; English B1.1(Intermediate) - مجتمع فنی تهران - نمایندگی نیاوران

English B1.1(Intermediate)

Home>English B1.1(Intermediate)
English B1.1(Intermediate)

English B1.1(Intermediate)

تاریخ شروع احتمالی : شنبه 28 خرداد 1401-استاد ایرانشاهی
مدت دوره : 36 ساعت
شنبه و دوشنبه از 17:00 تا 20:00
ظرفیت : 12 نفر
شهریه دوره : 782,000 تومان

توضیحات کلاس :

زبان انگلیسی (English language) یک زبان با ریشه غرب آلمانی است که برای اولین در اوایل قرون وسطی در انگلستان مورد استفاده قرار گرفت و در حال حاضر یکی از زبان های رایج جهان است. زبان انگلیسی تنها زبان رسمی یا یکی از زبان های رسمی حدود ۶۰ کشور مستقل است. این زبان به صورت وسیع در کشورهای انگلستان، ایالات متحده، کانادا، استرالیا، ایرلند و نیوزیلند صحبت می شود. زبان انگلیسی بعد از چینی ماندارین و اسپانیایی سومین زبان مادری رایج جهان است. امروزه زبان انگلیسی به صورت گسترده ای در سراسر جهان به عنوان زبان دوم آموزش داده می شود. زبان انگلیسی همچنین زبان رسمی سازمان ملل و اتحادیه اروپا نیز هست.

مجتمع فنی تهران، نمایندگی نیاوران با برگزاری کلاسهای ترمیک، فوق فشرده و مکالمه در سطوح مختلف سعی دارد با هدف آموزش حرفه ای و سیستماتیک نقش موثری را در تغییر سطح زبان آموزان و شاگردان خود را داشته باشد. این نمایندگی افتخار دارد که در حوزه زبانهای خارجه به عنوان برترین نمایندگی طی سالهای متمادی پاسخگوی نیازهای شما عزیزان باشد و امروزه با توجه به افزایش چشمگیر متقاضیان مهاجرت، در این حوزه نیز فعالیت شایان توجهی داشته و در آماده سازی متقاضیان برای برگزاری امتحانات بین المللی نقش حیاتی ایفا نماید.

با شروع این سطح پیش بینی می گردد زبان آموز بتواند در خصوص امور روزمره خود به راحتی صبحت نماید و در مورد گذشته، حال و آینده به صورت جملات کامل  صحبت نماید و بتواند  در مورد مسائل عمومی و روز اظهار نظر نماید.

برای شروع زبان آموز در قدم اول تعیین سطح شده و سپس با توجه به سطح و زمانبندی ای که احتمالا مد نظر وی است، مشاوره خواهد شد و سپس اقدام به ثبت نام می نماید.

ما را در کانال دپارتمان زبان مجتمع فنی تهران، نمایندگی نیاوران دنبال کنید: https://t.me/Englishmftniavaran

دیدگاهتان را بنویسید

Open chat
24ساعته پاسخگوی شما هستیم