قوانین و مقررات سایت مجتمع فنی

/قوانین و مقررات سایت مجتمع فنی
قوانین و مقررات سایت مجتمع فنی۱۳۹۷/۵/۷ ۹:۵۱:۵۹

قوانین و مقررات سایت مجتمع فنی

قوانین و مقررات سایت مجتمع فنی تهران مربوط به فعالیت و عضویت در سایت و ثبت نام دوره های آموزشی مجتمع فنی در قالب توافقنامه زیر ارائه می گردد. عضویت در سایت به معنی اطلاع کامل از متن توافقنامه و پذیرش شرایط آن می‌باشد.
طبق توافقنامه‌های مقرر در این سایت، مجتمع فنی نیاوران متعهد می‌شود از اطلاعات خصوصی کاربران محافظت کند و این اطلاعات را نزد خود نگه دارد و تمامی تلاش خود جهت حفظ و از اطلاعات کاربران بعمل خواهد آورد و البته چنانچه این اطلاعات بصورت غیرعمدی و بدون اطلاع و رضایت ما در دسترس شخص ثالثی قرار گیرد مسئولیتی برعهده این مجموعه نیست. البته به استثناء مواردی که به موجب قانون مجبور به ارائه دسترسی موردی به نهادهای قانونی باشد.
سایت مجتمع فنی ممکن است که به صلاحدید خود توافقنامه میان سایت و کاربران را تغییر دهد، این تغییرات ممکن است بدون اطلاع قبلی به کاربران صورت پذیرد و تغییرات می‌تواند در کل توافقنامه و یا حذف و اضافه کردن مفادی به متن آن باشد. هر تغییری در مقررات و قوانین این توافقنامه بلافاصله از نظر مسئولان سایت لازم الاجرا بوده و با توجه به دردسترس بودن دائمی صفحه قوانین و مقررات از طریق وب‌سایت عذر کاربران بر عدم آگاهی آنها از تغییرات پذیرفته نیست.

قوانین و مقررات آموزشی

توصیه می‌نماید قبل از ثبت ‌نام از مقررات و ضوابط زیر اطلاع یافته تا بتوانید از امکانات ارائه شده بیشترین استفاده را داشته باشید. بدیهی‌است پس‌از ثبت‌نام قطعی قوانین طبق آئین‌نامه‌های مندرج پیاده خواهد شد.

نکات ضروری جهت ثبت ‌نام

  • رعایت پیش نیاز دروس جهت ثبت نام الزامی است.
  • توجه داشته باشید که دقیقاً براساس اطلاعات وارده در فرم ثبت نام آنلاین در کلاس‌ مربوطه ثبت نام خواهید شد لذا خواهشمند است در درج اطلاعات فرم نهایت دقت را مبذول فرمائید.

  • تأکید می‌نماید که هنگام ثبت‌نام، در تعیین درس (دروس) مورد نظر و ساعات کلاس‌ها دقت لازم را مبذول دارید، در غیر این صورت مجتمع از تغییر درس یا تعویض ساعات کلاس جداً معذور است.

  • تشکیل کلاس‌ها منوط به احراز حد نصاب لازم جهت تشکیل کلاس می‌باشد.

  • حداکثر زمان غیبت موجه در هر درس چهار هفدهم ساعات آن درس می‌باشد، در غیر این صورت دانش‌پذیر از شرکت در (آزمون پایان دوره و صدور گواهینامه در دوره‌های آزاد) محروم خواهد شد.

  • متقاضیان ثبت نام در دوره های دپارتمان امور بین الملل که شهریه آنان ریالی و ارزی می باشد پس از ثبت نام و پرداخت شهریه ریالی ، شهریه ارزی آنان (به مبلغ یکصد دلار آمریکا ) بصورت حضوری توسط مرکز مجری دریافت می گردد.

شرط موفقیت در دوره و دریافت گواهینامه

  • شرط موفقیت در هر دوره، کسب حداقل نمره ۶۰ از ۱۰۰ می‌باشد.
  • دانش‌پذیران محترم می‌توانند پس‌از اتمام دوره و احراز نمره قبولی جهت اعلام درخواست صدور گواهینامه پایان‌دوره به دپارتمان آموزشی مربوطه مراجعه نمایند.

  • درصورت مفقود یا مخدوش شدن گواهینامه، صدور گواهینامه المثنی با درخواست کتبی و پرداخت مبلغ مصوب مقدور می‌باشد.

  • قوانین و مقررات

استرداد شهریه

در صورتیکه انصراف یا تغییر کلاس در روز ثبت نام ( تا قبل از پایان وقت اداری) باشد شهریه کسر نمی‌شود
درصورت انصراف حداکثر تا یک‌روز پیش‌از شروع کلاس ۹۰% شهریه از سوی مجتمع فنی تهران مسترد می‌گردد.
انصراف در روز شروع کلاس و حداکثر تا یک روز قبل از گذشت ۲۰% کل ساعات کلاس: استرداد ۷۰% شهریه
درصورت انصراف پس از گذشت ۲۰% کل ساعات درس ، هیچ مبلغی مسترد نخواهد شد.

روش انصراف

دانشپذیر گرامی در صورتی که پس از انجام ثبت نام و پرداخت شهریه به هر دلیلی تقاضای انصراف داشتید می توانید به یکی از روش های زیر اقدام کنید. تا بر اساس آئین نامه فوق و شرایط انصراف در خواست شما مورد رسیدگی قرار گیرد.

۱- مراجعه حضوری به شعبه ای که برای ان ثبت نام نموده اید.
۲- ورود به حساب کاربری و ثبت درخواست انصراف.