; آموزش فنگ شویی + 5 اصل مهم در فنگ شویی - مجتمع فنی تهران

دوره آموزش فنگ شویی

Home>دوره آموزش فنگ شویی
دوره آموزش فنگ شویی

دوره آموزش فنگ شویی

تاریخ شروع احتمالی : شنبه 1 شهریور 1399
مدت دوره : 12 ساعت
پنجشنبه از 14:00 تا 18:00
ظرفیت : 10 نفر
شهریه دوره : 480,000 تومان432,000 تومان
امکان ثبت نام کلاس نیست. تاریخ شروع کلاس گذشته است.

توضیحات کلاس :

آموزش فنگ شویی

تاریخچه فنگ شویی :

فنگ شویی دانشی است متعلق به چین باستان و تاریخچه آن به حدود پنج هزار سال قبل از میلاد باز می گردد . در ابتدا این دانش در کشورهای چین ، کره ، ژاپن ، تایلند و … رواج داشته و مورد استفاده قرار گرفته است . این دانش قدیمی ، امروزه در اکثر نقاط جهان شهرت پیدا کرده و مورد استفاده قرار می گیرد . اگر بخواهیم از نظر لغوی این کلمه را بررسی و ارزیابی کنیم ، این کلمه از دو قسمت فنگ (feng) که به معنای باد و شویی  (shui)  که به معنای آب می باشد ، تشکیل شده است . علت این نام گذاری ایجاد هماهنگی و هارمونی بین نیرو های جهان هستی می باشد .

فنگ شویی چیست ؟

فنگ شویی دانشی است برای ایجاد هماهنگی بین عناصر و ایجاد انرژی مثبت  . فنگ شویی به افراد کمک می کند تا دکوراسیون محیط زندگی آن ها همچون منزل یا محیط کارشان به بهترین شکل دیزاین شود و افراد در محیط زندگی خود احساس طراوت و شادابی کنند . در واقع فنگ شویی با کمک چیدمان صحیح عناصر در محیط پیرامون افراد سعی می کند تا افراد با محیط پیرامون خود به هماهنگی و هارمونی برسند و در نتیجه به زندگی سرشار از آرامش و شادی دست یابند .

آموزش فنگ شویی :

با شرکت در دوره آموزش فنگ شویی می توانید با اصول و تکنیک های سنتی و مدرن این دانش کاربردی به خوبی آشنا شوید .

پاکسازی محیط در فنگ شویی

از اصول فنگ شویی در ابتدا می توان به پاک سازی محیط مورد نظر اشاره کرد . پاک سازی یکی از ابتدایی ترین و اساسی ترین اصول فنگ شویی محسوب می شود که بهتر است به صورت روزانه انجام شود .

پرهیز ار بی نظمی

از دیگر اصول فنگ شویی می توان به پرهیزاز بی نظمی و جلوگیری از هر گونه انباشتگی در محیط مورد نظر ، اشاره کرد .

روانشناسی رنگ ها در فنگ شویی

یکی از اصول دیگر فنگ شویی آشنایی با روانشناسی رنگ ها و استفاده صحیح رنگ های متفاوت در قسمت های مختلف محیط مورد نظر می باشد .

آموزش فنگ شویی در دکوراسیون داخلی

از دیگر اصول فنگ شویی می توان به چیدمان و نحوه ی قرارگیری هر یک از عناصر محیط در جای مشخص خود اشاره کرد . این اصل یکی از مهمترین اصول فنگ شویی به شمار می رود . به طور مثال لوازم منزل همچون مبلمان ، لوازم آشپزخانه ، آینه ها و … به چه صورت در محیط مورد نظر قرار گیرند تا از انتشار انرژی منفی در محیط مورد نظر جلوگیری شود .

برای آنکه در طراحی دکوراسیون داخلی و چیدمان منزل تخصص کافی را کسب کنید. نیاز است تا در دوره های آموزش دکوراسیون داخلی شرکت و به صورت تخصصی آموزش ببینید.

اصول فنگ شویی در محیط های مختلف از جمله قسمت های مختلف شرکت ها ، منازل ، مدارس ، دانشگاه ها و … نیاز به درک عمیق و آموزش آکادامیک دارد . مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران با برگزاری دوره های فنگ شویی این امکان را به شما می دهد تا با اصول فنگ شویی به بهترین شکل آشنا شوید .

هنرجویان در این دوره با مباحث زیر آشنا می شوند  :

 1. آشنایی با تاریخچه و مفهوم فنگ شویی
 2. شناخت عناصر پنج گانه
 3. چگونگی ایجاد هماهنگی و هارمونی بین اشیاء محیط مورد نظر با توجه به عناصر پنج گانه
 4. آشنایی با اصول به کارگیری آینه در قسمت های مختلف محیط مورد نظر
 5. انتخاب بهترین دکوراسیون و چیدمان برای محیط مورد نظر با به کارگیری اصول فنگ شویی
 6. ایجاد آرامش در محیط مورد نظر همچون منزل یا محیط کار
 7. شناخت انرژی های مثبت و منفی در محیط مورد نظر
 8. پاک سازی محیط مورد نظر از تمامی انرژی های منفی
 9. ایجاد فضایی سرشار از انرژی مثبت برای زندگی افراد

دوره ی فنگ شویی مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران :

کلاس های فنگ شویی مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران به صورت تخصصی توسط افراد ماهر و متخصص به هنرجویان این دوره ارائه می شود . با شرکت در این دوره می توانید در کوتاه ترین زمان ، با اصول و تکنیک های فنگ شویی به صورت کامل شوید و به زندگی سرشار از آرامش و شادابی دست یابید .

مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران ، در پایان دوره مدرک معتبر خدمت هنرجویان عزیز ارائه می کند که قابلیت ترجمه دارد . کلاس های مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران به صورت تئوری و عملی برگزار می شود و هنرجویان با مفاهیم به صورت کاملا کاربردی آشنا می شوند . در پایان دوره هنرجویان با توجه به مواردی که آموزش دیده اند ، می توانند یک زندگی آرام ، با نشاط ، با طراوت و سرشار از انرژی مثبت را برای خود رقم بزنند .

1/5 - (1 امتیاز)

2 نظر

 1. مریم لسانی 02/16/2021 at 11:52 ب.ظ - Reply

  شماره تماس لطف کنید ممنون

  • دپارتمان معماری 02/27/2021 at 3:49 ب.ظ - Reply

   22838258_22838288_26131509

دیدگاهتان را بنویسید

Open chat
24ساعته پاسخگوی شما هستیم