; دوره بازرگانی | آموزش بازرگانی بین الملل با مدرک معتبر | مجتمع فنی نیاوران

دوره جامع بازرگانی بین الملل

Home>دوره جامع بازرگانی بین الملل
دوره جامع بازرگانی بین الملل

دوره جامع بازرگانی بین الملل

تاریخ شروع احتمالی : چهارشنبه 8 مرداد 1399
مدت دوره : 80 ساعت
جمعه از 09:00 تا 13:00
ظرفیت : -2 نفر
شهریه دوره : 2,500,000 تومان
امکان ثبت نام کلاس نیست. تاریخ شروع کلاس گذشته است.

توضیحات کلاس :

بازرگانی بین الملل به  مجموع فعالیت هایی اطلاق می شود که برای عقد یک قرارداد خرید و فروش با شخص خارجی ( حقوقی یا حقیقی ) می بایست صورت پذیرد.

هدف از این رشته  آشنایی دقیق با وظایف اساسی سازمانهای بازرگانی داخلی و بین المللی خصوصا واحدهای مرتبط با صادرات و واردات، افزایش مهارت و توانایی دانشجویان در شناخت مسائل مبتنی بازارهای بین المللی ، جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات مربوط به مشکلات بازارشناسی و ورود، توسعه بازار، انطباق فرهنگی …، ارزیابی راه حلهای مختف در مورد هر مسأله و تصمیم گیری و اجرای تصممیمات اتخاذ شده.

افزایش مهارت و توانایی دانشجویان در شناخت شرایط و اوضاع و احوال متغیر اجتماعی، اقتصادی، تکنولوژیکی و سیاسی که بازار را تحت تاثیر قرار می دهند و تطبیق برنامه های سازمان با شرایط جدید و ایجاد زمینه لازم و تشویق دانشجویان به خودآموزی و رشد فردی و حرفه ای.

 

دوره بازرگانی

به نظر شما چه افرادی می توانند در حوزه تجارت و بازرگانی بین الملل فعالیت داشته باشند؟

برای درک بهتر دوره بازرگانی باید بدانید که بازرگانی بین الملل، یک تخصص کاملاً دانش محور و آکادمیک است. بنابراین افراد، به صرف بهره مندی از تجربه و دانش اقتصادی و یا انجام چند معامله تجاری داخلی، نمی توانند در جایگاه یک کارشناس یا یک مدیر بازرگانی بین الملل قرار گیرند.

دوره بازرگانی

دوره دیجیتال مارکتینگ یا همان بازاریابی دیجیتال به دانشجویان دوره بازرگانی میتواند در زمینه آشنایی با پلتفرم های تبلیغاتی جدید و آشنای با دیجیتال مارکتینگ کمک زیادی کند.

در نتیجه واضح است که بازرگانی بین الملل، یک دانش تخصصی مستقل در حوزه تجارت و اقتصاد به حساب می آید. بسیاری از مواردی که در دوره بازرگانی بین الملل با آن آشنا می شوید، نظیر قوانین و مجوزهای مربوط به واردات و صادرات، مباحث مربوط به حمل و ترخیص کالاها، کارت های بازرگانی، شیوه های پرداخت برون مرزی، زبان و اصطلاحات تخصصی تجارت خارجی و بسیاری مباحث تجاری و حقوقی دیگر، تنها مربوط به بازرگانی بین الملل بوده و در دیگر حوزه های تجارت، کاربرد خاصی ندارند.

 

مزایای دوره آموزش بازرگانی

آموزش جامع بازرگانی بین الملل :

دوره بازرگانی مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران، یک دوره جامع بازرگانی می باشد که در طی آن، به آموزش صفر تا صد مباحث مربوط به تجارت خارجی و کلیه مراحل پروسه واردات و صادرات، پرداخته می شود. شما با شرکت در این دوره، هر آن چه را که برای انجام فعالیت مؤثر و موفق در حوزه تجارت بین الملل احتیاج دارید، خواهید آموخت.

 

آموزش به روز :

تمامی مباحث مطرح شده در دوره آموزش بازرگانی بین الملل مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران، مطابق با به روز ترین قوانین داخلی و بین المللی می باشد.

فعالیت در کلیه حوزه های مربوط به تجارت و اقتصاد، نیازمند برخورداری از دانش و تخصص زنده و به روز و آگاهی از کلیه قوانین و مسائل حقوقی، تجاری و … است. اهمیت این مسئله، در بازرگانی بین الملل، دو چندان می باشد. عدم آگاهی از جزئی ترین تغییرات صورت گرفته در قوانین، اسناد، مجوزها و سایر مباحث مربوطه، می تواند اشتباهات بزرگ و جبران ناپذیری را به بار آورد. اشتباهاتی که به خسارات و جرایم گاهاً سنگین منتهی خواهند شد. به خصوص در بازرگانی بین الملل، که تمامی این مباحث، هم جنبه داخلی دارند و هم جنبه خارجی و بین الملل.

 

کادر آموزشی متخصص و مجرب :

کادر آموزشی دوره بازرگانی بین الملل مجتمع فنی نیاوران، متشکل از با دانش ترین و مجرب ترین اساتید این حوزه می باشد. اساتیدی که علاوه بر بررسی مباحث آموزشی تئوری، با بیان تجارب خود در این زمینه، می توانند شما هنرجویان گرامی را بیش از پیش با فضای حقیقی تجارت خارجی آشنا کنند.

 

آموزش دائمی :

تمامی کلاس های برگزار شده در دوره جامع بازرگانی بین الملل مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران، در قالب ویدیوهای آموزشی، در اختیار شما هنرجویان عزیز قرار می گیرد، تا در آینده در صورت نیاز، با مشاهده ویدیوها، بتوانید مروری بر مباحث مطرح شده در دوره داشته باشید.

 

مدرک بین المللی دوره بازرگانی :

پس از این که دوره بازرگانی بین الملل مجتمع فنی نیاوران را با موفقیت پشت سر گذاشتید، با دریافت مدرک دو زبانه مجتمع فنی، که از اعتبار بسیار بالایی برخوردار است، می توانید با یک پشتوانه قوی (دانش، تخصص و مدرک معتبر بین المللی) وارد بازار کار شوید.

سرفصل های دوره بازرگانی بین الملل

 • اینکوترمز ۲۰۲۰ و ۲۰۱۰
 • منبع یابی
 • ثبت سفارش و یوزانس
 • مکاتبات بازرگانی
 • قرارداد های بین الملل
 • مذاکرات بین المیی
 • حمل و نقل و لجستیک
 • بیمه و مالیات بین الملل
 • LC و روش های پرداخت بین الملل
 • قوانین گمرکی و ترخیص
 • بازرسی کالا
 • خرید و فروش خارجی
 • کارت بازرگانی و شرکت های بازرگانی
امتیاز دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

Open chat
24ساعته پاسخگوی شما هستیم