دوره آموزشی ICCDL II

دوره آموزشی ICCDL II

توضیحات دوره ICDL Level II :

دوره ICDL Level II:
Excel 2016– PowerPoint 2016 – Access 2016
در این دوره نرم افزار صفحه گسترده ۲۰۱۶ Microsoft Excel به دانش پژوهان آموزش داده می شود. آشنایی با انواع داده ها، نحوه ورود، ویرایش و قالب بندی داده ها، مدیریت کاربرگ ها، استفاده از فرمول ها و توابع، ترسیم و ویرایش نمودارها و آماده سازی خروجی چاپ از موارد مطرح شده در این مهارت می باشند.
در مهارت بعد توانایی کار با بانک های اطلاعاتی توسط نرم افزار Access 2016 Microsoftبه دانش پژوهان آموزش داده می شود و نحوه کار با جداول، پرس و جو ها، فرم ها و گزارش ها را می آموزند.
در آخرین مهارت از این دوره دانش پژوهان نرم افزار Microsoft Power Point 2016را فرا خواهند گرفت. در این دوره به دانش پژوهان آموزش داده می شود که چگونه مطالب مورد نظر خود را جهت ارائه در سمینارها و … وارد اسلایدها نموده و با اعمال افکتها و جلوه های ویژه آن را درمعرض دید مخاطبان قرار دهند.

پیش نیازها :

توضیحات دوره دوره ICDL Level I :

دوره ICDL :

IT – Windows 10 – Word 2016 – Internet
در این دوره دانش پژوهان ابتدا با مبانی کامپیوتر آشنا میشوند و مفاهیم ICT مانند: سخت افزار، نرم افزار، شبکه، کاربردهای روزمره فناوری اطلاعات و اصول امنیتی را آموزش می بینند. در مهارت دوم دانش پژوهان با سیستم عامل Windows8 آشنا می شوند در این مهارت، ایجاد و مدیریت فایلها و پوشه ها، استفاده از برنامه های کمکی، ویروس های کامپیوتری و مدیریت چاپ آموزش داده می شود. مهارت سوم شامل آموزش نرم افزار Microsoft Word 2016 دانش پژوهان در این مهارت می آموزند که چگونه متون خود را تایپ و آنها را قالب بندی نمایند، از موضوعات موجود در برنامه استفاده نمایند، از قابلیت ادغام پستی استفاده نموده و تنظیمات چاپ را انجام دهند. در مهارت آخر این دوره توانایی کار با اینترنت، جستجوی وب ساخت و کار با E-mail وهم چنین مدیریت Email ها توسط نرم افزار Outlook به دانش پژوهان آموزش داده می شود.

توضیحات کلاس :

در ICDLII  سه مبحث Excel, access,power point  تدریس میشود

دانشجو در بخش Excel  مباحث طراحی فرم های حرفه ای،فرمول نویسی با عملگر ها ،نمودار های اداری ،گزارش گیری مقدماتی و چاپ را فرا میگیرد

در بخش power point  علاوه بر آموزش ابزارهای نرم افزار روش صحیح ارائه مطلب را آموزش میبیند

و در پایان در دوره ی Access  مفهوم صحیح بانک های اطلاعاتی و طراحی بانک های اطلاعاتی ساده مانند یک کتابخانه و مدرسه را به صورت پروژه ایی آموزش میبیند

تاریخ شروع احتمالی : جمعه 12 مرداد 1397
مدت دوره : 63 ساعت
جمعه از 09:00 تا 14:00
ظرفیت : 10 نفر
شهریه دوره : 360,000 تومان324,000 تومان
امکان ثبت نام کلاس نیست. تاریخ شروع کلاس گذشته است.