; زبان اسپانیایی، Espanol A1.1 مبتدی - مجتمع فنی تهران - نمایندگی نیاوران

زبان اسپانیایی، Espanol A1.1 مبتدی

Home>زبان اسپانیایی، Espanol A1.1 مبتدی
زبان اسپانیایی، Espanol A1.1 مبتدی

زبان اسپانیایی، Espanol A1.1 مبتدی

دوره : Espanol A1.1
تاریخ شروع احتمالی : یکشنبه 17 مهر 1401
مدت دوره : 33 ساعت
دوشنبه و چهارشنبه از 10:00 تا 13:00
ظرفیت : 3 نفر
شهریه دوره : 862,500 تومان
امکان ثبت نام کلاس نیست. تاریخ شروع کلاس گذشته است.

توضیحات کلاس :

گروه زبان اسپانیایی مجتمع فنی تهران :
زبان اسپانیایی(اسپانیولی) یا کاستیلی زبانی از خانواده زبانهای رومی یکی از پرگویش ترین زبانهای جهان است. زبان اسپانیایی با ۴۷۰ میلیون نفر گوینده به عنوان زبان مادری دومین زبان پر تکلم دنیاست و از نظر تکلم مجموعه افرادی که به این زبان سخن میگویند دارای رتبه سوم است. لازم به ذکر است که این زبان در اسپانیا، آمریکای مرکزی و آمریکای جنوبی البته به جز برزیل صحبت میشود. کشورهای اسپانیایی زبان در گذشته توسط دریانوردان اسپانیایی کشف یا فتح شده اند، در بعضی از آنها نیز به سبب مبلغین مذهبی این زبان گسترش پیدت کرده است. در ایالات متحده نیز حدود ۱۶ درصد از جمعیت این کشور به این زبان تکلم میکنند از این رو زبان اسپانیایی زبان دوم در این کشور می باشد.
با توجه به رونق روز افزون صنعت توریسم اسپانیا و بالا رفتن اهمیت اقتصاد کشورهای اسپانیایی زبان در امریکای جنوبی و ایالات متحده، در حال حاضر بهترین زمان ممکن برای یادگیری زبان اسپانیایی است. تجارت های جهانی در آینده ای نزدیک نیاز بالایی به افرادی خواهند داشت که زبان اسپانیایی میدانند.
تاریخچه زبان اسپانیایی: زبان اسپانیایی کاستیلی در اواخر قرن سوم پیش از میلاد توسط رومی‌ها وارد شبه جزیره ایبری شد؛ و پس از مدتی بیشتر زبان‌های بومی آن منطقه مانند باسکی را کنار زد. این زبان از گروه رومی زبانهای ایتالیک یا لاتین می‌باشد و از اسپانیا و از طریق سیاست‌های استعماری پادشاهی اسپانیا در قرون وسطی به مناطق تحت سلطه اسپانیا مانند آمریکای لاتین و برخی نقاط قاره آفریقا و آسیا کشیده شد. نخستین رمان شناخته شده در جهان را دون کیشوت می‌دانند که اثر یک اسپانیایی بنام سروانتس در قرون وسطی می‌باشد. این زبان مدت‌ها تحت فشار زبان عربی بسر می‌برد و واژگان بیشماری را از زبان عربی پذیرفته است.
کشورهای اسپانیایی زبان: کلمبیا، اسپانیا، پرو، ونزوئلا، اکوادور، گواتمالا، کوبا، بولیوی، هندوراس، السالوادور، پاراگوئه، کاستاریکا، پاناما، گینه استوایی، پورتوریکو، مکزیک، آرژانتین، شیلی، دومینیکن، نیکاراگوئه، اوروگوئه.

کلاسهای زبان اسپانیایی مجتمع فنی تهران، نمایندگی نیاوران با برگزاری کلاسهای ترمیک، فوق فشرده و مکالمه در سطوح مختلف سعی دارد با هدف آموزش حرفه ای و سیستماتیک نقش موثری را در تغییر سطح زبان آموزان و شاگردان خود داشته باشد که به صورت دوره های عمومی، نیمه خصوصی و خصوصی مخصوص زبان آموزان و علاقمندان به یادگیری زبانهای خارجی ارائه می گردد. با ما در تماس باشید.

امتیاز دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

Open chat
24ساعته پاسخگوی شما هستیم