; آموزش حسابداری | کلاس حسابداری ویژه بازار کار | مجتمع فنی نیاوران

آموزش حسابداری

Home>آموزش حسابداری
آموزش حسابداری

آموزش حسابداری

تاریخ شروع احتمالی : پنجشنبه 23 بهمن 1399
مدت دوره : 180 ساعت
دوشنبه و پنجشنبه از 17:30 تا 20:00
ظرفیت : 2 نفر
شهریه دوره : 4,670,000 تومان
امکان ثبت نام کلاس نیست. تاریخ شروع کلاس گذشته است.

توضیحات کلاس :

در دوره آموزش حسابداری مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران، هر آن چه را که برای تبدیل شدن به یک حسابدار درجه یک و حرفه ای نیاز دارید، خواهید آموخت. این دوره آموزشی پروژه محور، مخصوص بازار کار بوده و زیر نظر برجسته ترین اساتید و مشاوران مالی برگزار می گردد.

شما با شرکت در دوره آموزش حسابداری مجتمع فنی نیاوران و کسب دانش و مهارت های اصولی و تخصصی علم حسابداری به صورت تئوری و عملی، می توانید پس از مدتی، به عنوان یک حسابدار متخصص و با دانش، با قدرت و اعتماد به نفس بالا، راهی بازار کار شوید.

حسابدار به زبان ساده به کسی می گویند که مسئولیت انجام حسابرسی ها و امور مالی را در یک مجموعه بر عهده دارد. حسابداری یکی از پر متقاضی ترین رشته های دانشگاهی و نیز یکی از عناوین شغلی محبوب و همواره پر رونق در سال های اخیر بوده است. به همین دلیل مجموعه آموزشی مجتمع فنی نیاوران، با برگزاری دوره های آموزش حسابداری، اقدام به آموزش اصولی و تخصصی این رشته محبوب، به علاقمندان کرده است.

اهمیت آموزش حسابداری

همانطور که در بالا گفته شد، حسابداری یکی از پر رونق ترین عناوین شغلی در دنیای امروز محسوب می شود. اما این پر رونق بودن به معنای آن نیست که هر کسی به صرف پاس کردن چندی از دروس دانشگاهی و تسلط نسبی بر مباحث تئوری حسابداری، بتواند به راحتی در این حوزه صاحب شغل شود. چرا که مشغول شدن در این رشته و کسب درآمد از آن، نیاز به آموزش های تئوری و عملی اصولی و ویژه دارد. بدیهی است که انجام کوچکترین اشتباهات در امور مالی یک مجموعه یا یک شرکت، می تواند خسارات بزرگی را به بار آورد.
قطعاً ورود به دانشگاه برای تحصیل در رشته حسابداری، کار بی فایده و بی ثمری نیست. اما از آن جایی که در دانشگاه ها غالباً به بیان مباحث تئوری پرداخته می شود، نمی توان آن را برای ورود به بازار کار حسابداری کافی دانست. اما خب می توان به عنوان یک پیش نیاز خوب در این زمینه، روی آن حساب کرد. گرچه دوره آموزش حسابداری در مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران، احتیاج به پیشنیاز و مدارک دانشگاهی در رشته حسابداری نداشته و تمامی افراد می توانند با شرکت در این دوره آموزشی، صفر تا صد حسابداری را بیاموزند.

سرفصل های دوره آموزش حسابداری

 • آموزش مباحث پایه و مقدماتی حسابداری
 • آموزش حسابداری بازرگانی
 • آموزش حسابداری مالیاتی و کلیه امور مربوط به مالیات (محاسبه مالیات، جریمه، معافیت، بخشودگی و …)
 • آموزش حسابداری صنعتی
 • آموزش حسابداری حقوق و مزایا (محاسبه حقوق، پاداش، حق بیمه، کسری ها و کلیه مباحث مربوط به محاسبات مالی اداری)
 • آموزش تهیه و تنظیم گزارشات و صورتحساب های مالی جهت ارائه به مدیران یا سازمان های دولتی مربوطه
 • آموزش کاربردی ترین نرم افزارهای حسابداری مانند نرم افزار هلو و نرم افزار اکسل
 • آموزش مباحث مربوط به مؤسسات و صندوق های مالی

و بسیاری سرفصل های دیگر، از جمله مواردی هستند که در دوره آموزش حسابداری، به صورت مفصل به آن ها پرداخته می شود. تا بدین ترتیب شما علاقمندان به این رشته، هرچه بهتر و نیز هرچه زودتر، برای ورود به بازار کار حسابداری آماده شوید.

مخاطبین کلاس آموزش حسابداری

از جمله مخاطبین دوره های آموزش حسابداری می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • دانش آموزان و دانشجویان رشته حسابداری
 • دانشجویان رشته های مدیریتی و اقتصاد
 • حسابداران علاقمند به ارتقای دانش و تخصص
 • مدیران مالی
 • مشاوران مالی و اقتصادی
 • کلیه علاقمندان به یادگیری حسابداری برای ورود به بازارکار

نکته جالب و حائز اهمیت در خصوص حسابداری، این است که این رشته محبوب، چه در حوزه تحصیلی و چه در حوزه کاری، سن و سال نمی شناسد. چیزی که در حسابداری مهم است، میزان دانش و تخصص شما است. مدیران مجموعه ها و شرکت ها، هنگام استخدام یک حسابدار، معمولاً کمتر به سن و سال او توجه می کنند. زیرا همانطور که گفتیم، به دلیل حساسیت بالای کار حسابداری، تخصص و دانش در آن حرف اول را می زند. و مدیران نیز انتظارشان از یک حسابدار خوب، دقیقا همین است؛ خواه او یک فرد ۲۰ ساله باشد، یا یک فرد ۷۰ ساله!
بنابراین می توان گفت دوره های آموزش حسابداری ، به رده سنی خاصی اختصاص ندارد و هر کسی با هر سن و سالی می تواند در شمار مخاطبین این دوره آموزشی قرار گیرد و از محتوای آموزشی ارائه شده، به منظور ورود به بازار کار، بهره ببرد.

 آموزش حسابداری مجتمع فنی تهران

دوره آموزش حسابداری در مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران، زیر نظر بزرگترین اساتید و مدیران ارشد مالی برگزار می گردد.
در این دوره، تمامی مباحث آموزشی تئوری و عملی لازم برای ورور به بازار کار، خدمت متقاضیان گرامی ارائه می گردد.
دوره آموزش حسابداری مجتمع فنی نیاوران، کوتاه ترین راه ممکن برای ورود به بازار کار حسابداری می باشد.
با ثبت نام در این دوره، صفر تا صد حسابداری را به صورت کاملاً اصولی و تخصصی آموخته و احتیاج به هیچ آموزش دیگری نخواهید داشت!
در پایان دوره، با دریافت مدرک معتبر مجتمع فنی تهران، می توانید تخصص خود را رسمی کرده و کار استخدام خود را ساده تر نمایید.
در این دوره آموزشی، ضمن حضور در کلاس، می توانید با دریافت فیلم کلاس ها، مطالب آموزشی را تا آخر عمر با خود داشته باشید!

پيش نياز دوره حسابداری

حداقل دیپلم در تمامی رشته ها
این دوره هیچ پیش نیازی ندارد و مختص افراد مبتدی طراحی و تدوین شد.

مهارت های اکتسابی

دانشجویان پایان این دوره توانایی انجام امور مالی شرکت های خدماتی و بازرگانی را دارند و به راحتی میتوانند با نرم افزار مالی به ثبت امور مالی یک شرکت و یا سازمان بپردازند.

دیدگاهتان را بنویسید

Open chat
24ساعته پاسخگوی شما هستیم