی تهران، در خارج از کشور نیز از اعتبار بالایی برخوردار است.

 

 


 

سوالات متداول

 

1- بازار کار دیپ لرنینگ چه وضعیتی دارد؟

با توجه به سرعت بالای پیشرفت و گسترش تکنولوژی های مربوط به هوش مصنوعی و شاخه های مختلف آن مانند دیپ لرنینگ، به خصوص در کشورهای توسعه یافته و حتی درحال توسعه، نیاز بازار کار به نیروی متخصص فعال در این حوزه و در نتیجه فرصت های شغلی آن، روز به روز در حال افزایش است.

 

2- مدرک دوره دیپ لرنینگ، چه میزان اعتبار دارد؟

مدرک دیپ لرنینگ مجتمع فنی تهران، نزد تمامی مراکز استخدامی، از اعتبار بسیار بالایی برخوردار است. همچنین این مدرک در خارج از کشور نیز معتبر بوده و هنرجویان می توانند به منظور مهاجرت و کاریابی در دیگر کشورها هم از این مدرک استفاده نمایند.

 

3- دوره آموزش یادگیری عمیق برای چه کسانی مناسب است؟

این دوره آموزشی، برای تمامی دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های مرتبط، نظیر مهندسی نرم افزار، مهندسی IT، فعالان حوزه برنامه نویسی و کلیه علاقمندان و فعالان حوزه هوش مصنوعی، مناسب است.

 

4- سرفصل های آموزشی دوره دیپ لرنینگ کدام اند؟

برخی از مهمترین سرفصل های آموزشی دوره Deep learning عبارتند از: آموزش زبان برنامه نویسی پایتون، آشنایی با شبکه های عصبی چند لایه، آشنایی با انواع سیستم ها، مانند CNN و RNN و VAE و GAN.

 

5- برای ثبت نام در دوره دیپ لرنینگ چه باید کرد؟

جهت ثبت نام آنلاین در این دوره، بر روی دکمه ثبت نام در بالای همین صفحه، کلیک نمایید. همچنین می توانید با شماره های مندرج در سایت (02126121107) تماس حاصل فرمایید و یا این که به صورت حضوری، به مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران مراجعه نمایید.

 

4.8/5 - (103 امتیاز)

2 نظر

 1. سارا کیهانی 12/30/2022 at 10:38 ب.ظ - Reply

  میخواستم بدونم مدرک این دوره چجوریه و آیا این مدرک در سطع بین المللی هم اعتبار دارد؟

  • مجتمع فنی نیاوران 01/02/2023 at 1:10 ب.ظ - Reply

   سلام وقت بخیر. بله مدرک بین المللی است

دیدگاهتان را بنویسید

Open chat
24ساعته پاسخگوی شما هستیم